واشنگتن — کمیته قضایی مجلس در حال راه اندازی گسترده از پروب دادستان کل ویلیام Barr و وزارت دادگستری خواستار جلسات اسناد و مدارک و مصاحبه با 15 مقامات آن را به عنوان تلاش می کند برای تعیین اینکه آیا شده است وجود دارد نامناسب سیاسی دخالت در اجرای قانون فدرال.

رئیس کمیته Jerrold Nadler, D-n. y. روز جمعه فرستاده بر نامه لیست یک سری از مسائل که این کمیته می یابد ‘œdeeply نگران کننده’� از جمله بر دخالت در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین محرم راجر سنگ.

                                                                                                                                                                                                                       

سنگ محکوم شد در ماه نوامبر از دروغ گفتن به کنگره و اتهامات دیگر. بر رد دادستان که تا به حال توصیه می شود که سنگ بود محکوم به هفت تا نه سال زندان منجر چهار بالا دادستان در این مورد به از آن است.

Nadler همچنین سوال Barr در مورد دخالت خود را در دیگر موارد مرتبط با دوستان و همکاران از مغلوب ساختن پیشی جستن و در مورد تحقیقات داخلی به بخش کارکنان که بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از انتخابات 2016.

‘œAlthough شما در خدمت رئیس جمهور لذت شما نیز به اتهام بی طرفانه دولت از قوانین ما,’� Nadler نوشت: به طو … ‘œIn نوبت کمیته قضایی مجلس متهم است با نگه داشتن شما را به این مسئولیت.’�

این کمیته خواسته است برای جلسات در مورد مسائل ذکر شده و مصاحبه با 15 وزارت دادگستری مقامات درگیر در این مسائل از جمله چهار دادستان که استعفا از سنگ مورد.

                                                                                                                                                                                                                       

معلوم نیست که آیا این گروه همکاری خواهد کرد با هر بخشی از پروب. مغلوب ساختن پیشی جستن قول داده است برای جلوگیری از ‘œall’� از احضاریه از حزب دموکرات و حاضر به همکاری با استیضاح پرس و جو در سال گذشته است. هنوز هم با وجود اظهارات بسیاری از مقامات دولت جلو آمد در طول استیضاح کاوشگر پس از مواجه با احضاریه.

بر در حال حاضر توافق کردند که به شهادت قبل از این کمیته در 31 مارس است. از آن خواهد شد اولین بار او به نظر می رسد قبل از این پنل پس از او شد دادستان کل از یک سال پیش و در جلسه مطمئن است به ستیز. پس بر گرفت در آمریکا ابراز تردید کرده اند که آیا او بیش از حد نزدیک به ناروا به انتقاد از مدیریت سابق مشاور ویژه رابرت مولر روسیه گزارش و استیضاح تهمت خود را برای فشار بر اوکراین برای بررسی دموکرات. سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در این ماه.

در این نامه Nadler خواست به صورت گسترده ای باریک از اسناد و مدارک مربوط به این کمیته نگرانی ها از جمله ارتباطات بین تهمت و وزارت دادگستری. کمیته بعید است به هر یک از این اسناد به عنوان یک رئیس جمهور مکالمات شخصی به طور کلی در نظر گرفته ممتاز توسط دادگاه.

را تیز نگاهی بر فعالیت های می آید به عنوان بسیاری از دموکرات ها شده اند با احتیاط از طولانی تر شدن اوکراین پرسش که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. مجلس نانسی پلوسی و خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف قرار داده اند خاموش – اما نه حکومت – یک احضاریه برای سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که حاضر به شرکت در مجلس استیضاح استعلام اما بعدا گفت که شهادت در سنا محاکمه. مجلس سنا رای دادند نه به تماس شاهدان اما بولتون در حال نوشتن یک کتاب است که می تواند جزئیات دخالت در اوکراین مهم است.

                                                                                                                                                                                                                       

فقط پس از سنا رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن بر مواجه با مقاومت بیش از تصمیم خود برای ابطال دادستان در سنگ مورد. مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک گفت Barr مدت کوتاهی پس از آن.

سنگ بود به جرم دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات. او محکوم شد هفته گذشته به بیش از سه سال در زندان است.

بار به نظر می رسد به تلاش برای منحرف کردن برخی از افزایش انتقاد بیش از سنگ گفت: در مصاحبه با ABC News که مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی وزارت دادگستری دادستان و موارد ‘œmake آن غیر ممکن است برای من به انجام کار است.’�

اما Barr همچنین گفت که تصمیم برای لغو صدور حکم پیشنهاد شده بود قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد آن, و او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال از او خواست به دخالت در هر مورد.

___

دنبال مری کلر Jalonick در توییتر در https://twitter.com/MCJalonick.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im