دنور بازیگران صندوق پشتیبانی از هنرمندان تئاتر نهفته COVID-19

دنور بازیگران صندوق است که با توجه به بیش از $480,000 به بازیگران در برخورد با مسائل مربوط به سلامت از آن راه اندازی شد در سال 2013 را اعلام کرد که آن را به ایجاد جدید دنور اضطراری هنرمند صندوق امداد برای کمک به هنرمندان تئاتر که زندگی شده اند نهفته COVID-19.

بذر پول برای صندوق $35,000 که شامل $10,000 سهم از دنور مرکز هنرهای نمایشی مدیر عامل جانیس Sinden. دنور بازیگران صندوق است که به درخواست برای کمک های مالی را افزایش می دهد که مقدار.

بلافاصله 140 $250 حق الزحمه ارائه خواهد شد به کلرادو هنرمندان تئاتر; اعطای طراحی شده است برای کمک به عنوان بسیاری از مردم که به سرعت و نسبتا ممکن توضیح می دهد که کریس Gibley رئیس جمهور از دنور بازیگران صندوق هیئت مدیره.

“ما ایجاد موقت این صندوق در به رسمیت شناختن بی سابقه مشکلات اقتصادی تئاتر حرفه ای رو در سراسر کلرادو به عنوان یک نتیجه مستقیم از COVID-19 همه گیر” Gibley می گوید در بیانیه ای اعلام کرد این صندوق است. “همه ما یک بخش برای بازی در کمک به همه ما برای دریافت از طریق این و نقش ما این است که به ارائه برخی از متوسط کمک به کسانی که از دست داده اند درآمد خود را. ما همه در این با هم.”

در علاوه بر این به پول سازمان ارائه کرده است عملی خدمات به هنرمندان تئاتر نیاز به از طریق یک گروه از داوطلبان.

“اما زمانی که COVID-19 انجام گرفت و کل تئاتر جامعه بود تعطیل برای آینده صدها نفر از هنرمندان تئاتر نه تنها خود را از دست داده فرصت را به انجام و درآمد است که می رود همراه با آن بسیاری از آنها خود را از دست داد ثانویه درآمد به عنوان شغل پاره وقت به آموزش هنرمندان و سرور در کافه ها و رستوران ها” دنور بازیگران صندوق بنیانگذار جان مور می افزاید. “که دو whammy را ترک کرده است بسیاری از آنها با هیچ منبع درآمد برای آینده از جمله بیمه بیکاری. به شدت این بحران شد, ساده, ما می دانستیم دنور بازیگران صندوق تا به حال قدم به باطل و انجام بخشی خود را برای کمک به عنوان بسیاری از آنها را به عنوان ما می توانیم.”

به درخواست رفتن به دنور بازیگران صندوق سایت; شما می توانید کمک های مالی از طریق کلرادو می دهد وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im