دنور هنرمندان هستند که با قیمت مناسب ، این Colfax متل ثابت ؟

آخرین تلاش برای ارائه مسکن ارزان قیمت برای دنور هنرمندان است که در حال حاضر در راه در 8400 شرق, Colfax, خیابان. این سهم کوچک به یک مشکل بزرگ برای این شهر خلاق جامعه و چهارم زندگی هستند و حتی کوچکتر است.

یک زن و شوهر از بلوک از شفق شب پنجره دارای 25 اتاق های ایجاد شده از احشاء سابق 7 ستاره متل توقیف این شهرستان در سال 2017 در میان اتهام استفاده از مواد مخدر و فحشا. به زودی پس از ملک رفت به سلب حق اقامه دعوی و توسعه دهندگان Kyle زپلین و نیل آدم — همکاری صاحبان فضل را Globeville Riverfront مرکز هنر — خریداری ملک و تصمیم به باز کردن یک هنرمند-پروژه مسکن وجود دارد.

آنها به صرف سال گذشته بازسازی اتاق متل به تک اشغال مسکن برای معماران و طراحان و استخدام هنرمند نیکی Dechent به عنوان مدیر اموال. شنود گذاشته برای اجرای روز به روز عملیات Dechent خودش می بالد در ارائه اجاره به هر نفر چه کسی می تواند ثابت کند آنها هنرمندان — و تعریف او باز تا زمانی که مستاجر یک نمونه کارها. بد اعتباری? هیچ نگرانی. هیچ اعتباری ؟ که خوب است.

برای $800 در هر ماه شب پنجره هنرمندان ارائه می دهد یک مورفی, تخت, تخته سه لا, کف آشپزخانه کوچک مجهز به یک صفحه داغ اما بدون فر مجاور حمام کردن, آشپزخانه, خدمات اینترنت, خدمات و مقرون به صرفه محل وجود داشته باشد — به طور فزاینده ای سخت برای پیدا کردن در دنور. نیز وجود دارد یک منطقه مشترک برای وعده های غذایی و طراحی حلقه های یک آشپزخانه کامل و دیوار که در آن هنرمندان خط ناخوانا اطلاعات در مورد خود و مورد علاقه خود را در رستوران ها و کافه ها در این منطقه است.

شب پنجره باز شده در اواخر سال گذشته و تا کنون هشت هنرمندان نقل مکان کرده اند از جمله یک معلم رقص مجازی-واقعیت های هنرمند, یک نویسنده و یک ceramicist یک نوازنده و یک تصویرگر. برخی از مستاجران قادر خواهد بود برای ایجاد هنر در آپارتمان خود را در حالی که دیگران که استفاده از مواد خطرناک و یا پروژه های در مقیاس بزرگ خواهد شد که برای پیدا کردن فضای استودیو.

زمانی که Dechent بود یک بچه در حال رشد در ایلینوی خانواده او تحصیلات خود را در جنوب-غرب میانه اخلاق کار آموزش او را به انجام همه چیز را برای خودش و جامعه اش او را به یاد می آورد. پس از حرکت به سمت حومه شهر دیترویت او آباد موتور شهر هنر موسسات marveling در دیگو ریورا نقاشی های دیواری در مورد طبقه کارگر همبستگی و توصیف نقاشی های دیواری, نقاشی شده در سراسر شهر. هنگامی که او در بیست سالگی Dechent نقل مکان کرد و به شهرستان تبدیل شد و غیر رسمی ساکن Trumbullplex یک آنارشیست مسکن جمعی و برگزاری. وجود او توسعه یک جمع ذهنیت به تماشای چگونه پانک جامعه و دیرین همسایه ها با هم کار کرده در کشاورزی شهری پروژه های. برای زنده ماندن در دیترویت مردم تا به حال برای به اشتراک گذاشتن منابع و کشف کردن که چگونه به انجام همه چیز خود را. او آن را دوست داشت که در راه است.

دوازده سال پیش از نقل مکان به شیراز و سپس در آستانه یک انفجار اقتصادی. سال بعد شاهد پروژه های عظیم — مانند Zeppelin توسعه را Zeppelin ایستگاه و منبع هتل + سالن بازار — افزایش سابق طبقه کارگر محله های صنعتی و انبارها که در آن هنرمندان به حال مدت طولانی زندگی می کردند و مشغول به کار شد گران است.

Dechent می گوید که بر خلاف غرب که در آن هنرمندان با الهام از اتحادیه قوی حضور با هم کار می کرد او در دنور و فرهنگی آن صحنه به بیش از حد رقابتی است. اما او اذعان می کند که او را از نظر صحنه های باریک ، یک جواهر ساز و نقاش که مخلوط خود رنگ (و خودش را به دام پس از استنشاق دود از او دروغ) او برنامه های بزرگ برای ساختمان جامعه در شب پنجره. در حالی که او زندگی نمی کند وجود خودش به دنبال میزبانی مهارت سهام که در آن معماران و طراحان بحث در مورد آجیل و پیچ و مهره از در حال اجرا یک کسب و کار; او تصور مردم هنر ساخت و کباب کردن در حیاط مجاور به Colfax و امیدوار است که دنور هنرمندان نقاشی های دیواری را پوشش ساختمان در یک روز.

A mural on the side of Night Window.گسترش

یک نقاشی دیواری در کنار شب پنجره.

کایل هریس

حتی اگر شب پنجره است که از لحاظ فنی و نه یک جمعی او می خواهد آن را به احساس می کنم مثل یک.

هنوز هم او می داند که آن را نمی بزرگ ثابت برای مبارزه جاری است که هنرمندان خود را در پیدا کردن به عنوان آنها به دنبال مقرون به صرفه و قابل دسترسی مسکن — 25 واحد انجام نمی دهد مقدار زمانی که وجود دارد 10,000-به علاوه هنر و فرهنگ کارگران در منطقه مترو (و این تعداد از Bonfils-استانتون بنیاد نیست را به حساب اکثریت قریب به اتفاق هنرمندان و نویسندگان و موسیقی دانان و دیگر طراحانی که نیست پول کردن هنر).

در جلسات عمومی دنور مقامات ادعا کرده اند که آنها می خواهند برای کمک به هنرمندان با مسکن. شده است وجود دارد بسیاری از بحث در مورد راه حل اما هیچ نتیجه ای. برای سال ها این شهر با اشاره به پیشنهاد همکاری با مینیاپولیس-غیر انتفاعی بر اساس توسعه دهنده Artspace به عنوان شواهدی وجود دارد که در آن مشغول به کار بود برای حل این مشکل است. Artspace شد تلاش برای ساخت 85 واحد مسکن مقرون به صرفه در RiNo هنر منطقه در شمال Wynkoop پروژه در همکاری با توسعه وستفیلد. اما انتفاعی و غیر انتفاعی توسعه دهندگان بودجه جدول زمانی مطابقت ندارد و Artspace پروژه بود که در نهایت سوراخ کردی. پس از ناکامی در پیدا کردن سایت های دیگر در دنور غیر انتفاعی دو برابر پایین جایگزین در ویت ریدج کلرادو اسپرینگز و شفق قطبی.

پس از دنور Artspace معامله از طریق کاهش یافت, زنجبیل, سفید, شرکت, مدیر اجرایی, دنور, هنر و سالن اذعان کرد که “مسکن مقرون به صرفه است که یک پروژه را تحویل دهد.”

تا کنون 25 واحدهای کوچک در یک متزلزل Colfax متل تنها تلاش جدید برای جلوگیری از دنور خروج از هنرمندان که نمی توانیم به اینجا زندگی می کنند دیگر. “باید وجود داشته باشد بیش از این” Dechent می گوید. “این نمی تواند تنها یکی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>