دنور و هنر سالن ارائه می دهد کمک های مالی اضطراری به هنرمندان

دنور راه اندازی کرده است یک برنامه جدید برای کمک به هنرمندان و دیگر افراد خلاق جامعه جبران پول از دست رفته به دلیل coronavirus تعطیلی.

دنور هنر و سالن های آژانس با سرپرستي شهر هنر عمومی برنامه و همچنین امکانات متعدد, کمک های مالی, حوادث و بیشتر روز پنجشنبه اعلام کرد که ساخت آن است $130,000 در دسترس است برای هنرمندان که نهفته مالی دلیل لغو کار می کنند. این برنامه است که در میان چندین آژانس روز پنجشنبه اعلام کرد به عنوان بخشی از آن در واکنش به شیوع کروناویروس در حال حاضر در آوردن ملت و جهان است.

زنجبیل, سفید, مدیر اجرایی دنور و هنر سالن توضیح می دهد که در بیانیه ای که آژانس در حال توسعه برنامه های “تعامل فرهنگی جامعه و به اشتراک گذاری خود را هنری و خلاق خروجی با ما ساکنان الهام بخش امید و تابآوری.

“این COVID-19 همه گیر است که عمیقا تحت تأثیر دنور هنری و فرهنگی و خلاق بخش” سیاه و سفید و یادداشت ها. “به عنوان یک شهر آژانس ما این فرصت را به واقعا تاثیر در جامعه ما است.”

انتشار اخبار می گوید که برنامه بودجه تصور 2020 هنرمند کمک صندوق توزیع خواهد شد در یک چاه کن همیشه ته چاهه اساس آن برای پرداخت هزینه های سفر مربوط به کار های ایجاد شده توسط یک هنرمند و از دست دادن درآمد برای آموزش هنرمندان در میان دیگر مقدماتی. بودجه را نیز ارزیابی شود بر اساس شایستگی و سطح نیاز و برنامه های کاربردی مورد بررسی قرار خواهد گرفت که آنها دریافت کرده است.

COVID-19 است wreaked ویران در کلرادو هنر و موسیقی جوامع به عنوان مکانهای بسته را نشان می دهد و لغو شده است به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. این تعطیلی شده اند بسیاری از افرادی که کار در سالن ناگهان بیکار. در حال حاضر این شهرستان دارای توقیف سنگ قرمز آمفی تئاتر دنور هنرهای نمایشی مجتمع دنور سالن بزرگ McNichols مدنی مرکز ساختمان و کلرادو مرکز کنوانسیون. حوادث به حالت تعلیق در شهرستان متعلق به سالن حداقل تا مارس 11 با توجه به شهر coronavirus پاسخ سایت.

فرماندار Jared پلیس اعلام کرد در اوایل این هفته اجباری خاموش کردن میله, رستوران ها, قمار ورزشگاه و سالن های تئاتر به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش ویروس و گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست در روز پنج شنبه شب تمدید تعطیلی تا مارس 30. فرماندار نیز تعطیل در سایت آموزش در کلرادو مدارس حداقل تا مارس 17 ترک اکثر کودکان در سن مدرسه در خانه گیر کرده. دنور مدارس دولتی مستقل اعلام کرد در مارس 12 بود که آن را تعطیل امکانات آن است.

دنور و هنر سالن نیز راه اندازی شد یک منبع فرهنگی صفحه که شامل مجازی هنر تورهای و در خانه فعالیت برای کودکان و نوجوانان به عنوان یک راه برای نگه داشتن افراد متصل به شهر هنر و فرهنگ در حالی که مردم در حال اجتماعی فاصله. این صفحه همچنین ویژگی های متعدد محلی و ایالتی و منابع ملی برای هنرمندان از جمله کمک مالی, بحران خدمات و کمک های دیگر.

آژانس های جمع آوری شده مازاد موجودی از آن جوانان یک کتاب, یک دنور برنامه برای توزیع در دره سبز انزال Montbello, سوانسی, Harvey پارک و آیزنهاور مراکز تفریحی برای خانواده هایی که بازدید از مراکز برای وعده غذایی انتخاب یو پی اس.

دنور و هنر سالن در حال حاضر با دنور کانال 8 به توسعه زندگی می کنند و جریان محتوا از جمله تورهای مجازی از این شهر در مکان مجموعه هنر و نمایشگاه ها.

“آنها می گویند در آن طول می کشد تا یک روستا” سفید می گوید. “ما با هم به تجمع در اطراف و بازگشت دادن به کسانی که در جامعه ما است که ما را شهر تا فرهنگی پر جنب و جوش در وهله اول است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در این شهر در پاسخ به شیوع کروناویروس بازدید denvergov.org. به درخواست اضطراری اعطای رفتن به تصور 2020 هنرمند صندوق کمک صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im