برای بسیاری از هنرمندان مستقل, بازی, SXSW یک سطل-لیست آیتم. متاسفانه تعداد انگشت شماری از دنور باند که قرار بود برای بازی تگزاس متحرک فقط دریافت خبر بد: شهر Austin لغو 2020 جشنواره بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس.

این خواهد بود که اولین بار پس از آن آغاز شد 34 سال پیش که SXSW اتفاق نمی افتد. و آن را فقط در یک رشته از وقایع موسیقی از جمله جشنواره موسیقی فوق العاده در میامی اعلام کرد که آنها در حال لغو در سال 2020 از نگرانی برای سلامت عمومی است.

“ما در حال بررسی گزینه هایی برای برنامه ریزی مجدد این رویداد و در حال کار برای ارائه مجازی SXSW آنلاین تجربه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای سال 2020 شرکت کنندگان با شروع SXSW EDU” این جشنواره اعلام کرد در یک بیانیه منتشر شده در 6 مارس به عنوان شهرستان خود را نشان داد تصمیم. “برای ما ثبت نام مشتریان و شرکت کنندگان ما در تماس خواهد بود و در اسرع وقت منتشر خواهد شد یک پرسش و پاسخ.”

چهار دنور گروههای میله میله به بازی بودند Yawpers Dressy Bessy کایل امرسون و هنوز هم جزر و مد.

“این فصل جشنواره است که در برای سوار خشن” می گوید Dressy Bessy جان هیل. “ما بسیار نا امید چون در آن طول می کشد تلاش قابل توجهی برای سازماندهی SXSW و ما دیگر در تگزاس نشان می دهد که از طریق ده روز. ما در حال حاضر به دنبال تغییر زمان تگزاس خرما در ماه ژوئن اما از اینکه خیلی دیر در حال حاضر نیز خواهد شد که به یاد ماندنی تلاش است.”

در اینجا این بیانیه از SXSW:

شهر Austin لغو SXSW مارس حوادث

شهر Austin اتحاد لغو مارس خرما برای SXSW و SXSW EDU. SXSW را صادقانه دنبال این شهرستان را جهت.

ما را ویران کرد برای به اشتراک گذاشتن این خبر با شما. “نمایش باید” است که در DNA ما و این اولین بار است که در 34 سال است که این رویداد مارس برگزار خواهد شد. ما در حال حاضر از طریق انشعابات از این وضعیت بی سابقه ای.

اخیرا در چهار شنبه Austin بهداشت عمومی اظهار داشت که “هیچ مدرکی وجود ندارد که که بسته شدن SXSW و یا هر گونه تجمعات را به جامعه امن تر است.” این وضعیت به سرعت در حال تکامل و ما با افتخار و احترام شهر Austin در تصمیم گیری است. ما متعهد به انجام بخشی خود را برای کمک به حفاظت از کارکنان شرکت کنندگان و همکار Austinites.

ما در حال بررسی گزینه هایی برای برنامه ریزی مجدد این رویداد و در حال کار برای ارائه مجازی SXSW آنلاین تجربه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای سال 2020 شرکت کنندگان با شروع SXSW EDU. برای ثبت نام مشتریان و شرکت کنندگان ما در تماس خواهد بود و در اسرع وقت منتشر خواهد شد یک پرسش و پاسخ.

ما درک وخامت اوضاع برای همه معماران و طراحان است که استفاده از SXSW برای سرعت بخشیدن به مشاغل خود را برای کسب و کار جهانی و برای آستین و صدها نفر از کسب و کارهای کوچک – سالن تئاتر, فروشندگان, تولید, شرکت, خدمات, صنعت, کارکنان و شرکای دیگر که تکیه به شدت بر افزایش کسب و کار است که SXSW جذب می کند.

ما همچنان به کار سخت را برای شما به ارمغان بیاورد حوادث منحصر به فرد شما را دوست دارم. هر چند این درست است که ما مارس سال 2020 رویداد دیگر را در راه است که ما در نظر گرفته شده, ما همچنان به تلاش به سوی هدف ما کمک به افراد خلاق رسیدن به اهداف خود.

Nate طبخ از Yawpers حال نگرانی در مورد SXSW که فراتر رفت و coronavirus.

“من فکر می کنم من به مراتب بیشتر احتمال دارد به نوشیدن خودم را به مرگ وجود دارد,” او نوشت Westword مدت کوتاهی قبل از لغو اعلام. “که گفت: من نمی amped در ایده [از جشنواره اتفاق می افتد] از ديدگاه بهداشت عمومی.”

و در حال حاضر از آن شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im