در سفر به دستشویی در غش بز محله نوار در 846 برادوی, نزدیک به سابق Westword دفتر من آمد در سراسر این انتخاب قطعه ای از نقاشی های دیواری بعدی به ادرار: “نقطه گذاری مهم است.”

که یک خط هر نویسنده می تواند درک.

با تشکر از شما من فکر می کردم. این خوب است که کسی اهمیت می دهد.

هر کس نوشت که در بز دیوار حمام ممکن است در پاسخ به برخی دیگر از گرافیتی نویسنده وحشتناک نقطه گذاری. اما به احتمال زیاد مقصر بوده و تحت پوشش توسط یک برچسب از PBR-وسواس گروه های بالستیک بیسکویت. شاید آن را یک “خود” در مقابل “آن را” اشتباه است. یا نابجا علامت نقل قول. نویسنده می توانست قالبگیری یک جمله با یک کاما یا متعهد حتی بدتر از گناه است.

شاید بالستیک بیسکوییت — مبهم دنور, هاردکور, لباس با یک آهنگ به نام “بیلی ویلی” و یک خواننده Stefan Kligora که می پوشد “برای عیسی” پیراهن در حداقل یک Facebook عکس تشکیل شده است از دستوری انگشت waggers. اما ممکن است ما هرگز نمی دانید: بعد از سریع عقب و جلو Kligora نیست پاسخ به درخواست من برای مصاحبه در مورد این گروه در نقطه گذاری.

من می توانستم پاره کردن بالستیک بیسکوییت برچسب برای دیدن اگر دنيوى هنرمند گرافیتی شد انتقاد از شخص دیگری tag اما انجام این کار به نظر می رسید بی ادب; برچسب آنجا که هزینه یک دلار پاپ. و بالستیک بیسکوییت به نظر نمی رسد مانند نوع گروه است که می تواند تسویه حساب تا دشنه پول را با سهولت. (مگر اینکه کسی راهنمایی خوب: Kligora استفاده می شود به کار در غش بز و یک چیزی که او به من گفت قبل از رفتن خاموش شد که وجود دارد این است که دیگر بالستیک بیسکوییت دشنه در اطراف نوار.)

اما صبر کنید: شاید زبان عاشق با Sharpie نبود سرزنش کسی. شاید این پیام حاوی یک خود-ارجاعی تهوع: پس از همه “نقطه گذاری مهم است” از دست رفته است یک دوره است. می تواند از آن برخی از ژنرال Xer ایده, شوخی جالب jab در نفاق و علامتگذاری purists?

آیا جوک یا jabs, نقاشی های دیواری است که اغلب متوسط انتخاب برای مردم بیان افکار ممنوع — همه چیز بیش از حد زمخت و یا سیاسی به حتی نوشتن در رسانه های اجتماعی خود را دیوار این روز است. و در مورد مراقبت از قواعد نقطه گذاری تبدیل شده سیاسی است. خود رئيس جمهور آنها را نادیده می گیرد و کسانی که در نقطه ای از اشتباهات او را اغلب متهم بودن سوسیالیست برف یا نخبگان تقبیح می کند.

شاید ما وارد کرده اید در یک لحظه تاریخی هنگامی که مردم به طور غیر قانونی scrawl خود دفاع خوب نقطه گذاری روی دیوار حمام به دلیل آن را فقط بیش از حد ترسناک به می گویند “نقطه گذاری مسائل” به قدرت که می شود — اما نه قدرت که ادرار.

اما شاید مانند نقاشی های دیواری, نویسنده, من فقط از دست رفته نقطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im