دنور لغو رژه سنت پاتریک

معلوم است که تا سال 2020 است یک بدشانسی سال برای روز سنت پاتریک حوادث در سراسر جهان.

ایرلند تعطیل خود را جشن بوستون لغو آن رژه, و در حال حاضر دنور روز سنت پاتریک رژه به دنبال کت و شلوار — همه از ترس این که حوادث خواهد بود یک نقطه رسیده برای coronavirus به گسترش است.

این رویداد سازمان در همکاری با شهردار مایکل هنکاک و شهر دنور فقط اعلام کرد که سالانه رژه برای روز شنبه, مارس 14, لغو شده است, بیش از ترس از COVID-19.

“سلامت و ایمنی رژه شرکت کنندگان و شرکت کنندگان در بالاترین اولویت ما است و در هر سال و فراخوان به لغو 2020 رژه ساخته شده از فراوانی از احتیاط برای بهداشت عمومی از همه کسانی که به ما بپیوندید و هر سال به مناسبت این سنت سالانه,” رژه سازمان ارسال شده به خود را در Facebook صفحه. “قلب ما متاثر از این دشوار است اما تصمیم گیری مناسب با توجه به ساعت های بی شماری سرمایه گذاری توسط ما اعضای کمیته. “

سازمان در حال تماس با رژه شرکت کنندگان حامیان مالی داوطلبان و فروشندگان. رژه عنوان حامی Bellco اعتباری, اتحادیه اروپا با صدور بیانیه ای در حمایت از این تصمیم. “سلامت و ایمنی جامعه ما اولویت برای همه ما” می نویسد: دن Kampen شرکت معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس امور مالی.

مردم در زمان به رژه را در Facebook صفحه به بیان نظرات خود.

“من نمی حسادت توپخانه ضد هوایی شما را برای این تصمیم” نوشت: Mel. “من احترام به تصمیم گیری. من نمی خواهد مانند تمام افراد دیگر که اجازه می دهد ناامیدی به آنها را به پرشهای بی ادب.”

دنی ابراز ناخشنودی کرد: “ما به عنوان ممکن است به خوبی آن را بسته و توقف در زندگی است. موافق نیستم با این کار در همه. بسیاری از کسب و کار خواهد شد در حال حاضر رنج می برند به این دلیل است.”

و Runkle اعلام کرد این حزب هنوز هم اتفاق می افتد: “تا آنجا که من نگران هستم هنوز هم در. همه از دوستان ما خواهد بود بیدار شدن از خواب در اوایل برای 6 صبح carbombs سپس lightrailing به اتحادیه ایستگاه plopping خودمان درست در بلیک و 20 را به خود ما رژه اگر ما باید.”

که در آن شما خواهد شد در روز سنت پاتریک? اجازه دهید ما می دانیم که افکار خود را در لغو در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de