دنور Cinco de Mayo جشن لغو

کلرادو را ممنوع کرده است تمام تجمعات از پنجاه یا بیشتر مردم برای هشت هفته در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus بنابراین جای تعجب نیست که دنور بزرگ Cinco de Mayo جشن کرده است.

برای 32 سال NEWSED سازماندهی این رویداد سالانه جشن مکزیکی ارتش پیروزی بر فرانسه در نبرد پوئبلا. اما در این سال این سازمان به نام توقف این جشن به منظور انجام بخشی خود را برای جلوگیری از گسترش ویروس.

هنوز تصمیم می آید را در یک هزینه اقتصادی می گوید: NEWSED مدیر عامل Andrea Barela: “لغو این رویداد قطعا باید بسیار زیاد اثر موج دار شدن در همه درگیر با آوردن به زندگی یکی از بزرگترین Cinco de Mayo جشن در کشور: بسیاری از فروشندگان و همکاران که در این نمایشگاه و فروش مواد غذایی و کالا; افرادی که کار خستگی ناپذیر برای کارکنان این رویداد و عرضه portos شمشیربازی چادر و غیره.; نوازندگان که ارائه سرگرمی; و قطعا ما سازمان NEWSED جامعه توسعه شرکت که در ساعت های بی شماری برای آماده شدن برای یک رویداد بزرگ و بستگی به بودجه مطرح شده برای حمایت از ما سالانه بودجه عملیاتی. ما را به آرامی پتانسیل مشکلات ایجاد شده توسط این تصمیم و به اشتراک گذاری خود را در ناامیدی.”

به جای تجمع در مکان های عمومی, Barela مردم را تشویق به جشن تعطیلات در خانه های خود را: “ما مشتاقانه منتظر دیدن شما در مارس سال 2021 که ما همه با هم جشن می گیرند و دوباره.”

در زیر نامه کامل اعلام لغو:

NEWSED اختصاص داده شده به ارائه بهترین Cinco de Mayo تجربه در کشور برای 32 سال گذشته. شده است بخشی جدایی ناپذیر از کار ما به عنوان یک سازمان و ماموریت ما برای خدمت به جامعه. این هرگز تغییر خواهد کرد. در حال حاضر همه ما در حال تجربه یک وضعیت بی سابقه ای است که بسیار جدی است اما همچنین ما به یاد داشته باشید آنچه مهم است ما در بهداشت و سلامت جامعه ما است. ما عمیقا تاسف به اطلاع جامعه ای که در سال 2020 دنور Cinco de Mayo جشنواره لغو خواهد شد با توجه به بخشنامه از شهر ما و مقامات دولتی به لغو هر گونه جمع آوری بیش از 50 نفر برای بعد از 8 هفته.

مثل شما ما عمیقا نگران است و می خواهم به انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به نگه داشتن ما حامیان و همکاران جوامع و خانواده های ما ایمن ماندن و سالم است. این Cinco de Mayo جشنواره شده است از نزدیک نظارت تکامل از رمان Coronavirus (COVID-19) و تاثیر آن. ایمنی است و همیشه بوده است یک اولویت برای Cinco de Mayo جشنواره است. به عنوان یک نتیجه, ما خواهد بود پس توصیه های کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست و به تازگی تجدید نظر CDC توصیه می شود دستورالعمل. ما غم انگیز برای به اشتراک گذاشتن این لغو اما احساس می کنم آن است که مسئول ترین و امن تصمیم به تشویق اجتماعی فاصله و انجام بخشی خود را برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

لغو این رویداد قطعا باید بسیار زیاد اثر موج دار شدن در همه درگیر با آوردن به زندگی یکی از بزرگترین Cinco de Mayo جشن در کشور: بسیاری از فروشندگان و همکاران که در این نمایشگاه و فروش مواد غذایی و کالا; افرادی که کار خستگی ناپذیر برای کارکنان این رویداد و عرضه portos شمشیربازی چادر و غیره.; نوازندگان که ارائه سرگرمی; و قطعا ما سازمان NEWSED جامعه توسعه شرکت که در ساعت های بی شماری برای آماده شدن برای یک رویداد بزرگ و بستگی به بودجه مطرح شده برای حمایت از ما سالانه بودجه عملیاتی. ما را به آرامی پتانسیل مشکلات ایجاد شده توسط این تصمیم و به اشتراک گذاری خود را در ناامیدی.

اگر شما یک غرفه که در حال حاضر پرداخت می شود برای شرکت در این رویداد ما خواهد بود با رسیدن به طور جداگانه.

صرف نظر از این وضعیت فعلی کارکنان و هیئت مدیره NEWSED ادامه خواهد داد را به انجام برسانند ماموریت ما و کار با هم در یک و حتی بیشتر تلاش هماهنگ به ماندن بگیرید پیش از نیاز جامعه. NEWSED را 47 سال سابقه ساخته شده است ما مثبت و فعال و انعطاف پذیر و عشق ما برای ما کار ما را نگه می دارد در حال حرکت به آینده.

در حالی که این وضعیت ممکن است مشکل در حال حاضر Cinco de Mayo جشنواره ماموریت اصلی همواره به “جشن فرهنگ” که بدان معنی است که ما تعطیلات مکزیک و سنت را ادامه خواهد داد. این ممکن است 5th جشن نبرد پوئبلا در راه خود را در سلامت خوب و روح و روان. با تشکر از شما برای ما باور نکردنی از هنرمندان, حامیان مالی, کارکنان, فروشندگان شرکت کنندگان و داوطلبان و حامیان ما مشتاقانه منتظر دیدن شما در مارس سال 2021 که ما همه با هم جشن می گیرند دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de