دنور خاتمه تفریحی درمانگاه ماری جوانا به حد COVID-19

به روز رسانی: ساعت پس از اعلام کرد که ماری جوانا تفریحی درمانگاه ها و فروشگاه ها مشروب می خواهم از مارس 24 مارس 10 در سراسر شهر بود stay-at-home منظور محدود کردن گسترش coronavirus شهردار مایکل Hancock معکوس گنجاندن کسب و کار مربوطه در خاموش کردن سفارش.

کمتر از یک روز پس از فرماندار Jared پلیس تا به حال تلقی تفریحی ماری جوانا فروشگاه های حیاتی کسب و کار (هر چند محدود کردن آنها به منظقه انتخاب کنید و تحویل) شهر دنور مخالفت کرد. شهردار مایکل Hancock دستور داد تمام تفریحی گلدان مغازه ها به نزدیک 5 بعد از ظهر مارس 24 و بسته ماندن تا 10 آوریل به عنوان بخشی از یک مادر اقامت در خانه به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

درمانگاه ماری جوانا پزشکی مجاز به باز باقی می ماند در دنور.

این درمانگاه تصمیم اعلام شد Marley Bordovsky از شهر دنور وکیل را در طول یک ساعت 2 بعد از ظهر امروز در جمع, مارس 23 که در طی آن Hancock اعلام سراسر شهر بود stay-در-خانه سفارش, لیست فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, فروشگاه سخت افزار ایستگاه های گاز laundromats و تعداد کمی از کسب و کارهای دیگر به عنوان ضروری است که اجازه خواهد داد که آنها را به باقی می ماند باز در مستند. مانند rec درمانگاه, liquor stores تلقی می شد غیر ضروری توسط هنکاک و باید دید تا آوریل 10, با توجه به Bordovsky. اما رستوران ها خواهد بود قادر به ادامه به ارائه مواد غذایی و الکل برای رفتن و برای تحویل.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

یک روز قبل از دنور تصمیم پلیس متوقف کوتاه از یک ایالت به منظور تماس در Coloradans به ماندن در خانه به جای سفارش و کسب و کار به برش خود را در فرد کارکنان 50 درصد (بقیه باید کار در خانه) در حالی که ملت دعوا گسترش coronavirus. پلیس شامل درمانگاه ها در لیست ضروری اما تنها مجاز پزشکی در فروشگاه را باز باقی می ماند, با, تفریحی, فروشگاه های مجاز به ارائه منظقه انتخاب کنید تا.

اوایل امروز دنور تفریحی درمانگاه ها در تقلا بودند تا مطابق با پلیس باشد. در حال حاضر به نظر می رسد مانند آنها را مجبور به تعطیل در دسترس نباشد تا آوریل 10 — و حتی این که “ممکن است تمدید شود به عنوان مورد نیاز” با توجه به بیانیه ای از شهر.

چرا که پلیس را سفارش نمی کند اثر را تا مارس 24, Denver, تفریحی گلدان مغازه ها را می توانید در ادامه عامل از طریق امروز و حتی می تواند به منظقه فروش تا 5 بعد از ظهر مارس 24, زمانی که هنکاک منظور اثر طول می کشد.

اما پس از آن اگر شما می خواهید برای خرید تفریحی گلدان در کلرادو شما باید برای رفتن به خارج از دنور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im