یک کار جدید گروه که عضویت شامل ماری جوانا صنعت و جامعه ذینفعان را در شهر دنور گوش در گلدان مسائل مربوط به صدور مجوز مانند علف هرز تحویل و کسب و کار مهمان نوازی.

در مارس 27 یادداشت فرستاده شده به ماری جوانا صاحبان کسب و کار در دنور, دنور اداره مالیات و مجوز توصیف ماری جوانا, صدور مجوز, کار, گروه, a 24-فرد هیئت مشورتی است که “نقد و بررسی بحث و توصیه هایی را در جهت سیاست و ممکن است ماری جوانا صدور مجوز قوانین و مقررات” با توجه به اعلام.

این MLWG را بررسی صدور مجوز فرصت داده شده توسط دو قوانین جدید اجازه می دهد گلدان تحویل و اجتماعی مصرف کسب و کار در کلرادو. قوانین هر دو نیاز به محلی تایید قبل از این خدمات مجاز در عرض یک شهرداری مرزها و گروه مشغول به کار شده و برنامه ریزی شده گام در دنور اکتشاف از فرصت های جدید است.

دنور فرمان قانونی اجتماعی-استفاده از کسب و کار در سطح محلی در سال 2017, اما این شهر اجتماعی-با استفاده از مقررات — تنها با یک کسب و کار در حال حاضر باز تحت میدان دید خود را — در حال محدود تر از دولت قوانین که باید آرام تر محل مورد نیاز و شامل مقررات اجازه می دهد میکرو-فروش در مصرف مناطق باز و سرپوشیده سیگار; نه از کسانی که مجاز هستند در زیر شهر فعلی قوانین.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

با توجه به مالیات و مجوز MLWG ایجاد شد به آدرس عدالت اجتماعی در دنور یک شهر تنها با تعداد انگشت شماری از جدید کشت و درمانگاه محل فرصت. با این حال تحویل و مهمان نوازی می تواند در حال حاضر یک فرصت برای تنوع بخشیدن به گلدان صنعت در یک وضعیت که در آن 88 درصد از ماری جوانا صاحبان کسب و کار که در سال 2018 با توجه به کلرادو اجرای ماری جوانا را بدست آورد.

در حالی که وجود دارد این است که توافق بین تنظیم کننده های صنعت و فعالان اجتماعی و حقوق صاحبان سهام تلاش باید به کمک مردم از جوامع تحت تاثیر جنگ با مواد مخدر فرایند تعریف که برای یک دولت برنامه ثابت شده است مشکل تر است. رسمی گروه کاری ایجاد شده بود به توصیه شهر در اجتماعی عدالت و تلاش در صنعت ماری جوانا در سال 2019 اما آن را کشیده بود پایین با استدلال داخلی بیش از تعریف اجتماعی-حقوق صاحبان سهام متقاضی و اینکه آیا نژاد در آن تعریف ، اختلافات بین مسئولان شهرستان و چندین صنعت ماری جوانا اعضای کردم خیلی زشت است که مستقل میانجی در آورده بود به وضعیت خنثی و غیر رسمی مشغول به کار شد و به زودی منحل شد.

این MLWG در حال حاضر به اتهام ساخت رسمی توصیه به شهردار مایکل هنکاک دولت و مالیات غیر مستقیم و پروانه’ از سیاست ماری جوانا به عنوان دنور مقامات در نظر بگیرید که آیا/ چگونه پیاده سازی تحویل و اجتماعی استفاده و کشف دیگر ماری جوانا مسائل مربوط به صدور مجوز. این گروه شامل چندین دنور اعضای شورای شهر و مدیران شهرستان همراه با گلدان-صنعت نمایندگان لابی و اعضای سلامت آموزش و پرورش و ایمنی کودکان ائتلاف.

جلسات مجازی در حال حاضر برنامه ریزی شده به محل May 14, مارس 28 ژوئن 11 و 25 ژوئن در زوم برای جلوگیری از تعامل انسان در طول COVID-19 pandemic; کسانی که جلسات آنلاین به مردم باز هستند.

در اینجا اعضای MLWG:

Co-صندلی: اشلی Kilroy (مدیر اجرایی, Denver, مالیات غیر مستقیم و مجوزها)
Co-صندلی: مولی Duplechian (معاون مدیر دنور مالیات غیر مستقیم و مجوزها)
Councilwoman کون سیاه
Councilwoman کاندی CdeBaca
عضو شورای کریس Hinds
Kenneth آلیسون, همه چیز در مورد کنف LLC
Anshul Bagga, Denver, شهرستان دفتر وکیل
جان بیلی, سیاه, شاهدانه سهام ابتکار
سارا Belstock, Denver, بهداشت و درمان و بیمارستان اقتدار
ترومن Bradley, ماری جوانا گروه صنعت
دایان آشپز, جامعه, نماینده Montbello مقیم
شاون Coleman 36 راه حل
Jaqueline Flug, Drizly LLC
میشل گارسیا دفتر شهردار از عدالت اجتماعی و نوآوری
میشل Holien دنور مدارس دولتی
Henny Lasley هوشمند کلرادو
Clarissa Krieck ملی شاهدانه انجمن صنعت
Jason Moore, Denver, شهرستان دفتر وکیل
دن پابن پزشکی, مرد, فن آوری
جسیکا Scardina, ویسنت Sederberg LLP
Ean السیب ویژه مشاور در شاهدانه, فرمانداری
رایان Tatum, کشت, همکاری
هنر راه عادلانه مشاوره
سارا Woodson, رنگ شاهدانه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de