دنور به پایان می رسد در محل رستوران و بار, خدمات تا زمانی که ممکن است بیش از 11 COVID-19

در یک کنفرانس مطبوعاتی امروز شهردار مایکل Hancock نشان داد که تمام خدمات سایت در دنور کافه ها و رستوران ها به پایان خواهد رسید که از ساعت 8 صبح فردا, مارس 17 به دلیل COVID-19 شیوع ویروس.

“هیچ یک از این تصمیمات شده اند و آنهایی که آسان به را من می توانم به شما قول می دهم” هنکاک گفت. “اما مردم پاسخ و درک آنچه را این اقدامات موثر و که ما را از طریق با هم.”

آدرس برنامه ریزی شده بود به زیر راه در ساعت 11 صبح آغاز شده اما چند دقیقه دیر در بخشی به دلیل شهردار متوسط بررسی شد قبل از او وارد منطقه ای که در آن فشار جمع شده بودند به مطمئن شوید که او این نمایش خاص COVID-19 علامت است.

پس از ذکر است که این شهر را مرکز عملیات اضطراری شده است “در کامل فعال سازی در طول تعطیلات آخر هفته” هنکاک ارائه به روز رسانی در برخی دیگر از حرکت های اخیر باعث COVID-19 از جمله بسته شدن همه گروه از وسایل نقلیه موتور مکان در سراسر شهرستان “تا اطلاع ثانوی.” او افزود که کارکنان راهنمایی و رانندگی ملزم به گزارش تا مارس 26, که در آن نقطه آنها سر گرفته خواهد شد پردازش ایمیل, لایسنس برنامه ها و مانند آن. مهلت تا 9 آوریل در محل قرار داده است با توجه به معاملات مانند ثبت خودرو و راهنمایی و رانندگی را در وب سایت ارائه می دهد فرصت برای افرادی که به مراقبت از برخی از نیازهای آنلاین.

در موضوع دیگری Hancock تاکید کرد که “در حال حاضر زمان به اخراج مردم از مسکن خود را.” به عنوان یک نتیجه کلانتر نمایندگان اختصاص یافته به این وظیفه در حال مستقر “به مناطق دیگر نیاز است.” نیز, کلانتر, “افزایش خواهد یافت اجتماعی فاصله در زندان” اشاره کرد و “خاص غیر خشونت آمیز دستگیرشدگان” نمی توان زندانی در این امکانات حداقل برای حال حاضر است.

دنور نیز پیروی از دستورالعمل های ارائه شده توسط مراکز فدرال برای کنترل بیماری به منع تجمعات از پنجاه یا بیشتر مردم شروع بلافاصله با چند استثنا. آنهایی که به طور خاص ذکر شده توسط Hancock شد برای مواد غذایی رسانه ها که باز باقی خواهد ماند و در دسترس است. اما “ما شما را تشویق به وحشت-خرید,” او گفت:. “آن را قرار دادن هر کس در معرض خطر است.”

سپس, Hancock, تحویل, بزرگترین اعلام, در مورد پایان در محل صندلی در رستوران ها و کافه برای حدود هشت هفته. تحویل و همچنین درایو-از طریق و حمل کردن خدمات اجازه خواهد داشت اما

“ما می دانیم که این افزایش اقدامات تاثیر بر مردم روز به روز زندگی” هنکاک اذعان کرد. “اما در این مرحله ما باید به کاهش افراد را از قرار گرفتن در معرض این ویروس است.”

که در آن نقطه, Hancock, تبدیل توجه خود را به نیاز به حمایت از “ما جمعیت های آسیب پذیر و ارائه دهندگان خدمات اضافه کار” به علاوه یک با همکاری Denver Public Schools “را به مطمئن شوید که آن هجده و زیر خواهد بود قادر به دریافت مواد غذایی است.” او تبلیغ “رایگان گرفتن و رفتن غذا” در یازده مدرسه محل در سراسر دنور (افزایش از اصلی هشت) و شام به خدمت در هجده مراکز تفریحی شروع امروز. جزئیات را می توان در DPS سایت.

هنکاک نیز ذکر شده همه فن حریف اقدامات در نظر گرفته شده برای حمایت از کسانی که تجربه بی خانمانی. مثلا این شهرستان است که در حال حاضر در این میان مذاکرات با چندین هتل ها در منطقه در مورد ارائه فضا برای unhoused. در عین حال او را تشویق افرادی که “جوان سالم و نشان دادن هیچ نشانه ای از ویروس” به داوطلب برای کمک به نگه داشتن پناهگاه و او نیز نامیده می شود برای کمک های مالی از تمیز کردن وسایل و “تجهیزات حفاظت فردی.” کسانی که قادر به داوطلب در فرد قادر خواهد بود به کمک های پولی از طریق مسیر بالا راه متحده; جزئیات را می توان در سایت COVID-19 تسکین صفحه. منابع نیز می تواند کاهش یافته است در هنگام انتخاب ساعت در دو rec مراکز: مارتین لوتر کینگ جونیور مرکز تفریح و سرگرمی 3880 نیوپورت خیابان و لا آلما مرکز تفریح و سرگرمی 1325 غرب خیابان 11th.

وضعیت کسب و کار و کارگران ضربه سخت COVID-19 تعطیل شد و چندین بار توسط هنکاک و از او خواست تا کسانی که نیاز به کمک برای رسیدن به شهر سازمان مانند دنور خدمات انسانی به منظور دسترسی به برنامه های موجود که ممکن است کمک کند.

“پاسخ ما به این ویروس است که به معنی فشار دادن ما مرز بین شهرستان کنترل و که در آن ما نیاز به درخواست سایر صنایع به مرحله و به ما کمک کند” هنکاک به این نتیجه رسیدند. “در حال حاضر زمان برای ما افزایش یابد تا به عنوان همسایگان به عنوان ساکنان این شهر بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im