دنور ناگتس عضو سازمان تست مثبت برای COVID-19

دنور ناگتس را نشان داد از طریق توییتر است که یک عضو از سازمان خود دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. این نتیجه دور از unnamed فرد — اعلام می کند مشخص نیست که آیا فرد درگیر یک بازیکن مربی و یا کارکنان دیگر مرتب کردن بر اساس — گفته می شود در خود انزوا در این زمان پس از تجربه علائم در ارتباط با ویروس.

این باعث می شود قطعات چهارم NBA حق رای دادن به لمس توسط COVID-19. دو یوتا جاز, بازیکنان رودی Gobert و داناون میچل را تایید کرده اند مثبت آزمون را دیترویت پیستونز به جلو مسیحی چوب که محافظت Gobert در روز مسابقه قبل از فصل توقف و چهار Brooklyn Nets, برجسته ترین سوپراستار Kevin Durant.

حتی بدون تشخیص قطعات شده اند از نزدیک در ارتباط با ویروس. خود را در مارس 11 بازی کردن با دالاس ماوریکس در تگزاس گذشته تکمیل شود قبل از وصل کشیده شد در NBA فصل و به راحتی آن را واجد شرایط به عنوان عجیب و غریب ترین بازی در تاریخ هر دو franchises.

در اینجا قطعات’ جیر:

در روز پنج شنبه, مارس 19 عضو دنور ناگتس سازمان آزمایش مثبت برای COVID-19. کسی که مورد آزمایش قرار گرفت و پس از تجربه علائم سازگار با COVID-19 در مارس 16, در حال حاضر تحت مراقبت تیم پزشکی کارکنان و خود در انزوا. تست انجام شد راهنمایی زیر از مقامات بهداشتی دولت و تیم پزشکان.

سلامت و ایمنی بازیکنان ما سازمان ما کسانی که در طول لیگ ما و تمام کسانی که به طور بالقوه تحت تاثیر این وضعیت میباشد.

قطعات ادامه خواهد داد به کار در هماهنگی با تیم پزشکان و مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان بیماری های عفونی در حالی که با تمرکز بر ایمنی و بهداشت در جامعه ما است.

در مارس 14, Kroenke سرگرمی های ورزشی —صاحب قطعات و Colorado Avalanche و gajillionaire استن Kroenke امضای شرکت — اعلام کرد که آن را خواهد پرداخت پاره وقت و ساعتی کارکنان قرار داده و از کار لغو از حوادث بیش از COVID-19 بعد از سی روز.

همانطور که اشاره شد توسط KSE نایب رئیس (و استن پسر) جاش Kroenke در “دنور فوق العاده انعطاف پذیر شهر است. ما ملاقات فجایع و عدم قطعیت در بسیاری از بار قبل و ما در حال انجام این کار دوباره در حال حاضر. تاثیر COVID-19 داشتن در سلامتی ما و جوامع کسب و کار بی سابقه است. ما کارشناسان بهداشت و درمان. اما ما در حال کسب و کار و رهبران جامعه و همه ما نقشی در کمک به یکدیگر است. لطفا این تهدید بسیار جدی برای نفع خود و عزیزان خود را و لطفا به طور منظم بررسی CDC و WHO وب سایت برای به روز رسانی و اطلاعات بیشتر.”

Kroenke نظرات اضافه شده است که قطعا می توان به آخرین توسعه: “آن زمان تلاش برای ما تنگ گره ورزشی, جامعه, اما مهمتر از همه برای انسان به طور کلی. پدر من و من شخصا تا به حال بسیاری از گفتگو با مربیان و بازیکنان و مدیران و کارکنان پشتیبانی ما از تیم و باشگاه در سراسر جهان الهام بخش است به شنیدن این عزم را نه تنها از طریق این دوره دشوار بلکه به کمک و ایجاد انگیزه در دیگران ، از همه ما در اینجا در KSE و از طرف خانواده من, لطفا, اقامت هوشمند, ایمن ماندن و حمایت از یکدیگر است. ما مشتاقانه منتظر دیدن همه طرفداران ما پشت در سالن در زمان مناسب!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de