دنور ارکستر فیلارمونیک همیشه می خواهد مخاطبان به راحتی لباس زمانی که آنها می آیند به یک عملکرد.

اما رهبران آن بودند فراموش کردن افرادی که همچنین حضور در این کنسرت نوازندگان.

“ما بسیار در مورد جامعه و استقبال هر کس به جدول می گوید:” مت میر معاون رئیس جمهور از DPO هیئت مدیره. “بسیاری از است که با تمرکز بر مخاطبان اما ماموریت ما — بحث ما در مورد جامعه ما در نظر ما نوازندگان به بخشی از آن جامعه است.”

ارکستر روز پنجشنبه اعلام کرد که برای فصل جاری که در ماه سپتامبر آغاز و انجام آن را دور با لباس سنتی کد برای نوازندگان که تقسیم شد بین مرد و زن لباس است. به طور معمول مردان بودند که نیاز به پوشیدن لباس سیاه و سفید و یا کت و شلوار سفید با پیراهن سیاه پاپیون زدن جوراب سفید و کفش سیاه و سفید. زنان عینک اواسط گوساله به مچ پا و طول دامن سیاه و سفید و یا آستین لباس یا شلوار بلند سیاه و سفید با آستین بلوز سیاه و سفید و کفش سیاه و سفید.

اما نه هر کس متناسب به آن دو دسته است.

ارکستر اتحادش را تغییر سیاست خود را اجازه می دهد تا نوازندگان از تمام هویت جنسیتی را انتخاب کنید از سه گزینه. کسانی که شامل سنتی توکس کت و پاپیون به عنوان به خوبی به عنوان سیاه و سفید دامن آستین لباس و بلوز و کفش و لباس. این همه اساسا کنسرت پوشند اما بازیکنان در حال حاضر کمی بیشتر راه گریز که چگونه آنها را انتخاب کنید تا لباس.

“برای مردم آن واقعا اثرات آن را واقعا به معنای زیادی” مایر می گوید. “آن را نمی ایستادگی کردن به هیچ وجه. این نقطه از هر کس که در لباس سیاه و سفید و همه به دنبال مشابه است. یک ارکستر نقش به عنوان یک گروه و هیچ کس ایستاده است بنابراین این اجازه می دهد تا همگان را به احساس مانند خود و راحت در حالی که هنوز هم حفظ یک نگاه یکنواخت.”

مایر می گوید: تغییر آمد در تابستان پس از یک نوازنده بیس در ارکستر که شناسایی به عنوان جنسیتی عجیب و غریب و غیر دودویی خواست به پوشیدن لباس در طول اجرای برنامه. “ما تیم رهبری بسیار به نفع, که, کاملا,” مایر می گوید. “نوازنده بیس به دنبال زنان, قانون لباس پوشیدن برای نهایی کنسرت این فصل است. ما اجازه دهید آنها را می دانیم که ما قرار بود به نقد و بررسی این قانون لباس پوشیدن در تابستان.”

نوازنده بیس, Xadie جیمز آنتونیو که با استفاده از جنسیت خنثی ضمایر اعلام کرد در انتشار اخبار است که آنها هیجان زده با تغییر سیاست.

“این بسیار تصدیق قادر به بیان خودم را در راه است که متناسب با شخص من هستم” آنتونیو می گوید. “این بسیار اندکی تغییر در زبان یک اثر بزرگ در تغییر جنسیت افراد و مجموعه سابقه برای دیگر سازمان های مشابه را به انجام همان.”

نیک Dobreff سخنگوی کلرادو سمفونی می گوید که ارکستر لباس کد نیاز به نوازندگان پوشیدن کنسرت لباس سیاه در طول اجرای برنامه.

“وجود دارد طیف گسترده ای از لباس که پوشیده شده توسط مردان و زنان با تنها شرط این است که آنها در لباس پوشیدن و سیاه” Dobreff می گوید.

حداقل یک نفر دیگر در DPO تغییر کمد لباس خود را برای سیاست اما به دلیل مختلف. مایر می گوید که یک فلوت زن نیز در زمان استفاده از لباس جدید کد چرا که او تا به حال مشکل با پوشیدن توکس کت و بازی. او شروع به پوشیدن یک پیراهن به جای آن که نمی توانست درست در زیر کد لباس.

“او است که نوع بزرگتر مرد پس از نواختن یک oboe با یک ژاکت بر روی آن ساخته شده است سخت به نفس” مایر می گوید. “این خیلی محدودیت نبود او قادر به کشیدن اسلحه خود را در اطراف به استفاده از ابزار خود را به عنوان به خوبی به عنوان او می تواند.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد دنور ارکستر فیلارمونیک بازدید denverphilharmonic.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im