از آن شده است به طور گسترده ای گزارش شده (از جمله توسط Westword) که دنور شهرستان جلسه شورای برنامه ریزی شده برای امشب, مارس 18 شامل یک رای به طور بالقوه نادیده گرفتن شهردار مایکل هنکاک وتو از یک لایحه که به طور موثر لغو ممنوعیت سه pit bull-مرتبط نژاد که منجر به هزاران چاله بودن معدوم پس از آن در محل قرار داده شد در حدود سال 1989.

اما هیچ. رای گیری تا به جای تعیین شده برای این شورا در جلسه بعدی سهشنبه, مارس 24.

چرا تاخیر ؟ به گفته یک نماینده شورای شهر آن را همه چیز در مورد زمان بندی. شورای کارکنان انتظار داشتند Hancock برای تصمیم گیری در مورد آنچه که معلوم شد برای اولین بار از حق وتو خود شهرداری تصدی زودتر از 5 p. m. روز شنبه, مارس 14 — یک بار به طور سنتی استفاده می شود توسط سیاستمداران به دفن جنجال برانگیز اخبار.

زمان هنکاک انتخاب شده بیشتر شورای کارکنان در حال حاضر سمت چپ برای سه روز رئیس جمهور روز آخر هفته. که از آن ساخته شده لجستیکی دشوار به فشار در چه تقریبا قطعا تمدید بلوک از زمان مورد نیاز به گفتگو و بحث و دوباره رای. (اندازه گیری در اصل تایید شده توسط یک 7-4 حاشیه یکی فرض حریف و به احتمال زیاد یکی از حامیان غایب بودند — و نه رای ملزم به باطل.) بنابراین برای راحتی از قانونگذاران و اعضای عمومی در هر دو طرف از این موضوع مهم بود ضربه تا ماه فوریه 24.

به عنوان یک نتیجه, درام از آنچه در حال حاضر بیشتر صحبت در مورد دنور داستان هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور خواهد ساخت و برای یک هفته دیگر از اصل انتظار است. و با توجه به اینکه کلرادو فرماندار Jared پلیس در حال حاضر trolled, Hancock, خود حرکت کند, بسیاری اتفاق می افتد در حال حاضر و پس از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de