دنور پلیس فرمانده رسیدن به حل و فصل در مورد تبعیض جنسی شکایت

شهر دنور و دنور اداره پلیس فرمانده Magen طفره رفتن از توافق کرده اند که برای حل و فصل ناشی از تبعیض شکایت که دوج ثبت کرده بود در اوایل سال 2019.

با توجه به شرایط حل و فصل خواهد شد که هنوز هم نیاز به تایید شده توسط Denver, شورای شهر, Dodge دریافت خواهد کرد $280,000 از شهر و تبدیل خواهد شد فرمانده DPD امور داخلی بدست آورد.

“حل و فصل تلقی نمی شود و پذیرش مسئولیت اما ارتباط برقرار تمایل همه طرف های درگیر به مجموع حرکت رو به جلو و در ادامه ارائه عالی امنیت عمومی خدمات به شهر و شهرستان دنور” رایان Luby, یک سخنگوی دادستان شهرستان و دفتر در بیانیه ای گفت: در مورد حل و فصل است.

دوج وکیل بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

دوج ثبت یک دولت حقوق مدنی شکایت در ژانویه 2019 ادعا که رابرت سفید که منصوب شد دنور رئیس پلیس در اواخر سال 2011 و در خدمت تا تابستان 2018 ساخته شده نفت خام و جنسیتی سخنان اطراف گول زدن و انتقام در برابر او هنگامی که او سعی کردم به صحبت کردن در مورد اظهارات خود.

دنور اداره پلیس “مملو از تبعیض از جمله در بالاترین سطح” شکایت او را به اتهام.

قبل از پر کردن از حقوق مدنی شکایت های DPD نگاه کرده بود به طفره رفتن را از اتهامات پاک و سفید از هر خطا.

در omplaint دوج همچنین ادعا شده که رئیس Paul Pazen که در زمان بیش از سفید پس از بازنشسته مجازات او توسط مجدد او در راه است که به طور موثر تنزل مقام او.

به عنوان یک فرمانده دوج یکی از بالاترین-رتبه بندی کارکنان در DPD, outranked تنها توسط بخش ستاد, معاون رئیس و رئیس.

طولانی نیست پس از تبدیل شدن به رئیس Pazen نقل مکان کرد و طفره رفتن از سر منطقه 3 ایستگاه پلیس به یک نقش در آن دوج عمل به عنوان یک رابط به کلرادو تجزیه و تحلیل اطلاعات مرکز و دفتر مدیریت اضطراری. طفره رفت و از نظارت بر 181 کارکنان به عنوان تنها کارمند در یک دفتر در Lakewood با اشاره به شکایت که استدلال کرد که این انتقال شد تنبیهی.

در حال حاضر با فرض حل و فصل تایید شده توسط Denver, شورای شهر, Dodge خواهد بود مسئول امور داخلی بدست آورد که دسته تحقیقات داخلی به اتهامات سوء رفتار پلیس.

اداره پلیس است که نه تنها بخش تحت دنور گروه ایمنی به صورت اتهام تبعیض جنسی. دنور کلانتر و آتش بخش نیز با برخورد تبعیض شکایت کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im