دنور گلدان فروش پرش 392 درصد در مارس 23, Shutdown ترساندن

به یاد داشته باشید کسانی که صف های طولانی در, تفریحی, درمانگاه ها در مارس 23 بعد از شهر دنور گفت که آنها خواهد بود بسته از مارس 24 مارس 10 به عنوان بخشی از یک اقامت-صفحه اصلی سفارش ؟ قبل از شهردار مایکل Hancock لغو گنجاندن گلدان مغازه ها (و فروشگاه ها مشروب) از سفارش از چند ساعت پس از اطلاعیه اولیه آن گله پاچه گلدان خریداران پوسته جدی برخی از پول است.

با توجه به ماری جوانا فروش ردیاب Flowhub دنور درمانگاه افزایش فروش 392 درصد از ظهر تا 4 بعد از ظهر در مارس 23, تقریبا quadrupling متوسط بعد از ظهر خرید و فروش رای برای یک شنبه در سال 2020 است. اواسط روز رونق فروش تقریبا 130 درصد بالاتر از طول مدت زمان مشابه در گذشته دوشنبه — و گلدان فروش شد هیچ دولا دولا راه رفتن در آن هفته یا با کروناویروس الهام گرفته از انباشت در حال حاضر در حال وقوع در درمانگاه در سراسر کشور.

در اینجا کوتاه اما پر حادثه زمانی از هرج و مرج: در یک کنفرانس مطبوعاتی در حدود 2:30 p. m. روز شنبه, مارس 23, Hancock, اعلام کرد, اقامت در خانه سفارش برای هر کسی که کار نمی کند یا زیاد “ضروری” کسب و کار. وقتی پرسید که آیا فروشگاه های مشروبات الکلی و یا درمانگاه در نظر گرفته شد ضروری یک وکیل با دنور شهرستان دفتر دادستان گفت که در حالی که تفریحی درمانگاه ها و فروشگاه ها مشروب نمی شد در نظر گرفته شده ضروری پزشکی درمانگاه ها بودند; زبان اصلی سفارش تایید کرد که پاسخ دهد.

در عرض چند دقیقه از اخبار شکستن که در فروشگاه ها خواهد بود بسته شدن در بیش از 24 ساعت بعد از هفده روز و خطوط رشد خارج از درمانگاه ها و مغازه مشروب; بسیاری از مشتریان در حال انتظار برای خرید آویزان در اطراف پس از Hancock معکوس تصمیم حدود 5 بعد از ظهر آن روز.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

با وجود بازگشت به عقب هفتگی افزایش در فروش, درمانگاه می تواند شروع به دیدن یک قطره رفتن به جلو با توجه به Flowhub و چندین درمانگاه مدیران. نه تنها بسیاری از ماری جوانا به طور منظم کاربران مواجه نگردند تا حالا اما همه تفریحی درمانگاه ها در دولت در حال حاضر تنها محدود به منظقه و انتخاب کنید تا فروش تا آوریل 17 و فروشگاه ها در حال حاضر شاهد کمتر مشتریان.

“کاهش فروش نیست چرا که مردم در حال خرید کمتر اما از آنجا که مردم در حال رفتن به فروشگاه کمتر” یادداشت Flowhub. “به طور کلی روزانه تعداد معاملات پایین است 19 درصد نسبت به متوسط سال 2020 قبل از COVID چهارشنبه. کلرادو بود ضربه سخت را با یک قطره از 27 درصد است.”

اگر وجود دارد هر چیزی برای یادگیری از رستوران و بار, صنایع هم که محدود به منظقه انتخاب کنید-قبل از درمانگاه شد آن را که اخراج و شاید حتی تعطیلی دائم می تواند در افق بسته به چه مدت این سفارشات گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im