در پایان ماه مارس دنور کتابخانه های عمومی را قطع اشتراک خود به LyndaLibrary آنلاین حرفه ای توسعه محتوا و خدمات بیش از نگرانی های حریم خصوصی برای کتابخانه کاربران.

استیسی واتسون لاواژ خدمات مجموعه, مدیر, می گوید, لینک استخدامی-متمرکز-اجتماعی رسانه ای وب سایت در اصل پایان LyndaLibrary و سازماندهی چه خواهد بود LinkedIn آموزش. این کتابخانه تا به حال نگرانی در مورد شرایط استفاده از خدمات است که LinkedIn شد نیاز به.

“و بنابراین در سفارش برای مشتریان ما را قادر به دسترسی به محتوای آنها برای رفتن به مجبور به ایجاد یک حساب مربوط که تقریبا برابر کتابخانه فلسفه در اطراف حریم خصوصی و دسترسی به” واتسون می گوید. “به طور معمول شما فقط نیاز به استفاده از کارت کتابخانه برای دسترسی به محتوا است که ما ارائه می دهیم.”

واتسون می گوید که در این کتابخانه انجام حساب اعتبار خود را در آن پایان و احساس نمی کند که لینک های مورد نیاز برای جمع آوری اطلاعات در کتابخانه کاربران است. در سال گذشته انجمن کتابخانه های آمریکا با صدور بیانیه ای خواستار LinkedIn آموزش به تجدید نظر در تغییر شرایط استفاده از خدمات به دلیل نگرانی های حریم خصوصی.

LyndaLibrary متعلق به لینک ارائه می دهد کسب و کار آنلاین و دوره توسعه حرفه ای در موضوعات مختلف مانند بازاریابی و فروش, طراحی و توسعه وب سایت موبایل-نرم افزار توسعه و طراحی و عکاسی, با توجه به وب سایت خود را.

واتسون می گوید: این وب سایت نیز ارائه دوره های برنامه نویسی جاوا اسکریپت, دوره های مدیریت و بازاریابی-مرتبط با کلاس های, در میان دیگر کسب و کار گرا ترم.

اجتماعی-رسانه شرکت اعلام کرد در وب سایت خود را در سال 2015 است که آن را خرید lynda.com که شامل خدمات متعددی از جمله LyndaLibrary برای 1.5 میلیارد دلار. فیلم آموزش تاسیس در سال 1995 توسط Lynda Weinman و بروس Heavin.

“در حالی که ما کار کرده ایم و با بسیاری از کتابخانه های عمومی مشتریان در گذار از Lynda به LinkedIn آموزش ما می دانیم که وجود دارد نگرانی مداوم در مورد برخی از تغییرات ما در حال ساخت,” LinkedIn سخنگوی Marisa Ayyar گفت: در یک ایمیل. “مکث است که ما به زمان برای ادامه بحث های ما با کتابخانه جامعه و درک اگر ما می تواند ساخت یک آنلاین آموزش راه حل است که مطابق با نیازهای کتابخانه های عمومی و کتابخانه کاربران. در حالی که ما نمی توانیم ارتکاب به هر گونه تغییر در رویکرد ما در این زمان مکث است که ما هم به حق متفکر بحث.”

واتسون می گوید LyndaLibrary یک سرویس محبوب. تلاش شد در روز دوشنبه به پیدا کردن یک جایگزین سرویس است که امیدوارم در دسترس و بدون بیش از حد از یک شکاف در خدمات. او نمی خواهد استادانه درست شده در چه خدمات ممکن است ارائه شده تا زمانی که یک جایگزین در محل است.

“این یک بازی بسیار محبوب در پایگاه داده,” او می گوید. “این چیزی است که مشتریان را از دست ندهید, اما ما به دنبال گزینه های دیگر.”

دنور کتابخانه ها در حال حاضر بسته شده به دلیل شیوع کروناویروس اما واتسون می گوید این سیستم هنوز هم ارائه خدمات آنلاین به مشتریان از جمله یادگیری بیان که شامل کمک در تست برای انواع موضوعات از جمله آزمون های استاندارد و حرفه ای, تست پرستاری امتحانات.

این کتابخانه همچنین دارای زبان دوره های آنلاین و کاربران که لازم نیست یک کارت کتابخانه می توانید یک آنلاین.

“و سپس ما همچنین ارائه بسیاری از فناوری کلاس,” او می گوید. “در حال حاضر بدیهی است که نوع را کنار گذاشته در حالی که همه ما در برخورد با کروناویروس اما بسیاری از ما در تلاش هستیم تا با هم یک مقدار زیادی از داده ها را در راه های دیگر مردم می توانند یاد بگیرند که تکنولوژی از خانه در طول تعطیلی.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات کتابخانه ارائه می دهد به denverlibrary.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im