دنور کتابخانه های عمومی باز اما لغو همه برنامه نویسی, کلاس

فقط سی ساعت پس از فرماندار Jared پلیس اعلام وضعیت اضطراری بیش از coronavirus شیوع دنور کتابخانه های عمومی را لغو کرده است, همه برنامه های کلاس ها و حوادث در سراسر آن 26 شاخه برای ماه بعد.

و در حالی که همه از دنور کتابخانه ساختمان باز باقی می ماند (در حال حاضر) کارکنان “در حال تشویق مردم برای دسترسی به [خود] بسیاری از خدمات آنلاین 24/7” با توجه به اریکا مارتینز یک لاواژ سخنگو.

در علاوه بر این به لغو برنامه نویسی و کلاس های (به لاواژ میزبان صدها نفر هر هفته) کتابخانه نمی تواند ارائه آن معمول کتاب-تحویل خدمات به موسسات است که تهیه کردن در درجه اول به مشتریان مانند کمک امکانات زندگی; آن را نیز نمی توان به ارائه کتاب تحویل به خانه محصور افراد است. با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری افراد مسن و افراد با سیستم ایمنی بدن در افزایش خطر ابتلا یک مورد جدی از رمان coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19.

اما هر کسی می تواند هنوز هم می آیند به کتابخانه.

“ما نمی خواسته هر یک از مشتریان به نمی آیند” مارتینز می گوید. “ما یک فضای عمومی است. ما امیدواریم که مردم در حال گوش دادن به پیام به طور کلی از فرماندار و شهردار, اما آن را به یک فضای عمومی است.”

هر دو پلیس و شهردار مایکل Hancock پیشنهاد کرده اند که مردم خود را محدود بازدیدکننده داشته است به مکان های عمومی و حوادث…کسانی که در حال رفتن است. در مارس 10, Hancock, اعلام کرد که دنور روز سنت پاتریک رژه به جای برنامه ریزی شده در شنبه 14 مارس لغو شده است.

دانشگاه کلرادو و دانشگاه کلرادو باید هر دو اعلام کرد که دانش آموزان خواهد شد در نظر گرفتن بقیه ترم کلاس های از راه دور.

ما قادر به ارائه به روز رسانی دوره ای که ما یاد بگیرند جدید لغو شد/تعویق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de