دنور مدارس تعطیل به مدت سه هفته

تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus در شهر دنور عمومی مدارس تعطیل به مدت سه هفته. بسته شدن آغاز خواهد شد در روز شنبه, مارس 16 و تا آوریل 6 برای کارکنان و 7 آوریل برای دانش آموزان است.

“آن زمان ما اجازه خواهد داد به تسهیلات تیم آمده برای ضد عفونی کردن مدارس ما” سوزانا Cordova مدرسه منطقه سرپرست گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر مارس 12.

DPS است توصیف این بسته به عنوان یک دو هفته تمدید رخصتی بهار. دنور دانش آموزان به طور معمول بروید استراحت به مدت یک هفته در پایان ماه مارس.

ساختمان مدرسه باز خواهد شد در مارس 16 و 17 مارس به طوری که خانواده ها می توانند جمع دانشجويان وسایل اما هیچ کلاس برگزار خواهد شد.

“یک دوره از زمان است که در آن مدارس بسته شده است و یکی از اقدامات ما می توانید استفاده کنید برای محافظت از کودکان خود را و جامعه گسترده تر” گفت: ویلیام برمن های عفونی-بیماری, دکتر, از دنور سلامت. او اشاره کرد که در حال حاضر وجود دارد جامعه گسترش coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 در دنور.

انتقال ویروس از طریق آبشار به جامعه-گسترش رده هنگامی که “افرادی که نمی مسافرت جایی دیگری…باید این ویروس” با توجه به برمن.

کردوا گفت که در حالی که منطقه خواهد شد با ارائه آموزش از راه دور در طول این سه هفته استراحت اگر تعطیلی مدارس در حال گسترش و کارکنان خود را مورد تجدید نظر است.

علاوه بر این, Cordova گفت که او می تواند هماهنگی با دولت و مقامات آموزش و پرورش در خصوص امکان را برای دانش آموزان.

دیگر مدارس در مترو دنور در حال بسته شدن مدارس برای چند هفته از جمله گیلاس نهر و شفق. Jeffco مدارس دولتی تمام امکانات مدرسه از 16 مارس تا مارس 20; برنامه ریزی رخصتی بهار, مارس 23 طریق مارس 27.

تصمیم به بستن دنور مدارس دولتی آمد و در مدت کوتاهی پس از شهردار مایکل, Hancock, اعلام وضعیت اضطراری در مورد کوروناویروس. وجود 49 موارد تایید شده در کلرادو و ده نفر از کسانی که در دنور.

“و همچنین صدور اضطراری اعلام شهردار Hancock است دلسرد اجتماعات بزرگ از وقوع در داخل شهر و شهرستان از دنور به حفاظت از بهداشت عمومی و ایمنی و کاهش پتانسیل گسترش COVID-19” در دفتر شهردار اعلام کرد.

در مارس 10, فرماندار Jared پلیس اعلام وضعیت اضطراری در سراسر کلرادو که اجازه خواهد داد که دولت ممکن است واجد شرایط برای کمک های مالی در دست زدن به شیوع کروناویروس.

در اینجا نامه ای که قرطبه ارسال به آوارگان پدر و مادر در این شب:

عزیز DPS خانواده:

امروز ما را ساخته اند این تصمیم دشوار را به حرکت به تمدید رخصتی بهار برای همه آوارگان مدارس از جمله مدارس. آن شده است هرگز آسان برای ایجاد یک تماس شبیه به این, اما ما را در مشاوره از کارشناسان پزشکی به اطمینان حاصل شود که ما در حال حمایت از سلامت و رفاه همه ما دانش آموزان و کارکنان و خانواده ها است. این تمدید رخصتی بهار شروع خواهد شد دوشنبه, مارس 16 و همچنان تا بازگشت دانش آموزان در روز سه شنبه 7 آوریل. این تصمیم پس از دقیق و کامل بحث و گفتگو با هیئت مدیره ما از آموزش و پرورش شهر دنور, دنور وزارت بهداشت کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست و دیگر سازمان ها در اطراف شهر و وزارت امور خارجه در پاسخ به نگرانی های رو به رشد در مورد کوروناویروس (COVID-19).

مدارس ما باز خواهد بود و عامل بر روی یک برنامه منظم فردا, جمعه, مارس 13 و ما با استفاده از این روز برای کمک به دانش آموزان و خانواده های انتقال به تمدید رخصتی بهار شروع می شود که در روز شنبه, مارس 16. قبل از همه – و afterschool مراقبت از جمله کشف لینک اردوگاه لغو خواهد شد مارس 16 تا آوریل 7 هنگامی که دانش آموزان به مدرسه بازگشت. لطفا توجه داشته باشید آن دسته از مدارس که در حال حاضر بسته به دلیل مرتبط مورد تایید شده از coronavirus (COVID-19) باقی خواهد ماند و بسته به دانش آموزان 13 مارس تا آوریل 6.

تمام ساختمان مدرسه باز خواهد شد در روز شنبه, مارس 16 و سهشنبه, مارس 17 با محدود کارکنان در دسترس است. این روز را نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آموزش اما به جای آن را به خانواده ها زمان بیشتری برای آمدن به ساختمان مدرسه و دریافت هر گونه موارد است که آنها ممکن است نیاز به وقت اضافی خاموش مانند چیدن داروها از پرستار مدرسه.

ساختمان مدرسه سپس بسته خواهد شد برای دانش آموزان از روز شنبه, مارس 18 از طریق پنج شنبه, مه 6. در آن زمان ضروری پرسنل انجام خواهد شد مهم ضد عفونی کننده است که باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که ساختمان آماده است برای کارکنان برای بازگشت, آوریل 6 و دانش آموزان به بازگشت 7 آوریل.

ما هنوز در حال نظارت بر این بدان معنی خواهد بود که برای سال تحصیلی و در ادامه به نگاه به آنچه در این نگاه کنید مانند در حال حرکت به آینده. ما به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر به عنوان به زودی به عنوان آن را در دسترس است.

با تشکر از شما برای حمایت خود را در کمک به نگه داشتن دانش آموزان ما سالم و امن است.

صمیمانه

سوزانا کردوا
سرپرست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de