دنور ارائه دهنده خدمات تست افراد بی خانمان برای Coronavirus

به رسمیت شناختن است که افراد بی خانمان در دنور در افزایش خطر ابتلا به کروناویروس یک بی خانمان محلی ارائه دهنده خدمات آغاز شده است آزمایش افراد برای COVID-19.

“بسیاری از این افراد در حال استفاده از سیستم سرپناه و یا ممکن است ماندن در یک اردوگاه می گوید:” کتی Alderman از کلرادو ائتلاف برای بی خانمان است که به اجرا در تست در آن Stout Street مرکز بهداشت. “به منظور شامل گسترش ما نیاز به دانستن به بهترین توانایی ما است که در واقع حمل آن است.”

چاق و چله, خیابان مرکز بهداشت در حال حاضر ارائه تست برای بی خانمان افراد بیش از سن 64 کسانی که با شرایط پزشکی مزمن مانند دیابت و بیماری های مزمن قلبی و کسانی که به تازگی توسعه یافته نشانه های مرتبط با COVID-19.

پس از باز کردن خدمات تست در مارس 13, ائتلاف اتحاد ترياژ شده در حدود 170 نفر دچار بی خانمانی و آزمایش 45 از آنها. ائتلاف گزارش می دهد که هیچ یک دارای آزمایش مثبت تا کنون, اما آنها هنوز هم در انتظار نتایج جستجو برای برخی از. کلرادو 591 تایید COVID-19 موارد 125 شده اند در دنور است که در حال حاضر تحت یک حالت اضطراری است.

اجتماعی فاصله غیر ممکن است داخل دنور پناهگاه بی خانمان و بی خانمان در چادر encampements ائتلاف است تامین امنیت خصوصی اتاق های هتل ها برای افراد بی خانمان که در حال آزمایش امکان پذیر است COVID-19 طوری که آنها می توانید منزوی.

“هدف این نیست که کسی که علامتی و در انتظار نتایج آزمون بازگشت به پناهگاه سیستم می گوید:” Alderman.

این ائتلاف نیز ارائه خواهد شد خصوصی اتاق های هتل برای کسانی که تست مثبت و نیاز به ادامه خود جدا.

Alderman درخواست برای هتل و متل اپراتور برای تماس با ائتلاف اگر آنها “اتاق آنها را می توانید در دسترس برای این منظور است.” همچنین این ائتلاف این است که درخواست از مردم برای اهدای تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان و بهداشتی لوازم.

“ائتلاف اضافه کردن کارکنان بهداشتی درمانی به نگه داشتن سرعت با تعداد فزاینده ای از مردم تبدیل به ما برای مراقبت از. ما با استفاده از بودجه محدود برای کمک به پرداخت برای متل شب به عنوان مسکن اضطراری برای کسانی که در انتظار نتایج COVID-19 تست. ما در حال رفتن را از طریق منابع مانند ماسک و دستکش و صابون و دیگر منابع بهداشت را سریع تر از بودجه ما به منظور حفظ امکانات تمیز بیماران و کارکنان امن است. این مراحل در حال انتظار برای هزینه های اضافی $1.3 میلیون دلار در طول چهار ماه آینده” Alderman می گوید.

چاق و چله, خیابان مرکز بهداشت ساعات در دسترس هستند در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de