پس از سال ها برنامه ریزی و اجرا می شود محاکمه این “ایوان” از شهر دنور سالن رسما گرفتن قبل.

یک بلوک کشش, Bannock, خیابان خارج از شهر و شهرستان ساختمان خواهد بود به طور دائم بسته به ترافیک خودرو آغاز این بهار, شهردار, مایکل, Hancock, اعلام کرد, امروز, مارس 27.

“به عنوان یک شهر در حال کار سخت به منظور کاهش ترافیک خودرو و گسترش حمل و نقل مرکب و یک شهر است که سرمایه گذاری در رشد و حفظ ما پارک زمین این بسته به سادگی ساخته شده حس” هنکاک گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام برنامه های.

Bannock, در مارس 21 و تحت اولیه نوسازی به نصب, درختان, صندلی, یک نقاشی دیواری و سایر امکانات با بازگشایی, برنامه ریزی برای مدتی در مه. مقامات شهرستان خواهد شد و سپس شروع یک جامعه در روند برنامه ریزی برای نهایی کردن طرح “فاز دو” بیشتر یک طراحی مجدد کامل که تبدیل خیابان به یک “محل برجسته و جشن برای این شهرستان گفت: Eulois Cleckley مدیر دنور وزارت حمل و نقل و زیرساخت ها است.

“این واقعا یک بخشی از تمرکز جدید و چشم انداز ما در بخش” Cleckley گفت. “به عنوان جمعیت ما همچنان به رشد, ما نیاز به حک کردن فضاهای جدید دوباره تصور ما از این راه در خیابان های ما و ما را به یک نقطه که در آن آنها یک فضا برای ترویج زندگی که در آن مردم می تواند اجتماعی از نو خلق کردن و جشن شهر ما هنر و فرهنگ است.”

کشش, Bannock, بین Colfax و 14 راه است در حال حاضر اغلب بسته به ترافیک طی مراسم ویژه برگزار می شود در مرکز اجتماعات پارک و تغییر دائمی بوده و مدت زمان طولانی در آینده; DOTI مطالعه امکان در طول پنج هفته تست بسته شدن در سال 2017.

دوازده پارکینگ در خارج از شهر و شهرستان ساختمان حذف خواهد شد به عنوان بخشی از طراحی مجدد از جمله دو ADA-سازگار با فضاهای در دسترس خواهد بود که مهاجرت به غرب 14th, خیابان. این پروژه $200,000 برچسب قیمت خواهد بود تقسیم بین DOTI و بخش پارک ها و تفریح و سرگرمی است که کمک خواهد کرد که نظارت بر ادغام فضا به مرکز اجتماعات پارک.

“یکی از چیزهایی که ما در حال رفتن به انجام به عنوان یک شهر است به فکر می کنم در مورد چگونه این متناسب با کلی مدنی مرکز منطقه” هنکاک گفت. “نه تنها پارک کردم اما تو کتابخانه موزه هنر و البته شهرداری و دولت کاپیتول. همه این است که بخشی از تفکر ما چگونه ما رشد و پیشرفت ارزش های فراگیر و دسترسی به مقر دولت در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de