زمستان دوچرخه سواری می تواند دلهره آور گزاره در دنور و دیگر شهرستانها در امتداد جبهه محدوده حتی برای بسیاری در غیر این صورت مشتاق دوچرخه سواران. اما حداقل یک چیز شما احتمالا لازم نیست به نگرانی در مورد شهرستان, دوچرخه, برنامه ریزان می گویند: هیچ نیازی به بهار که 1500 دلار تخصصی دوچرخه سواری در زمستان با حق بیمه دیسک ترمز نکردم و برف لاستیک.

“راستش دوچرخه است که مردم در حال حاضر آن را به کار 95 درصد از زمان می گوید:” دیوید Pulsipher دوچرخه سرپرست برنامه ریزی برای دنور وزارت حمل و نقل و زیرساخت (DOTI). “به خصوص اگر شما گلگیر و چراغ. گاهی اوقات داشتن یک مجموعه ای از لاستیک زمستان و چیزهای شبیه به آن کمک می کند اما شما واقعا نمی نیاز به تجهیزات خاص است.”

امروز 14 فوریه Pulsipher و دیگر دوچرخه سواری طرفداران braved 20-درجه صبح آب و هوا برای برگزاری این شهر چهارم سالانه دوچرخه سواری در زمستان به کار روز یکی از بیش از 500 حوادث مشابه اتفاق می افتد در شهرستانها در سراسر جهان. سواران که تحت درمان بودند به صورت رایگان صبحانه در خدمت توسط کارکنان از شهر دنور و دنور شورای منطقه ای از دولت خارج از ولینگتون E. Webb ساختمان شهرداری.

بیش از 300 Denverites گرفته بود در این چالش که از ساعت 9 صبح با توجه به رهبران بین المللی دوچرخه به روز کار سایت. که بیش از هر شرکت کننده آمریکا در شهر به جز تخته سنگ را دیدم که بیش از 400 سواران.

لوری مریک به طور منظم سوار دوچرخه خود را به کار در تابستان اما جمعه اولین بار بود که او می خواهم سعی زمستان دوچرخه رفت و آمد است. او ده مایل بازحمت حرکت کردن از Lakewood به مرکز اجتماعات پارک سرد بود اما “طراوت” او می گوید و او قصد دارد به تلاش بیشتر در زمستان سواری در آینده.

“شما فقط باید به آماده می شود” مریک می گوید. “این فقط دانستن چگونه به مسئولیت رسیدگی به آن را در برف درست مانند یک ماشین است. آن را کمی سردتر اما لایه و اسکی کلاه و عینک ایمنی کار بزرگ است.”

بیشتر مردم به دوچرخه به محل کار — و برای انجام این کار در طول سال — می شود یک گام مهم برای دنور آن را به عنوان به دنبال کاهش سهم دنور رفت و آمد ساکنان در تک سرنشینان وسایل نقلیه (SOVs) به زیر 50 درصد تا سال 2030. شهردار مایکل Hancock اعلام کرده است قصد دارد برای ساخت 125 مایل از دوچرخه های جدید خطوط توسط 2023 و این در حالی است که به تازگی rebranded DOTI, قبلا بخش عمومی با این نسخهها کار در حال هل دادن به جلو با یک اجرای جدید استراتژی است که آنها می گویند به سرعت buildout.

“من فوق العاده هیجان زده در مورد که در آن دنور است راست, در حال حاضر,” Pulsipher می گوید. “ما در حال تمرکز بر روی نه تنها ساختمان های خارج از شبکه برای افرادی که در حال حاضر سوارکاری اما ساختمان یک شبکه برای افرادی که احساس راحتی سواری اما نمی سوارکاری در حال حاضر. ما در حال تمرکز بر زیرساخت که واقعا تجدید نظر به این افراد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de