دنور مقامات را در نظر بگیرید که آیا اجازه می دهد تا ماری جوانا تحویل و اجتماعی بیشتر مصرف کسب و کار در برخی از نقطه در این سال, اما برای اولین بار آنها می خواهند به شنیدن از شما.

امروز 13 فوریه کلرادو شاهدانه سرمایه اعلام کرد که آن را تشکیل رسمی دنور گروه کاری برای جمع آوری بازخورد در مورد ماری جوانا جدید مجوزهای کسب و کار ساخته شده ممکن است توسط قوانین ایالتی فقط اجرا شده در این سال است. دو مجوز دسته بندی برای تحویل و اجتماعی با استفاده از مهمان نوازی هستند و در حال حاضر قانونی در سطح دولت, اما آنها نیاز به دولت های محلی به انتخاب کردن در قبل از کلرادو را در نظر صدور هر گونه مجوز برای شهرداری.

پس از دنور به مراتب بیشتر درمانگاه ها بیش از هر شهر دیگر در دولت, دیگر, کلرادو, شهرداری نگاه به بالا مایل شهرستان برای نمونه در مورد نحوه رسیدگی به تحول ماری جوانا مقررات مسائل. اما دنور ماری جوانا تنظیم کننده در حال حرکت بوده است بسیار به آرامی در حال نزدیک شدن به کسب و کار جدید گزینه های اولویت دادن به عدالت اجتماعی ارزیابی از شهر فعلی ماری جوانا کسب و کار مجوز که صادر شده است از سال 2014. اما به عنوان دنور اداره مالیات و مجوز ادامه بررسی جمعیتی از ماری جوانا صنعت آن آغاز خواهد شد با توجه به تحویل و اجتماعی use…by اولین درخواست برای افکار عمومی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“ما باید برای رفتن از طریق یک فرایند به انتخاب کردن یا انتخاب کردن پس گرفتن ورودی عمومی است که بخش اول که” توضیح می دهد که مالیات غیر مستقیم و مجوز مدیر ارتباطات اریک Escudero. “ما که بازخورد و پس از آن مالیات و مجوز را به شکل یک توصیه برای شورای شهر و شهردار به عنوان کنون اگر دنور باید در انتخاب کردن یا انتخاب کردن در.”

در سال 2017, Denver, تصویب محلی فرمان اجازه می دهد, اجتماعی, استفاده از ماری جوانا در کسب و کار واجد شرایط اما تا کنون تنها یکی از این کسب و کار وجود دارد. در حالی که اجتماعی مصرف مقررات در قانون دولت جدید در حال گسترده تر از دنور قوانین فعلی دنور شورای شهر را مجبور به انتخاب کردن در برای کسانی که مقررات جدید قبل از محلی فرمان می تواند تغییر کند.

پس از این کار گروه در دیدار مالیات غیر مستقیم و مجوز صادر خواهد کرد یک پیشنهاد رسمی به شورای شهر به عنوان اینکه آیا دنور باید انتخاب کردن در به مجوز Escudero می گوید.

گروه کار “تشکیل شده است از یک گروه متنوع از ذینفعان از جمله نمایندگانی از جامعه, عدالت اجتماعی, کسب و کار, بهداشت ایمنی و جوانان-محور سازمان ها و افراد است. کار گروه خواهد بود مشاوره در طبیعت با هدف اصلی که به نقد و بررسی بحث و توصیه هایی را در جهت سیاست و ممکن است ماری جوانا, صدور مجوز, قوانین, قوانین و مقررات” می خواند یک اطلاعیه از شهرستان.

اگر دنور اتخاذ کند دولت قوانین شورای شهر هنوز هم می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن آنها را برای برخی مسائل از قبیل اینکه آیا سیگار کشیدن باید اجازه داده شود در داخل خانه و آن نوع از کسب و کار می تواند درخواست برای مهمان نوازی مجوز. “اگر توصیه برای انتخاب کردن وجود خواهد داشت بیشتر بازخورد در مورد آنچه دنور نسخه این است که” Escudero می افزاید.

چند کوچک کلرادو شهرهای مورد ضرب و شتم دنور به پانچ اجتماعی مصرف. گلندیل است که به طور کامل احاطه شده توسط Denver اما یک نهاد مستقل و دارای یک شهرستان گلندیل جلسه شورای اجتماعی با استفاده از تصویب مجموعه ای برای مارس 3, در حالی که اجلاس شهرستان شهرهای Breckenridge و دیلون با توجه به اجتماعی استفاده به عنوان به خوبی. Silverthorne شهر دیگر در اجلاس County, در حال حاضر شروع روند ممنوع کردن چنین کسب و کار.

تحویل برنامه ایجاد شده توسط دولت در حال حاضر تنها اجازه می دهد تا درمانگاه ماری جوانا پزشکی برای شرکت. با این حال ماری جوانا تفریحی تحویل خواهد آمد آنلاین در سال 2021 و این زمانی است که نمایندگان صنعت و تنظیم کننده انتظار بیشتر شهرها به در نظر گرفتن گزینه. برتر یک شهر کوچک در بولدر کانتی با هیچ فعلی درمانگاه ها در حال حاضر با توجه به ماری جوانا پزشکی تحویل.

هر کسی که علاقه مند به خدمت در دنور تحویل و مهمان نوازی کار گروه باید درخواست توسط 5 p. m. روز شنبه, مارس 20. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند درخواست و پیشنهادی جلسه, تاریخ اتمام فرم زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su