در صورتی که شما تعجب آنچه شما پنی-on-the-10 دلار علمی و امکانات فرهنگی منطقه مالیات بر فروش در حال رفتن به صندوق در سال 2020 یک پاسخ این است که LEGOS – و بسیاری از آنها است.

هر دو باغ وحش دنور و دنور, موزه طبیعت و علم دو تا از بزرگترین دریافت کنندگان SCFD بودجه به میزبانی LEGOs نمایشگاه.

به عنوان بخشی از پذیرش عمومی دنور باغ وحش را نمایش پانزده مجسمه های حیوانات, همه ساخته شده از لگو توسط هنرمند شان کنی. نمایشگاه دوبله طبیعت متصل هنر با آجر لگواجرا خواهد شد تاریخ 17 ژوئیه تا اکتبر 31. کنی و دستیاران او ساخته شده است این مجسمه از نزدیک به یک میلیون LEGOs.

هر یک از این مجسمه ها نشان دهنده نادر و یا گونه های در خطر انقراض از جمله پلنگ برفی یک پادشاه پروانه یک جرثقیل سیاه یک صخره های مرجانی یک نگین دار آفتاب پرست سیاه, کرگدن, شیر آفریقایی و یک خرس قطبی با سه توله.

خرس قطبی ممکن است به خصوص چشم خوش آمدید برای بسیاری از دنور ساکنان. برخی از آنها هنوز هم از دست رفته Cranbeary و لی دو قطبی-خرس دلبر که تقسیم شدند و دور فرستاده پس از شکست به تصور در مسیر بالا. و دیگران در حال عزاداری ناپدید شدن بستنی چوبی خرس قطبی های دیرینه SCFD طلسم که جایگزین شد در اواخر سال 2019 عمومی, بنفش, نارنجی و زرد ،

با شروع ماه ژوئن 19 و در حال اجرا از طریق ژانویه 24, 2021, دنور, موزه طبیعت و علم خواهد بود میزبانی یکی دیگر از لگو نمایشگاه یکی از فیلمهای هنر آجر.

نمایشگاه ویترین Nathan Sawaya لگو شهربازی معروف آثار هنری از ونسان ون گوگ “شب پرستاره” به Venus de Milo و همچنین به عنوان یک تیرانوسور رکس اسکلت ساخته شده از 80,000 آجر و زندگی به اندازه مجسمه های زرد ،

این موزه نیز میزبانی یک آجر لگو-ساختمان مسابقه برای جوانان است.

برای بلیط — که به قیمت 9 دلار برای بزرگسالان و 6 دلار برای جوانان و 8 دلار برای سالمندان و اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه رفتن به دنور, موزه طبیعت و علم سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im