دنور 4/20 متحرک لغو میان COVID-19 گسترش

این FlyHi 420 جشنواره, بخشی از جشن سالانه غیر رسمی 4/20 تعطیلات در دنور مرکز اجتماعات پارک هر مارس 20, لغو شده است, بیش از coronavirus نگرانی.

مدت کوتاهی پس از شهردار مایکل Hancock ممنوع تمام خدمات سایت در دنور کافه ها و رستوران ها از مارس 17 روز پس از فرماندار Jared پلیس به طور موقت ممنوع هر گونه مجامع عمومی از بیش از 250 نفر 420 برگزارکنندگان جشنواره اعلام کرد که این جشنواره و کنسرت رایگان برای جمعه, مارس 20 در مرکز مدنی لغو خواهد شد.

“با توجه به شیوع اخیر از COVID-19 و عدم اطمینان از آن پتانسیل رشد FlyHi 420 جشنواره در مرکز اجتماعات پارک در 4/20/2020 شده است لغو” نمایندگان Euflora از داروخانه های زنجیره ای سازماندهی این رویداد در بیانیه ای گفت. “سلامت و ایمنی ما هنرمندان و شرکت کنندگان در اولویت بالا است.”

تنها چند روز پیش از سازمان دهندگان این رویداد اعلام کرده بود که Lil Jon خواهد بازگشت به تیتر رایگان کنسرت اما همانطور که بیشتر کنسرت, رویدادهای ورزشی, و در حال حاضر حتی رستوران ها و بارها مجبور به تعطیل کردن سرویس FlyHi 420 جشنواره تصمیم به لغو بیش از حد.

“وجود دارد هیچ برنامه فوری برای برنامه ریزی مجدد به این ویروس همچنان به گردش” با توجه به Euflora.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

این FlyHi متحرک اخبار شرح زیر است دیگر لغو و تعویق برای شاهدانه مربوط به حوادث در کلرادو در این بهار از جمله NoCo کنف نمایشگاه, شاهدانه, Wedding Expo, کلرادو, کنف متحرک و خدمات بین المللی کلیسا شاهدانه. کمتر قابل توجه شاهدانه و تجربیات به رعایت 4/20 به احتمال زیاد مجبور به لغو یا به تعویق انداختن و همچنین با توجه به Colorado Cannabis تورهای مدیر عامل شرکت مایکل Eymer.

“من بسیار ریزشی چگونه 4/20 کار خواهد کرد اما دوباره که خواهد بود تا به دولت” او پیش بینی کرد در مصاحبه هفته گذشته است. “من نمی بینم حوادث بزرگ اتفاق می افتد در 4/20 من واقعا نمی. دنور شده است پوسته پوسته شدن به عنوان سال رفتن به.”

به نظر می رسد مانند 4/20 ممکن است مجبور به ماندن در خانه در این سال بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im