اکثر رانندگان محلی معتقدند که دنور تبدیل به یک شهر وحشتناک برای, رانندگی, در بخشی به دلیل بسیاری از پروژه های ساخت و ساز که در حال محدود کردن جریان آزاد ترافیک در تلاش برای بهبود آن بیش از مسافت های طولانی است. و یک گزارش جدید نشان می دهد که این مسائل ایستادگی در سطح ملی ،

این مطالعه از آمریکا حمل و نقل موسسه تحقیقات به نظر می رسد در 100 بدترین کامیون تنگناها در سراسر کشور است. سه نفر از دنور مسیرهای زمین در میان هفتاد و یک تعداد مناسب داده شده است که دو نفر از سه نفر شامل ایالتی 70 از جمله مداوم مرکزی 70 تعهد که نمی تواند تکمیل شود برای حداقل دو سال بیشتر و تله موش, که در آن I-70 و بین 25 اتصال. دیگر نقطه ذکر شده است تقاطع I-25 و Interstate 76.

این به رسمیت شناختن افسرده در خود و برای خود. اما آن را می شود حتی بیشتر از آن در نور نشان داده چقدر سرعت متوسط در این مناطق کاهش یافته است, بیش از سال گذشته است.

دنور نیست و در بدترین شکل از هر متحده, مترو, منطقه, هر دو. شیکاگو و آتلانتا و دو جامعه که دچار تراکم ترافیک افسانه ای نسبت به ثبت نام و هفت و شش تنگناها بود در حالی که Nashville شیکاگو و فیلادلفیا نمره چهار. اما مایل بالا روابط بسیار بزرگتر لس آنجلس و فوری شهر نیویورک در منطقه (وجود عمده تنگنا در کوئینز بروکلین و برانکس) و بهترینها چندین برجسته دیگر مکان های شناخته شده برای مغز-جوش بزرگراه ترافیک — در میان آنها دالاس و واشنگتن با دو تنگناها هر.

البته تنگناها حتی بدتر در هنگام ترافیک بالا دوره به عنوان نشان داده شده در زیر گرافیک مربوط به مرکزی 70:

Denver's Top Bottlenecks and How They're Getting Worse

به عنوان شما می توانید ببینید درایور می توانید سفر خود را از طریق این کشش و در واقع حفظ سرعت مجاز تنها اگر آنها در حال رفت و آمد بین 2 و 4 صبح اما اگر آنها را به جاده در هر صبح و یا شب ساعت شلوغی آنها بعید است به بیش از سی مایل در ساعت است. اگر آنها خوش شانس هستید.

با توجه به عطری آمار متوسط مرکزی 70 سرعت در حال حاضر در 36 مایل در ساعت است. که soars به هیجان انگیز 39.8 mph در غیر اوج بار اما نرخهای پایین به 29.7 mph زمانی که حجم آن سنگین ترین. علاوه بر این متوسط سرعت کاهش یافته متناوب 10.4 درصد در سال گذشته است.

تله موش نرخ مشابه هستند. به طور متوسط است 38.1 mph تقویت شده توسط یک غیر اوج متوسط 42.4 mph — هنوز هم به خوبی زیر حد مجاز سرعت از 55 اما حداقل سریعتر از استاندارد حقوقی در ترین سطح خیابان. میانگین اوج سرعت های بسیار پایین تر اینکه: 29.7 مایل در ساعت. سرعت پایین 3.4 درصد در سال بیش از سال.

مقایسه سرعت همراه من-25 در I-76 در حال رعد و برق سریع: به طور متوسط 46.4 mph با غیر اوج سرعت حل و فصل در 50.8 mph و قله فرو بردن به 37.4 مایل در ساعت. اما هنوز هم یک 5.6 درصد کاهش بیش از دوازده ماه قبلی.

این آمار با طنین این هفته را پوشش داستان که سوال می پرسد “می دنور پایان آن عشق وعاشقی با ماشین؟” مانند رانندگی در I-70, کشف پاسخ ممکن است مدت زمان طولانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im