دنور درست اولویت ها نشان می دهد که نگران هیچ علف هرز مشروب الکلی

به عنوان بخشی از یک سفارش سراسر شهر بود به ماندن در خانه برای محدود کردن گسترش coronavirus در مارس 23 شهردار مایکل Hancock اعلام کرد که ماری جوانا تفریحی درمانگاه ها و فروشگاه ها مشروب خواهد بود در میان کسب و کار است که باید در 5 p. m. در مارس 24 و بسته باقی می ماند برای بیش از دو هفته برای تضعیف اجتماعات بزرگ از مردم است.

آنچه را مردم فراموش بلافاصله پس از اعلام ؟ جمع آوری در گروه های بزرگ.

هنکاک اصلی فرمان اجرایی تلقی می شود که فروشگاه ها مشروب و تفریحی گلدان مغازه ها نبودند ضروری در راه همان است که فروشگاه های مواد غذایی, فروشگاه های سخت افزاری و یا درمانگاه ماری جوانا پزشکی بودند. اما آنها به نظر می رسید بسیار ضروری به وحشت مشتریان و به عنوان خطوط آغاز شده تشکیل, Hancock, تغییر ذهن خود را…یا حداقل روشن منظور خود را.

چون شاید باز 24 ساعته پنجره زمانی که همه دنور ساکنان را مجبور به خرید مشروب و علف های هرز برای آینده دو و نیم هفته یک ایده بد بود.

تنها چند ساعت پس از تماس برای بیشتر مشروب فروشی یا خرده فروشی گلدان فروش دنور اعلام کرد که هر دو نوع از کسب و کار دسته بندی ها می تواند باز باقی می ماند تا زمانی که شدید اجتماعی فاصله شیوه اجرا شد; در هر فرماندار Jared پلیس را در مارس 22, سفارش, تفریحی درمانگاه ها تنها می تواند خدمت به مشتریان از طریق منظقه وانت در حال حاضر.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اگر هنکاک منظور اصلی توسط الهام گرفته شده بود نزد مردم بازی والیبال در پارک آخر هفته گذشته چشم انداز Denverites هجوم آوردند در گله مانند توالت-کاغذ-هاوکینگ اجداد به گلدان مغازه ها و فروشگاه ها مشروب بیشتر شده اند و حتی هولناک تر. را بررسی کنید برخی از تصاویر توییتی توسط شرکت کنندگان از جنون زیر.

مشتریان flocked به Starbuds داروخانه در مترو دنور.

Argonaut سبز تا به حال صدها نفر از مردم پیچیده شده در اطراف بلوک پس از هنکاک منظور در مارس 23.

به دلیل اجتماعی فاصله خطوط حتی طولانی تر از حالت عادی خوشه مانند این گردهمایی در خارج از یک راه حل سبز در مرکز شهر دنور.

کوچک فروشگاه ها مشروب بودند احساس فشار بیش از حد که به سرعت ریخته به خود را در اطراف محله.

سیل وحشت خرید افزایش یافته به مترو و حومه جوامع نیز حتی اگر آنها تحت تاثیر قرار نمی هنکاک سفارش. نگاهی به خط خارج مزمن درمان ویت ریدج داروخانه.

برخی از این خطوط حتی منجر به کوچه راه غیر رسمی درمانگاه ها زمان دیگر.

به نظر می رسد از آن بسیاری از این خطوط به خصوص کسانی که در شلوغ پارکینگ با کمی پیاده رو پشتیبانی — نبود تمرین های اجتماعی فاصله بسیار خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im