نمایندگان ساقه آسیب مردی که گفته کشیده تفنگ پس از پیگیری به پایان می رسد در سن برناردینو


ویکتور ویل (CBSLA) — نمایندگان با سن برناردینو کلانتر شنبه به ضرب گلوله و مجروح شدن یک مرد که گفته می شود از جیبش یک تفنگ پی پیگیری های به پایان رسید که در سن برنردینو.

سان برناردینو کلانتر منتشر شد در این عکس از یک تفنگ دستی آنها گفت: بازیافت شد و در صحنه است. (اعتبار: SBSD)

با توجه به بخش نمایندگان اختصاص داده شده به ویکتور ویل اداره پلیس نامیده می شدند و در حدود 9:36 a. m. به صورت یک گزارش از یک خودرو مشکوک در 13800 جلوگیری از Ashmont خیابان در نزدیکی هند تپه ،

هنگامی که یک معاون اقدام به تماس با راننده شناخته 31 ساله Skyleur آنتونیو جوان راننده فرار از صحنه سفر از طریق ویکتورویل و در نهایت وارد عازم جنوب خطوط از 15 آزادراه با توجه به گروه.

گروه گفت: دستیابی به پایان رسید در westbound خطوط از 210 آزادراه فقط در غرب 215 تبادل در سن برنردینو پس از وسیله نقلیه “چرخید و به یک استراحت رو به جهت مخالف است.”

پس از آمدن به توقف جوان که گفته شد از این وسیله نقلیه شد و از سوی نمایندگان اشاره کرد و یک تفنگ را در مسیر خود را و پس از آن نمایندگان شات جوان است. معلوم بود اگر جوان از کار اخراج شده بود سلاح خود را.

گروه گفت: نمایندگان بلافاصله ارائه کمک های پزشکی برای جوان تا امدادگران وارد و جوان گرفته شده بود به یک بیمارستان محلی در ناشناخته بیماری است.

بخش کلانتر گفت: یک تفنگ دستی بازیافت شد در صحنه و نمایندگان مجروح در تیراندازی.

کارآگاهان از تحقیقات تخصصی بخش انجام شد در حال بررسی است.

هر کسی با اطلاعات خواسته شده بود به تماس Det. اریک Ogaz در 909-387-3589.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de