معاون کشته در کالیفرنیا کمین توسط نیروی هوایی گروهبان

سانتا کروز کالیفرنیا. — شمال کالیفرنیا کلانتر معاون کشته شد و دو مأموران اجرای قانون زخمی شنبه زمانی که آنها کمین با گلوله و مواد منفجره در حالی که به دنبال یک مظنون, مقامات گفت.

نیروی هوایی ایالات متحده تایید یکشنبه که مشکوک بود یک وظیفه فعال گروهبان مستقر در پایگاه نیروی هوایی تراویس.

                                                                                                                                                                                                                       

گروهبان. دامون Gutzwiller, 38, ضرب گلوله کشته شد در Ben Lomond, unincorporated منطقه در نزدیکی Santa Cruz, Santa Cruz County Sheriff جیم هارت گفت. یک معاون دوم مجروح شد و یک سوم افسر گشت بزرگراه کالیفرنیا به ضرب گلوله کشته شد در دست هارت گفت.

Gutzwiller ‘œwas یک معشوق در اینجا در کلانتر,’� کلانتر گفت.

‘œDamon نشان داد تا امروز به انجام کار خود را برای حفظ این جامعه امن و زندگی خود را گرفته بود به دلیلی” یک مشخصه متزلزل هارت گفت.

مظنون استیون Carrillo, 32 کشته شد او در طول بازداشت شد و تحت درمان در بیمارستان به صورت غیر تهدید کننده زندگی صدمات هارت گفت. بخش کلانتر و اف بی آی در حال بررسی است.

یک پایگاه نیروی هوایی تراویس سخنگوی تایید یکشنبه که Carrillo وارد شده بود در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ژوئن 2018 و یک عضو از 60 نیروهای امنیتی اسکادران. کاریلو همسر مونیکا لی اسکات Carrillo که او نیز در نیروی هوایی مرده پیدا شد در خارج از پایگاه هتل در مارس 2018 در حالی که او بود مستقر در کارولینای جنوبی است. او 30. مرگ او مورد بررسی قرار گرفت توسط Sumter County Sheriff را در هماهنگی با نیروی هوایی از بررسی های خاص و حکم خودکشی با توجه به نیروی هوایی.

                                                                                                                                                                                                                       

در روز شنبه در شهرستان سانتا کروز, نمایندگان, پاسخ به تماس 911 حدود 1:30 p. m. در مورد مشکوک ون. تماس گیرنده گفت: وجود اسلحه و بمب-ساخت دستگاه در داخل هارت گفت.

زمانی که نمایندگان وارد ون کشیده دور و نمایندگان به دنبال. ون رفتم پایین جلوی خانه در Carrillo و نمایندگان بودند حمله با گلوله و مواد منفجره پس از خارج شدن از وسیله نقلیه خود را.

Gutzwiller زخمی شد و بعد از درگذشت در بیمارستان. یکی دیگر از معاون زخمی شده بود توسط گلوله یا گلوله و اصابت یک وسیله نقلیه به عنوان مظنون فرار کرد.

کاریلو اقدام به carjack خودرو و زخمی شد در حالی که بازداشت شده است.

هارت گفت: Carrillo گرفته شده بود به بیمارستان برای درمان و خواهد بود به اتهام قتل درجه اول.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تمدید تسلیت به Gutzwiller خانواده و دستور داد پرچم در کنگره به پرواز در نیمه کارکنان به افتخار کشته معاون.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œHe یاد می شود به عنوان یک قهرمان اختصاص داده شده است که عمر خود را برای حفاظت از جامعه و به عنوان یک شوهر و پدر,’� Newsom در بیانیه ای گفت.

تیراندازی شوکه Ben Lomond, شهر حدود 6000 نفر جمع شده تا در کوهستانهای سانتا کروز.

ساکن کتی کراکر به ارمغان آورد یک دسته گل به دفتر کلانتر به عنوان هارت به یک کنفرانس خبری در مورد تیراندازی.

‘œIt فقط شکسته قلب من است که این را نگه می دارد اتفاق می افتد’� او گفت: به عنوان چشم پر از اشک نمایندگان وارد ساختمان شدند.

___

این داستان درست شده است تا منعکس کننده که گمان 32 است نه 38.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de