طراحی چشم پوشی از این نیاز به راحتی

پس از مبارزه با “پیرمرد” تاشو در طرح های من برای سال های بسیاری به عنوان من مادر من در نهایت آن را دریافت کند; مردم آرزوی داخلی که در حال هدایت راحتی.

آیا من دچار سوء تفاهم. من هنوز خیلی علاقه کسانی که بزرگ clunky صندلی, اما من درک کلی میل به آرامش و ارگونومیک وبهلسترد صندلی یا مبل. در عین حال آوردن آسایش به خانه لزوما به معنای آن است که باید در هزینه های زیبایی شناسی و سبک.

                                                                                                                                                                                                                       

ترین پروژه های موفق کسانی هستند که شیک و راحت همه در یک بار. این چیزی است که ایجاد یک خانه استقبال محیط زیست است.

اولین قانون برای ایجاد یک خانه راحت با مبلمان ترتیبات. ترتیب شما مبلمان بنابراین آن را حس می کند برای اتاق و آسان است برای زندگی با شیوه زندگی خود را. برخی ممکن است مانند یک اتاق که پر از خوشه های صندلی و دیگران ترجیح می دهند اتاق که نقطه چین با یک یا دو قطعه از اثاثه یا لوازم داخلی. مطمئن شوید که شما می دانید آنچه با این نسخهها کار بهترین برای شما. در غیر این صورت راه رفتن به اتاق خود را ممکن است تبدیل به یک دوره مانع است.

بخشی از تنظیم یک اتاق و یا ایجاد یک طرح طبقه است که راحت است را به حساب اتاق نشیمن. به طور کلی ویژگی های معماری از قبیل شومینه پنجره ترتیبات و درگاه کمک راهنمای چیدمان مبلمان در اتاق. در آپارتمان یک نمایش زیبا یا شال بالکن ممکن است به عنوان معماری ویژگی یا نقطه کانونی که در اطراف مبلمان خود را مرتب خواهد شد.

مگر اینکه شما مشتاق هنر جمع آوری و یا علاقه عتیقه مبلمان به خصوص خود را وبهلسترد قطعات تمرکز اصلی خود را. مبلمان باید بالاتر از همه بود آسان برای دریافت در داخل و خارج از. گرفتن یک صندلی یا مبل نباید نیاز به یک جرثقیل و یا کمک سه تن از برادرزاده خود را.

مطمئن شوید که هنگامی که شما تست کنید و مبلمان خود را که در آن است به اندازه کافی عمیق برای بلندتر اما فرد مناسب برای یک فرد کوتاه برای دریافت در داخل و خارج از. یک نکته مهم که نباید نادیده گرفته است ارتفاع صندلی. این بسیار مهم است به خصوص برای مردمی که ممکن است محدود به محدوده خود را از حرکت.

                                                                                                                                                                                                                       

در حال حاضر قبل از اینکه ما می گویند هیچ مطلق به recliners می دانم که وجود دارد بسیاری از سبک های جدید از جمله باشگاه صندلی و سفس که پا استوار است که افزایش و پشت که قابل تنظیم برای بهینه سازی آسایش. نه همه recliners نیاز به نگاه مانند فریزر پدر داکت-ضبط آووکادو سبز شماره. امروز طراحان مبلمان گرفته اند تقاضا برای شیک راحتی.

مهم نیست که شما چقدر بزرگ خانه است یا سبک آن تزئین شده است همیشه وجود دارد یک راه را به اتاق خود را راحت احساس. این شروع می شود با مبلمان — شاید که صندلی راحت. نهایی تعریف کسی می تواند به شما است که چگونه خانه خود را شیک است اما نه چگونه خانه خود را احساس می کند مانند یک خانه است.

• یوسف Pubillones صاحب یوسف Pubillones داخلی برنده جایزه طراحی داخلی شرکت مستقر در پالم بیچ فلوریدا.

© 2020, سندیکای سازندگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im