لس آنجلس (CBSLA) — هزاران نفر از مردم بیرون آمد شنبه برای سلامت و تناسب اندام نمایشگاه در مرکز کنوانسیون لس آنجلس جلوتر از فردا مسابقه بزرگ است.

بیش از 27,000 دونده از تمام 50 ایالت و 78 کشور وجود دارد را انتخاب کنید تا خود را bibs برای لس آنجلس ماراتن اما بسیاری از گفته آنها در مورد در حال اجرا در جمعیت فردا به دلیل coronavirus.

“من فکر می کنم آن پوچ است برای ما به فرض اگر ما قرار داده 50 ، 000 نفر در یک فضا با هم, آیا آن را در خارج و یا هر آنچه که هیچ کس در حال رفتن به مریض” کتی کرازبی یک دونده گفت.

اما با ساعت های بی شماری از آموزش زمان و پول را صرف آماده شدن برای لس آنجلس ماراتن ترین دونده گفت: آنها هنوز هم در حال برنامه ریزی برای اجرا.

مربوط به: 1 مورد جدید از Coronavirus گزارش در شهرستان لا

“فقط مطمئن شوید که شما در حال دست زدن به هر کسی با استفاده از ضد عفونی کننده دست و فقط نوع خود را حفظ فضا” کارولین پری یک دونده گفت.

ماراتن مقامات می گویند که افزایش تعداد ایستگاه های ضد عفونی کننده دست در مسابقه نمایشگاه شروع خط در طول مسیر مسابقه و در پایان جشنواره.

آنها همچنین خواسته هر دونده یا تماشاگر احساس می کند که بیمار در خانه بمانند. لس آنجلس وزارت بهداشت همچنین خاطر نشان کرد مردم را به شستن دست های خود را جلوگیری از دست دادن و نمی به اشتراک گذاری مواد غذایی و یا نوشیدنی.

مرتبط با: Coronavirus: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

دونده رادا Senigala یک دکتر طب داخلی و در حالی که او به اجرای ماراتن برای دو سال گذشته او در آخرین لحظه تصمیم گرفت به نشستن این یکی.

“من فکر می کنم وجود دارد کمی از خطر, اما مراقبت از مایع و تجهیزات حفاظت شخصی نوع سخت در جمعیت,” او گفت:. “بنابراین من انجام نمی دهد در این سال است.”

مرتبط با: لس آنجلس ماراتن بسته شدن جاده

سازمان دهندگان مسابقه گفت: آنها حتی رفته تا آنجا که به تسلیم مطالب از هر دونده با یک آدرس پستی در یک کشور با سطح 4 هشدار سفر مانند چین و ایتالیا است.

اما اگر مسابقه نمایشگاه است هیچ نشانه ای وجود خواهد داشت مقدار زیادی از دوندگان در فردا شروع به خط و وزارت بهداشت خواسته است تمام دوندگان و تماشاگران را به استفاده از آن ضد عفونی کننده دست ایستگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im