با نگاهی به گذشته, مفهوم MF هیاهو سال-پروژه — یک سری از حرکت کمیک جزئیات سختی یک داستان تخیلی نسخه band زندگی در سوخته تا hellscape — ممکن است بیش از حد بلند پروازانه.

“مردم استفاده نمی شود برای دیدن یک گروه به خصوص rock-and-roll band است که نوع شناخته شده به عنوان تنها خوب بودن و بار, پارتی-نوع سنگ مسخره band — نگاهی به زخم زدن در این می گوید:” خواننده هارون هاول. “ما به این ویدیو به ما و ضبط و آنها نمی دانند چه چیزی را با آن انجام دهد چرا که هیچ یک از این گروهها در فهرست خود را در حال قرار دادن پانزده دقیقه حرکت کمیک که در آن موسیقی فقط موسیقی متن فیلم.”

این پروژه آغاز شده به سادگی به اندازه کافی. هاول فکر کردم به نوشتن داستان “خط مقدم خوب بار” در comic-book فرم و سپس تحریک و تشجیع کردن نقشه اضافه کردن صداها و جلوه های صوتی برای ایجاد “یک سینمایی, انیمیشن های کتاب های کمیک.” او تاسیس یک هشت فصل arc برای داستان و مجموعه ای در مورد ایجاد حرکت و طنز در سال 2017. بیش از دو سال و بسیاری از موانع را بعد قسمت دوم در نهایت است.

“شما اساسا چیزی بیرون از آن قرار دهید در صورت دریافت پاسخ پس از آن شما را مجبور به دوباره کاری طرح خود می گوید:” هاول. “از آن زمان واقعا طولانی برای رسیدن به دو انجام می شود. پس ما رو سنجش لگد کمی در یکی از اولین. ما دوباره این طرح است. سپس ما رو سنجش لگد کمی در دوم و ما در حال بازسازی طرح ما.”

خط مقدم از زمان های خوب ستاره اعضای MF هیاهو به آنها سرگردان زمین بایر در تلاش برای پخش موسیقی و زنده ماندن یک استعاره برای زندگی در جاده ها به عنوان یک تور گروه است.

“این پست آخرالزمانی طنز مخلوط شده با داستان های واقعی از زندگی به عنوان یک هنرمند مستقل و سرگرم کننده می گوید:” هاول. “این ازدواج این دو منافع است که من که 25 سال به عنوان یک تور نوازنده و تمام داستان ها و خصیصه های ذاتی است که با که همراه با من مرض شیفتگی با آخرالزمان است.”

تم ها در طنز او می گوید: bloomed پس از خواندن در مورد کارشناسی ارشد کشاورزی و فراماسونها Randall کارلسون سال بزرگ نظریه که نشان می دهد که زمین چهره های نزدیک-زندگی-پایان دادن به رویداد تقریبا هر 10000 سال است.

The Front Lines of Good Times picks up where the first episode left off with "Making a Killing"/"You Only Live Forever."گسترش

خط مقدم از بار خوب میدارد که در آن قسمت اول به سمت چپ خاموش با “ساخت یک قتل”/”شما تنها زندگی می کنند برای همیشه.”

جیک نسبتا

“من فکر می کنم که فقط جذاب — که آن را یک ماده از اگر اما زمانی که می گوید:” هاول. “و در عین حال با توجه به این که مدرن انسان را در زمین 160,000 سال و قبل از آن پيش-مدرن, انسان — با این حال بسیاری از میلیون ها سال ما شده ایم در زمین ما موفق به آن را. ما موفق به عبور از این موانع است که ممکن است باید از بین برود ما, اما ما باید دوباره با هم و بازسازی شده. من فقط فکر می کنم که یک چیز جالب من فکر می کنم آن صحبت می کند به اعتبار ما به عنوان یک گونه است.”

بودن در یک تور گروه میگوید مشترک زیادی با وضعیت کمیک شخصیت های.

“بنابراین در واقعیت از طنز بودن هنرمندان ثانویه avocation می گوید:” هاول. “مهمترین ابزار بقا است دور انداختن. این تم از بیهودگی عدم قطعیت دل شکستگی سختی و پس از آن تلاش خود را بیرون بکشد از این میره با طنز و دوستی و پیروزی های کوچک و کوچک موجودی تسلی — کسانی که همه چیز تمام بازی به داستان است.”

و این داستان تاریک است او هشدار می دهد. بله, آن را ارائه شده در طنز, فرم آمیخته با طنز است, اما آن را هنوز هم یک جهان که در آن جامعه سقوط کرده است.

“شما ببینید, جوک طول کل چیزی که فقط کفن در این فاجعه و آخرالزمان و شرارت و انزوا” او می گوید. “دو سوم از جمعیت شده است از بین برود. این گوشی تنها در این جهان است.”

در داستان او می گوید: این گروه است که سفر از طریق زمین های بایر برای رسیدن به ایمنی تمثیل MF هیاهو را در زندگی واقعی ماجراهای در تور است.

“شما در خارج وجود دارد, سفر در یک گروه و تلاش برای ایجاد هنر و تلاش برای به طور همزمان پروژه یک تصویر از موفقیت در حالی که احساس مانند یک دروغگو, چرا که به شما احساس یک شکست تحقیرآمیز. واقعا باید این جاده جنگجو عنصر به آن است. به خصوص در جامعه غربی ما ساخته شده این راحت مکان در جهان است. وجود نسبتا صحبت کردن به مردم و حتی صد سال پیش است که یک راه بسیار راحت برای زندگی است. هنگامی که شما بیرون رفتن در این جاده شما را به تجربه این ماجراجویی و هرج و مرج و عدم قطعیت و این درندهخویی است که من فکر می کنم میانگین فرد جوان نیست معرفی کنید به همان اندازه است.”

در حالی که نوشتن نشان دادن و متحرک سازی هشت فصل داستان نسبتا موفق راک و آن ماجراهای خارق العاده ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری را در هاول می گوید: آن چه او bandmates به رانده آیا با وجود حتی خود سوء ظن.

“تعهد من به این پروژه wanes هر روز می گوید:” هاول. “تعهد من به این گروه دیگر کم هر روز. من هل دادن چهل و من هنوز رشد-مرد خواب احزاب با دوستان من است. من سوال است که در همه زمان ها اما من یک چیزی که من رو به پایان است. من یک مقدار زیادی از کار را به این کمیک. من قرار داده و تقریبا 25 سال به این گروه و من آماده برای ترک نشده است. من بیش از حد وسواس بیش از حد از یک completionist به ترک در حالی که من هنوز هم برخی از سست به پایان می رسد به کراوات به طوری که نگه می دارد تا من.”

طرفداران نیز آن را به ارزش آن زمان با توجه به هاول. MF هیاهو او می گوید: یک تعداد انگشت شماری از مردم در سراسر جهان که واقعا نمی مراقبت در مورد باند و می خواهید برای دیدن این پروژه از طریق. (به صورت کامل MF هیاهو تجربه رفتن به patreon.com/MFRuckus.)

“در پایان روز, من می دانم که شاید در سراسر جهان ما چند صد نفر که گوش دادن به همه چیز ما قرار داده و خواهد بیا ما بازی می گوید:” هاول. “هنگامی که آن پایین می آید به برنج حمالت این چیزی است که من باید. من سعی می کنم به خودم را بیش از حد جدی است.”

اما در حالی که آن را خوب به فروتنی او می گوید: بودن بیش از حد deprecating است توهین به طرفداران که صرف زمان و پول خود را برای حمایت از هنر آنها را دوست دارم.

“به نظر من آنچه که ما به عنوان یک سرویس موقعیت می گوید:” هاول. “وقتی که ما سرگرم کننده مردم ما در ساعت است. Rudest چیزی که شما می توانید می گویند به کسی که پس از آنها تعریف شما را در هنر خود است, ‘Ah بود که وحشتناک,’ یا ‘شما را به تماشای نشان می دهد همان من بود؟’ شما در حال رد و بی اعتبار تجربه خود را, و آنها به شما یک سخت به دست آورده قطعه از زمان و منابع است که آنها هرگز بازگشت. که چنین بی احترامی و بی ملاحظه چیزی که به انجام به یک فن است.”

با تمام آهن هاول و MF هیاهو را در آتش, آن را آسان به از دست دادن بینایی از این واقعیت است که دومی است که اولین و مهمترین گروه — که هاول می گوید: همه که مهم.

“ما عشق را به بازی با هم,” او می گوید. “این بچه ها بهترین دوستان من است. من در تلاش برای ایجاد یک زندگی به عنوان یک موسیقیدان است. انگیزه اصلی برای من متوقف می شود ‘ساخت’ و ثروتمند و مشهور بودن مدت زمان طولانی پیش. واقعیت این است که من همه این به این دلیل بچه ها من با بازی در این گروه هستند من بهترین گاییدن, دوستان, و من دوست دارم نه چیزی بیشتر. تنها چیزی که من می خواهم با زندگی من علاوه بر مراقبت از خانواده من است, سفر در جهان و موسیقی بازی با دوستان من است. این همه من همیشه می خواستم به انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im