Pro Football Hall of Fame است گام گذاشتن در یک ماموریت دشوار: تعیین همه دهه تیم 2010s.

بله, وجود دارد برخی از اسلم dunks در دو طرف توپ و در تیم های ویژه. نیز وجود دارد برخی از تصمیم گیری های دشوار ساخته شود.

                                                                                                                                                                                                                       

همه دهه تیم از ارزش در ارزیابی اعتبار به صورت بالقوه سالن از شهرت نامزدها. آنها را با خود حمل قابل توجهی ناعادلانه عنصر ، بازیکنان که می رسند در NFL در وسط یک دهه و آخرین به اواسط دهه آینده در یک نقطه ضعف شديد برای ساخت چنین جوخه های.

در نظر کورتیس مارتین بود که القاء در کانتون اوهایو حرم در سال 2012. او از 1995-2005 عجله برای حداقل 1000 متری – معمولا بسیار بالاتر در تمام اما یک فصل. او را ندارد یا همه دهه تیم ، حداقل او تا به حال چنین طاقت فرسا اعتبار که او به سالن.

در دفاع از نگاه بوفالو را Nate Odomes یکی از بهترین پوشش, cornerbacks از 1987-96 قبل از صدمات کوتاه مداری کار خود را. نه خر خر کردن از یک دهه فهرستی برای Odomes.

هنوز انتخاب چنین تیم حس می کند. چرا افتخار بهترین از یک دهه به خصوص در چنین تیم ورزش ؟ در برخی از راه ساخت این سالن از شهرت آن به عنوان یک افتخار بزرگ به عنوان بسیاری از linemen توهین آمیز و ویژه teamers را تا کنون دریافت خواهید کرد.

                                                                                                                                                                                                                       

وجود دارد یک دسته از واضح انتخاب برای تیم 2010s, البته. تام بردی در کارفرمایی. آدریان پترسون در حال اجرا بازگشت. Joe Thomas در مقابله با چپ.

J. J. وات در D-خط. لوقا Kuechly و فون میلر به عنوان linebackers. جاستین تاکر به عنوان placekicker.

ریک Gosselin از بحث از شهرت شبکه یک سالن از شهرت رای دهندگان باعث می شود یک استدلال قوی برای با استعداد اما مخل آنتونیو قهوه ای و قبل از موعد مقرر بازنشسته کالوین جانسون در گیرنده گسترده.

‘œBrown ممکن است تا به حال خود را در مسائل خارج از زمین است اما نه در آن’� Gosselin می گوید. “او حساس هم شش متوالی 100-گرفتن فصل استیلرز از 2013 تا 2018. قهوه ای led لیگ در جلب دو بار دریافت متری دو بار و touchdowns هنگامی که در راه خود را به هفت Pro کاسه و چهار تمام نرم افزار انتخاب. به عنوان یک پاداش او به استیلرز چهار touchdowns در زدن توپ را برمی گرداند و دیگری در یک کیکآف بازگشت.

‘œMegatron آمد از Georgia Tech در 6-پا-5, 237 پوند با 4.29 سرعت – و هر بیت به آن اندازه و سرعت در فوتبال با شیرها دیترویت. او مجموعه ای NFL رکورد با 1,964 متری دریافت در سال 2012 و همچنین led لیگ در جلب که فصل را با 122. او حساس هم شش سال متوالی از 1 ، 000 به علاوه متری قبل از بازنشستگی پس از 2015 فصل در سن 30. او رفت و به نرم افزار کاسه تمام شش از فصل در این دهه بود و سه بار تمام نرم افزار.’�

                                                                                                                                                                                                                       

در عین حال دیگران استدلال می کنند برای لری فیتزجرالد یا Julio جونز.

“جونز ساخته شده هفت Pro کاسه در دهه و متوسط خود را از 96.2 دریافت متری در هر بازی رتبه شماره 1 در تاریخ NFL می گوید:” ایرا کافمن از Fox 13 در تمپا و همچنین یک سالن رای دهندگان. ‘œIn برگشتی جونز شده است به همان اندازه سازنده با 61 جلب برای 834 متری و شش TDs در هشت postseason بازی.’�

یکی دیگر از مشاهیر رای دهندگان دن پمپئی انتخاب راب Gronkowski خود را به عنوان تنگ پایان به جای ژاک Ertz و تراویس Kelce.

‘œThere ممکن است یک انتخاب آسان تر در کل تیم’� پمپئی یادداشت. ‘œNo تنگ پایان آمد نزدیک به او از نظر تاثیر. او ایجاد عدم تطابق او ساخته شده بزرگ بازی می کند و او مسدود شده است. آه و او برنده سه سوپر کاسه.’�

جان کلیتون از ESPN 710 سیاتل باعث می شود یک مورد در placekicker و توپ.

‘œOn ویژه تیم های کلاغ کیکر جاستین تاکر و قوچ’ جانی Hekker تحت سلطه دهه’� او می گوید:. ‘œTucker است که نگاه به عنوان یکی از بزرگترین placekickers در NFL تاریخ است. Hekker لبه توماس Morstead از طریق این دهه به عنوان بهترین بازی توپ زن. به علاوه Hekker است ورزشی به اندازه کافی به پرتاب چند عبور و نگه داشتن مخالفان عصبی در مورد او ساخت اولین پایین. هر دو undrafted بازیکنان از سال 2012 است.’�

پمپئی وزن در Devin هستر به زدن توپ returner: ‘œHe ممکن است در اوج خود در دهه گذشته اما هیچ کس بهتر از او در هر دهه است. او به ثمر رساند و هفت کار خود را 14 زدن توپ بازگشت touchdowns و به طور متوسط 12.1 متری در زدن توپ بازگشت در 2010s.’�

اضافه کردن به این قضیه که شما نمی نیاز به یک پیش نویس انتخاب می شود در بالای یک دهه کلیتون ارائه خود را انتخاب در cornerback.

‘œRichard شرمن در حال حاضر از 49ers و کریس هریس از Broncos ثابت شما لازم نیست که به یک طفیلی به یک دهه تیم,’� کلیتون می گوید. ‘œSherman باید لبه Stephon گیلمور از میهن پرستان یا Darrelle Revis به عنوان بهترین خارج cornerback از دهه. هریس بود شاید بهترین اسلات مدافع. هر دو به لیگ در سال 2011. شرمن بود پنجم-انتخاب دور هریس بود undrafted.’�

فقط چقدر دشوار است برای انتخاب یک دهه تیم ملی است که بزرگ شده و توسط چه کسی ساخته شده 2000-2009 اول-فهرست تیم – و چه کسی نیست.

بردی و سه سوپر باول حلقه پیش از دوم teamer Peyton Manning. Randy Moss و ماروین هریسون در گیرنده گسترده بیش از ترل اونز و Torry هولت. جاناتان اگدن و والتر جونز پیش از اورلاندو سرعت و ویلی Roaf در مقابله با همه چهار در سالن از شهرت.

جیسون تیلور اول رای گیری مشمول به سالن در تیم دوم پشت Michael Strahan و دوایت Freeney. Troy Polamalu که وارد سالن در تابستان امسال پشت اد نی و برایان داوکینز در ایمنی.

این است آسان نیست.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de