دیترویت پلیس به چالش کشیده بیش از, تشخیص چهره, معایب تعصب

یک مرد سیاه و سفید که می گوید او به ناحق بازداشت به دلیل تشخیص چهره تکنولوژی به اشتباه شناسایی شده او را به عنوان مظنون به دزد خواستار یک عذرخواهی از دیترویت ، و برای این گروه به رها کردن آن استفاده از بحث فن آوری است.

این شکایت توسط رابرت ویلیامز نادر چالش از کسی که نه تنها تجربه یک اشتباه, تشخیص چهره, آمار, اما قادر به کشف آن بود که او مسئول قانونی متعاقب آن مشکلات است.

                                                                                                                                                                                                                       

چهارشنبه شکایت در Williams’ از طرف مدعی است که او میشیگان گواهینامه رانندگی عکس – نگهداری در ایالت تصویر مخزن – نادرست بود پرچم به عنوان یک احتمال مطابقت با به دزدی از مغازه مشکوک. محققان تا به حال اسکن دانه دار فیلم دوربین نظارت از اتهام 2018 سرقت داخل یک Shinola فروشگاه ساعت مچی در midtown دیترویت پرونده های پلیس نشان می دهد.

که منجر به چه ویلیامز را به عنوان یک تحقیر ژانویه بازداشت در مقابل همسر و دختران جوان خود را در مقابل چمن در دیترویت شهر فارمینگتون هیلز.

‘œI واقعا نمی تواند حتی آن را به عبارت” ویلیامز گفت: در یک ویدئو اعلام توصیف روز بازداشت که در سمت چپ او گریه. “این یکی از تکان دهنده ترین کارهایی است که من تا به حال اتفاق می افتد به من.’�

42 ساله خودرو کارگر حمایت اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که خواستار معذرت خواهی عمومی, نهایی اخراج مورد او و دیترویت پلیس به قراضه خود را با استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره. مطالعات متعددی نشان داده اند زمان چهره-تشخیص سیستم به احتمال زیاد به خطا هنگامی که شناسایی افراد با پوست تیره تر است.

                                                                                                                                                                                                                       

آیتالله سیستانی شکایت گفت: پلیس دیترویت ‘œunthinkingly متکی ناقص و نژادپرستانه تشخیص چهره تکنولوژی بدون در نظر گرفتن اقدامات مناسب به منظور بررسی اطلاعات ارائه شده است.” آن را به نام نتیجه تحقیقات ‘œshoddy و ناقص” افسران درگیر ‘œrude و تهدید,’� و گفت: این بخش کشیده پای خود در پاسخ به عمومی-اطلاعات درخواست سوابق مربوطه.

دیترویت پلیس و Wayne County دادستان نمی بلافاصله پس از بازگشت ایمیل فرستاده و درخواست برای نظر چهارشنبه.

DataWorks به علاوه یک کارولینای جنوبی شرکت است که فراهم می کند تشخیص چهره تکنولوژی به دیترویت و میشیگان دولت و پلیس نیز نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

پرونده های پلیس نشان می دهد این پرونده آغاز شد و در اکتبر 2018 که پنج گران قیمت ساعتهای رفت و گم شده از فروشگاه گل سرسبد از Detroit-بر اساس ساعت ساز لوکس Shinola. یک دست دادن-پیشگیری کارگر بعد از بررسی فیلم نشان مشکوک به سیاه پوشیدن St. Louis Cardinals کلاه بیس بال.

‘œVideo و عکسهای فرستاده شده بودند به جرم اینتل برای تشخیص صورت,’� می گوید مختصری از گزارش پلیس. ‘œFacial به رسمیت شناختن آمد و با یک ضربه” – برای ویلیامز.

                                                                                                                                                                                                                       

در بالای تشخیص صورت گزارش تولید شده توسط ایالت میشیگان پلیس شد هشدار جسورانه با حروف بزرگ حروف است که این کامپیوتر پیدا کردن باید درمان شود به عنوان یک تحقیقی منجر شود نه به عنوان علت احتمالی برای دستگیری.

اما دیترویت کارآگاهان پس از آن نشان داد 6-عکس صف که شامل ویلیامز به از دست دادن-پیشگیری کارگر که مثبت شناسایی ویلیامز با توجه به گزارش. آن زمان سال برای پلیس به صدور حکم بازداشت و چندین بیشتر قبل از آنها به نام ویلیامز در محل کار و از او خواسته به اداره پلیس. روشن نیست که چرا.

ویلیامز گفت که او فکر آن را یک شوخی تماس بگیرید. اما آنها نشان داد تا به زودی پس از در خانه اش او را گرفت و دور در دستبند و او را بازداشت یک شبه. آن بود که در طول بازجویی روز بعد که آن را به او روشن شد که او نادرست شناسایی شده توسط نرم افزار تشخیص چهره.

‘œThe بررسی افسر نگاه کرد و گیج گفت: آقای ویلیامز که کامپیوتر آن را گفت از او بود اما سپس اذعان کرد که ‘کامپیوتر باید آن را بدست اشتباه”� آیتالله سیستانی شکایت می گوید.

دادستان بعد از اخراج مورد اما بدون تعصب بدین معنی که به طور بالقوه می تواند آن را دنبال کنند دوباره.

این مورد به احتمال زیاد سوخت یک جنبش در دیترویت و در سراسر آمریکا در اعتراض به خشونت پلیس نژادی و بی عدالتی و مرگ جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس. دیترویت فعالان را ارائه اصلاحات به شهر شهردار و رئیس پلیس که شامل defunding اداره پلیس و پایان دادن به استفاده از آن در صورت به رسمیت شناختن.

ارائه دهندگان پلیس تشخیص چهره سیستم اغلب به تحقیقات نشان می دهد می توان آنها را دقیق هنگامی که به درستی استفاده می شود تحت شرایط ایده آل. بررسی صنعت پیشرو الگوریتم های تشخیص صورت توسط موسسه ملی استاندارد و تکنولوژی یافت می شود آنها بیش از 99 ٪ دقیق زمانی که مطابق با کیفیت بالا عکس های سر به یک پایگاه داده از دیگر پیشانی شمار است.

اما تلاش برای شناسایی چهره از یک video feed – به خصوص با استفاده از سقف نصب شده دوربین ها معمولا در فروشگاه ها یافت می شود دقت نرخ به شیرجه رفتن. مطالعات همچنین نشان داده است که در صورت به رسمیت شناختن سیستم نمی انجام به طور مساوی در سراسر نژاد و جنسیت و سن – کار بهترین در مردان سفید پوست و بالقوه عواقب مضر برای دیگران.

نگرانی در مورد تعصب و رشد موشکافی پلیس شیوه های زیر فلوید مرگ led تکنولوژی غول های IBM Amazonand مایکروسافت اعلام اوایل این ماه آنها را جلوگیری از فروش نرم افزار تشخیص چهره به پلیس حداقل تا زمانی که کنگره می تواند ایجاد دستورالعمل برای استفاده از آن. شهرهای مختلف به رهبری سان فرانسیسکو در سال گذشته را ممنوع استفاده از تشخیص چهره توسط شهرداری و سازمان های.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de