DeVotchKa تام Hagerman کاهش یافته است تعجب پاپ رکورد

هنگامی که شما یک ایمیل از تام Hagerman از DeVotchKa شما آن را باز کنید.

حتی در یک پنج شنبه شب در یک بلیزارد در وسط یک بیماری همه گیر. حتی زمانی که شما فقط دیدم 25 درصد کاهش پرداخت و در صورت اخراج. حتی زمانی که شما می دانید که بسیاری از مردم شما را دوست دارم آن را بدتر از شما چرا که حداقل شما هنوز هم باید 75 درصد از چک های آینده و کار در حالی که تقریبا هر متصدی بار پیشخدمت مهندس صدا و گارد امنیتی در شهر شما است ، حتی اگر شما سپاسگزار شما بیمار نیست اما شما نگران در مورد مردم شما را دوست دارم که.

مهم نیست که چگونه هرج و مرج چیزهایی هستند که اگر تام Hagerman می نویسد: شما آن را بخوانید.

اما واقعا چرا در یک پنج شنبه شب — به عنوان صنعت موسیقی را سقوط (همراه با بقیه اقتصاد) به عنوان جهان تعطیل است و ما سعی کنید به مراقبت از یکدیگر تناقض با فاصله خودمان را از یک دیگر — آیا تام Hagerman نوشتن به من ؟

خود را در خط موضوع فروتن بود: “این است که تام از Devotchka.”

اول فکر کردم: آره بدون شوخی. تام Hagerman است که تنها یکی از بهترین نوازندگان در دنور…هیچ جهان; یک نوازنده بزرگ برای تماشای بازی است که به ارمغان می آورد یک حیوان وحشی و وسواسی تسلط به هر ساز او چیدن; یک نرم افزار است که می چیند آهنگ راک افسانه با ارکسترهای که تشکیل شده برای پرده نقره ای است که به عنوان نزدیک به یک میکل آنژ از موسیقی به عنوان این شهرستان است.

فکر دوم: آه ، لطفا همین حالا می گویند کسی که در DeVotchKa درگذشت. همه آنها خیلی هوشمند است. و زحمتکش. و نوع. و موسیقی خود را باور نکردنی است. و آنها را بسیار به جامعه است.

سوم فکر کردم: شاید از من امضا برای یک لیست پستی خود را فراموش کرده.

بنابراین من باز ایمیل. هیچ کس درگذشت, من در یک لیست پستی و او واقعا به معنای نوشتن به من. در اینجا چیزی است که او گفت:

سلام Kyle—

من مشغول به کار بر روی یک پروژه جدید در طول چند سال گذشته با الین پالمر و شاون پادشاه از Devotchka. من که قرار بود برای قرار دادن رکورد در ماه مه اما جهان به هم ریخت بنابراین من می خواهم به آن را از طریق bandcamp امشب. من فقط می خواستم به شما سر کردن در مورد شما ممکن است قادر به آن وصل و یا می خواستم برای نوشتن یک داستان در آن است. من امیدوارم که شما و مال شما سالم ماندن.

https://posttruthserum.bandcamp.com/album/modern-قربانیان

مال شما
-تام

این مرد حتی نمی سرمایه گذاری خود را به نام. و یا استفاده از یک علامت تعجب. و یا بار خود را توجه داشته باشید با هر یک از سمی پر از شکوفه صفت که موسیقی مبلغینی استفاده برای تزئین خود را در مطبوعات. و او حتی به نظر می رسید به مراقبت در مورد من و معدن, حتی اگر من کاملا مطمئنم که ما هرگز ملاقات کرد.

وجود دارد بسیاری او اشاره نمی کند در مورد پروژه های جدید است.

او نمی زحمت بگو جدید گروه نام و نام خانوادگی: پست Truth Serum. نه این آلبوم نام: مدرن قربانیان.

و او اشاره نکرد که گوردون Gano — به گوردون Gano از Violent Femmes شهرت — آواز می خواند در مسیر شماره پنج “پیک نیک” یک عقب و جلو فروپاشی duet with پالمر که حامل عاطفی بلند از آلبوم.

و او نیز نیمه را فراموش کرده به ذکر است در خود توجه داشته باشید که او همراه با هر کس دیگری فقط از دست خود کار می کنند و شاید این مفید خواهد بود اگر دنور طرفداران موسیقی خواهد پرداخت برای یک Bandcamp دانلود — هر چند اگر شما نمی توانید استطاعت آن را فقط پیش بروید و آن را دانلود کنید به هر حال چون شما می دانید موسیقی مهم در این بار غم انگیز.

او نوشت: هیچ کدام از آن.

پس من رفتم به Bandcamp و “پروژه” بدانم چه تام از DeVotchKa بود.

خیلی جای تعجب نیست.

موسیقی کهخود را به عنوان شیرین pop rock رهبری پالمر که infuses Hagerman این شعر با یک راه باریک از آوازی و سبک از روح یا ریگ به کاملا snarky و بی رحمانه اما ماده تلخ است. پالمر broods در مورد پایان: پایان روابط پایان توهم عشق پایان اصالت پایان از جوانان پایان جهان است.

وجود دارد مقدار زیادی برای گوش دادن به و نوشتن در مورد در اینجا. اما قبل از همه که شما نیاز به می دانم که “پروژه” وجود دارد. Hagerman قرار داده و آن را در Bandcamp شب گذشته. اگر شما می توانید آن استطاعت او پرتاب چند استخوان: او یک نابغه و همکاران خود را.

و موسیقی, متین در آن ناامیدی اما هنوز هم بسیار سرگرم کننده شما را از طریق تلخ بار.

به همین دلیل هنگامی که تام Hagerman می فرستد به شما یک ایمیل به شما آن را باز کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im