گفت و گو آغاز می شود پس از Naperville, کالج می پرسد پلیس برای توقف عملیات در پردیس

درخواست از یک کالج در نزدیکی مرکز شهر Naperville پلیس برای متوقف کردن با استفاده از پردیس به عنوان یک منطقه عملیات نمی آمد پس از تظاهرات هفته گذشته در یکی از شهرستان رئیس پلیس روز سه شنبه گفت.

شمال مرکزی دانشگاه در ژوئن 3 به Naperville پلیس اجازه استفاده از اموال خود را به عنوان آماده سازی منطقه برای اعتراض پاسخ رئیس رابرت مارشال گفت. که دو روز پس از ژوئن 1, اعتراض, به پایان رسید با 30 مرکز شهر کسب و کار تخریب و یا غارت.

                                                                                                                                                                                                                       

بنابراین در حالی که آماده شدن برای یکی دیگر از بزرگ اعتراض ژوئن 5, مارشال گفت: این بخش قرار داده شده یک خودرو زرهی و حدود 15 ویژه تیم پاسخ افسران در سالن یک سالن محل اقامت در نزدیکی کالج امکانات ورزشی. خودرو و افسران باقی مانده وجود دارد به عنوان اعتراض جمع شده بودند.

“ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما وجود دارد به حفاظت از کالج از پتانسیل غارت و خرابکاری … و همچنین برای محافظت از شرق به سمت منطقه مسکونی” مارشال گفت. “من بسیار نا امید به یاد بگیرند که روز جمعه در میان این فعال اعتراض پرسنل ما گفته شد به ترک کالج اموال.”

مارشال گفت: ماموران بلافاصله به سمت چپ زمانی که خواسته و منتقل نقلیه زره پوش به سایت های مختلف در شرق مرکز شهر.

شمال مرکزی دانشگاه, رئیس جمهور Troy هاموند در نامه ای به مارشال, اذعان کرد که پلیس در صحنه در محوطه “ما اجازه بیان” و افسران “چپ پردیس ملک در درخواست ما است.” اما او گفت: آینده درخواست برای استفاده از زمین برای کمک به عملیات پلیس نیاز دارد “گفت و گو های اضافی” قبل از اعطا می شود.

در یک پیام به پردیس شنبه هاموند گفت که او “ناگهان” تصاویر اعضای جامعه مشترک از “به شدت مسلح با ماموران پلیس در دانشگاه ما.” او گفت: مناظر مانند این می تواند به علت تروما و به هر کسی که احساس کردند که راه او عذرخواهی کرد.

                                                                                                                                                                                                                       

مارشال گفت: پلیس مجهز به حفاظت از شهرستان از خرابکاری و یا سرقت و برای محافظت از متمم اول قانون اساسی حقوق معترضان به آزادانه صحبت می کنند دیدگاه های خود را.

“من درک می کنم که کسی به نظر می رسد و می بیند وسایل نقلیه زره پوش با پلیس ضد شورش که می تواند دلهره آور. من مطمئنا که” مارشال گفت. “اما ما وجود دارد با یک منظور و در ما وجود دارد برای محافظت از جامعه ما است.”

در نامه خود به مارشال, هاموند به نام این بار یک “لحظه ای مهم در تاریخ” زمانی که همه نهادها از جمله پلیس ملزم به ارزیابی آنها چگونه با هم کار کنند. او گفت که این شامل بررسی “چگونه ما را در تصمیم گیری و چگونه ما فاستر حضور و اقدامات است که منعکس کننده بهترین که ما که هستیم و که ما می خواهیم.”

به عنوان Naperville, سازمان های تحت این کار هاموند گفت: وعده های کالج به “با هم کار کنند و حتی سطح عمیق تر از نامزدی.”

در حالی که مارشال گفت که او نا امید شده بود در ناگهانی درخواست برای نقل مکان خاص پاسخ تیم در هفته گذشته گفت: پلیس و کالج لذت در روابط کاری قوی در گذشته است. او گفت که او انتظار دارد که به همکاری ادامه خواهد داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de