Dier ممنوع 4 بازی برای مقابله با طرفداران پس از بازی جام حذفی FA

متافوتبال-مدافع تاتنهام Eric Dier داده شد در چهار بازی محروم شد روز چهارشنبه برای صعود به غرفه برای مقابله با طرفداران پس از تیم خود را از دست دادن جام حذفی در ماه مارس است.

پس از تاتنهام را از دست داد و یک ضربه پنالتی به نورویچ, انگلستان بین المللی ساخته شده راه خود را به یک منطقه از زمین در مقابل ایستاده که برادر کوچکترش پاتریک و خانواده نشستن. Dier بطور شفاهی مورد آزار قرار گرفته توسط یک تماشاگر و سپس وارد ایستاده و clambered بیش ردیف صندلی بعد از دیدن برادر خود را در یک کشمکش با همان تماشاگر.

                                                                                                                                                                                                                       

وجود دارد هیچ ارز فیزیکی و مهم بود نه دنبال Metropolitan Police خلاصه بعد از یک بررسی.

تماشاگر در بیانیه ای گفت که او ‘œbeing یک ادم سفیه و احمق” بود نا امید و ناراحت از نتیجه بازی بود و نه احساس تهدید توسط Dier مستقل پنل گفته شد.

این پنل در بر داشت Dier اقدامات به “تهدید می کند.” و همچنین ممنوعیت او جریمه شد 40000 پوند ($50,000) و هشدار در مورد آینده خود را انجام.

Dier گفت: او مواجه تماشاگر از آنجا که او فکر کرد که برادرش دچار مشکل شد.

‘œAll بود که رفتن را از طریق ذهن من این بود که من باید محافظت پاتریک’� او گفت:. “در حقیقت من احساس می کنم حتی بیشتر مسئول ایمنی خود را. او رفته بود به بازی به حمایت از من و او ناراحت شدن توسط شخصی سوء استفاده بودن در فریاد می زدند: من که به رهبری او را به این وضعیت است.

‘œAll من می خواستم’� Dier افزود: ‘œwas به پیوست با پاتریک و حذف او از این وضعیت است.’�

Dier را از دست چهار نفر از تاتنهام باقی مانده پنج لیگ مسابقات به عنوان تیم تلاش می کند به واجد شرایط برای رقابت های اروپایی. این تیم در مکان هشتم.

                                                                                                                                                                                                                       

Dier تا دوباره جای خود را در تیم پس از شروع مجدد لیگ زیر آن سه ماه تعلیق به دلیل شیوع کروناویروس. او شده است بازی در مرکز پشت داشتن مستقر شده در توسط هافبک تاتنهام در سال های اخیر است.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de