ناهار خوری حوادث: Naperville را سانتو Cielo بازده برای فرد ناهار خوری


در آن

پس از یک وقفه طولانی سانتو Cielo در مرکز شهر Naperville آماده است برای باز کردن درب های خود را (و ویندوز) به شام در روز پنج شنبه ژوئن 11. برخی از چیزهایی که مشتریان باید بدانید: ماسک های مورد نیاز برای همه (مگر اینکه شما در حال غذا خوردن یا نوشیدن البته) درجه حرارت گرفته خواهد شد با بدون تماس دماسنج پس از ورود بازدیدکننده داشته است محدود به یک ساعت و 45 دقیقه و رزرو به شدت توصیه می شود (تنها چند walk-ins گرفته خواهد شد). برای نگه داشتن منو ساده رستوران ارائه شده است چهار دوره جایزه fixe منو که تغییرات هفتگی. این هفته $45 وعده غذایی شامل ماهی قزل آلا tartare ضربه محکم و ناگهانی نخود و سیب, سالاد, انتخاب ملایم پخته شده گوشت خوک شکم یا پستو campanelle با مرغ گریل شده و Trix حبوبات بستنی برای دسر. نیز وجود دارد یک محدود کوکتل آبجو و شراب منو در دسترس است. شام ساعت 5 تا 10 p. m. روز شنبه, 4 تا 10 بعد از ظهر جمعه و شنبه و 4 تا 9 بعد از ظهر یکشنبه. یک کارت اعتباری مورد نیاز است برای حفظ رزرو. سانتو Cielo در 123 آب خیابان Naperville stcielo.com/.

                                                                                                                                                                                                                       

رستوران جدید هشدار!

شنیده اید ؟ یک آمریکایی مکزیکی رستوران در ویتون به نام Hale خیابان مغازه خواربار یا مشروب فروشی که میزبانی افتتاح در 5 p. m. روز شنبه, ژوئن 10. آورده شده به شما توسط صاحبان جکسون Ave. میخانه در نپرویلل و خیابان اصلی میخانه در گلن اللین و سنت چارلز این مفهوم جدید برای رستوران هدف را تازه مکزیکی-آمریکایی کرایه کوکتل خلاق و فصلی ویژه به آن شهر ویتون locale. منو ویژگی های انواع غذا (chorizo adriano شیب tinga taquitos ceviche ویکتوریا), سوپ, سالاد, tacos, tortas, burritos, همبرگر, طرف, بچه ها گزینه ها و دسر (churros, بستنی, tacos). به علاوه وجود خواهد داشت انواع margaritas, آبجو, تکیلا, کوکتل و بیشتر در ارائه. نگاه برای اواخر شب منو به زودی بیش از حد. در باز وجود خواهد داشت محدود داخل صندلی به علاوه پاسیو/پیاده رو و چادر صندلی. ساعت 11 صبح به آخرین تماس روز شنبه از طریق شنبه و از ساعت 11 تا ساعت 1 صبح روز شنبه از طریق شنبه با آشپزخانه بسته شدن زودتر. Hale خیابان مغازه خواربار یا مشروب فروشی است که در 109 N. حال سنت ویتون (630) 904-9400, halestreetcantina.com/.

شام با در نظر

هتل بیکر شهرستان Rox جلو پنجره که بسته شد در طول اقامت در خانه سفارش و ارائه شام را در ایوان مشرف به رودخانه فاکس از 4 تا 11 p. m. روز شنبه از طریق شنبه آب و هوا اجازه. ویژه پاسیو منوی امکانات کبابی لغو احکام صادره ی گوشت بره lumpia (ترد گوشت خوک و گوشت گاو و تخم مرغ رول) کباب مرغ lollipops خرچنگ گلدان برچسب crabcakes گوشت گاو گوشت پشت مازو لغزنده کباب رستوران استیک برگر و کلید آهک پای, Snickers پای بستنی و گرم دونات برای دسر. پاداش اضافه شده: موسیقی زنده از 7 تا 10:30 p. m. بدون رزرو مورد نیاز; چاه کن همیشه ته چاهه. هتل بیکر 100 W. Main St. St. Charles (630) 845-5800, hotelbaker.com/rox-city-grill/.

اجازه دهید ناهار

کردم کابین تب ؟ پیروزی گوشت و غذاهای دریایی به یک راه حل است. در المهرست رستوران در حال حاضر باز برای ناهار در پاسیو با شروع از ظهر دوشنبه از طریق جمعه. تماس برای رزرو. یا منظور پیش برای منظقه وانت و یا تحویل. پیروزی در 116 N. York St. Elmhurst (630) 359-5599, victorymeatandseafood.com/.

Saranello's in Wheeling is now offering three pasta sauces to-go.

Saranello را در Wheeling در حال حاضر ارائه سه ماکارونی سس برو. – حسن نیت ارائه میدهد از کاهو سرگرم, شما, شرکت


دریافت پر رو

احساس گیر در یک شیار زمانی که می آید به پخت و پز ؟ Saranello را housemade پاستا سس می تواند کمک کند. نگاهی ماکارونی خود را تا درجه یک با مارینارا ($8.95) گوجه فرنگی ودکا ($10.95) یا گوشت ragu ساخته شده با گوشت گاو و گوساله ($12.95). و یا هر سه برای $29.95. آنها در دسترس روزانه از ساعت 11 صبح تا 8 بعد از ظهر برای carryout یا منظقه وانت. Saranello را در 601 N. میلواکی Ave. Wheeling, (847) 777-6878, saranellos.com/.

                                                                                                                                                                                                                       

تامین یک تو رفتگی در دیوار

ولع مصرف و صنعت کرایه از تو رفتگی در دیوار در ژنو ؟ در حال حاضر شما می توانید با پیوستن چند نفر از دوستان (حداکثر چهار در یک حزب) برای شام در پاسیو از 5 تا 10 p. m. روز شنبه از طریق شنبه. در حالی که محدود پاسیو منو اغلب به روز شده برخی از گزینه های شامل شور تاب تو رفتگی در دیوار, برگر, بنفش, کلم, سالاد کبابی za’atar سالاد مرغ تایلندی, خرچنگ نارگیل, سوپ فلفل سیاه tagliatelle, خشکیده دریاچه Duart ماهی قزل آلا کبابی, نخست نیویورک استیک نوار مغز استخوان برنج سرخ شده و تخم مرغ خرچنگ مک و پنیر و بیشتر. قطعا از دست ندهید مبتکر صدایی دسر: نسیم تابستان (قیف کیک کبابی و توت فرنگی و ریواس conserva, buttercrunch فرو ریختن برداشت نعناع پنبه آب نبات و شربت ریواس) و از طلا (شکلات لعاب éclair, تایلندی چای کرم شیرینی شکلات تیره شلاق ganache, لیمو, چمن فشرده پاپایا کاکائو خاک برداشت ریحان و پاپایا sorbet); هر دو به 14 دلار. و یا خنک کردن با شکلات داغ gelato پنبه آب نبات و شربت ریواس, بوربن, تافی, بستنی ترش yuzu sorbet و بیشتر. بدون رزرو مورد نیاز است. تو رفتگی در دیوار است که در 14 S. سوم سنت ژنو (630) 262-1000, nichegeneva.com/.

بالا بردن شیشه ای

Hofbrauhaus شیکاگو برای فضای باز ناهار خوری در biergarten با یک طراحی دوباره منو های جدید و مورد علاقه های قدیمی. استارت ویژگی دوستداران آبجو جشن و سیب زمینی و ماکارونی واب توپ پنیر دلمه و بیشتر در حالی که غذاهای اصلی شامل یک غول لخت روبن, شنسیل مرغ, ساندویچ, سیاه ماهی, سالاد ماهی و چیپس ، پایان شیرین توجه داشته باشید با, دارچین, شکر, چوب شور, اپل استرودل یا پنیر. و فراموش نکنید که آبجو: lager, hefeweizen, dunket و سلطنتی صادرات به علاوه شراب و کوکتل (به آلمانی قاطر مونیخ, مارگاریتا, Jager بشکه). ساعت ظهر تا 10 شب آب و هوا اجازه. Hofbrauhaus است که در 5500 پارک محل Rosemont, (847) 671-2739, hofbrauhauschicago.com/.

خداحافظ

• پس از 20 سال در کسب و کار Deerfields نانوایی بسته شده است آن Schaumburg محل در 25 S. روزل جاده به طور دائم صاحبان آن اعلام کرد صبح روز یکشنبه در Facebook. بوفالو بیشه و دیرفیلد مکان هنوز هم باز است. deerfieldsbakery.com/mobile.php.

• مسا Urbana بود که در Glenview-نرتهبروک مرز در 3566 میلواکی Ave. بسته درهای خود را برای این هفته است. رستوران شیکاگو محل در 4024 N. میلواکی Ave. هنوز هم ارائه takeout, منظقه وانت و تحویل. تماس (773) 334-7711 یا دیدن mesaurbana.com/.

                                                                                                                                                                                                                       

• آن اعلام شد شنبه که پانچ کاسه اجتماعی در 1100 آمریکا لین در Schaumburg بسته شده برای همیشه. شیکاگو غرب حلقه محل است که هنوز هم در حال برنامه ریزی برای بازگشایی شده است. این Schaumburg, بار و رستوران بسته شده است پس از 15 مارس به دلیل بیماری همه گیر. punchbowlsocial.com/.

• حدود دهه, پیر Tilted Kilt میخانه و رستوران در 1140 E. Higgins جاده در Schaumburg خود را اعلام کرد بسته شدن دائمی شنبه گذشته. tiltedkilt.com/.

نان تست برای تابستان

مورتون به تازگی منتشر شده محدود به زمان سه دوره تابستان منو برای $49. نان تست به تابستان شروع می شود با تابستان گوجه فرنگی bisque, سالاد سزار یا prosciutto موزارلا قبل از حرکت به یک انتخاب کبابی میگو و گوش ماهی کاب, سالاد, ماهی قزل آلا کبابی, مرکز برش 6-هر اونس فیله مینیون یا 16 اونس دو استخوان ریز ریز کردن گوشت خوک و یک انتخاب از طرف. با پایان درمان شیرین مانند توت تابستان بازیچه قرار دادن دو موس شکلات یا Key lime pie. سفارش برای وانت تحویل و یا برای لذت بردن از در پاسیو در فضای باز در 1751 آزادی درایو Naperville (630) 577-1372; 699 اسکوکی Blvd. Northbrook, (847) 205-5111; 9525 W. Bryn Mawr Ave. Rosemont, (847) 678-5155; یا 1470 McConnor پارک وی, Schaumburg, (847) 413-8771. ببینید mortons.com/.

• برای ارسال رستوران, اخبار رویدادها و معاملات ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de