دیزنی تاخیر ‘Mulan’ انتشار دوباره با توجه به افزایش Coronavirus موارد


لس آنجلس (CBSLA) — دیزنی بار دیگر تاخیر در انتشار “مولان.”

این استودیو در تابستان tentpole شد و در حال حاضر با تاخیر یک بار با توجه به کروناویروس در حال حرکت از آن, مارس 27 اصلی premiere تاریخ جولای 24.

یک آگهی برای دیزنی “مولان” دیده می شود در تاریخ 13 مارس سال 2020 در هالیوود کالیفرنیا. گسترش COVID-19 تاثیر منفی بر طیف گسترده ای از صنایع در سراسر اقتصاد جهانی است. (عکس از غنی خشم/گتی ایماژ)

در حال حاضر به عنوان در حال رشد coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان در کالیفرنیا و چند ایالت دیگر در ادامه به نگرانی مقامات بهداشتی این فیلم شده است تحت فشار قرار دادند به اوت. 21.

“در حالی که این بیماری همه گیر ما تغییر کرده است, انتشار, برنامه ریزی برای ‘Mulan’ و ما ادامه خواهد داد تا انعطاف پذیر به عنوان شرایط نیاز به آن تغییر نکرده است ما اعتقاد به قدرت از این فیلم و پیام خود را از امید و پشتکار گفت:” دیزنی با همکاری رئیس و مدیر خلاق افسر آلن شاخ و co-رئیس آلن برگمن در یک بیانیه است. “مدیر Niki Caro و ما بازیگران و عوامل ایجاد کرده اند یک حماسه و حرکت فیلم است که همه چیز را تجربه سینمایی باید باشد و این که به اعتقاد ما آن تعلق دارد – در صحنه جهانی و صفحه نمایش بزرگ برای مخاطبان در سراسر جهان برای لذت بردن از با هم.”

اعلام شرح زیر است یک روز پس از برادران وارنر اعلام کرد که این تاریخ انتشار برای کریستوفر نولان در “شعار” رانده شده دوباره به اوت. 12.

هفته گذشته Regal Cinemas اعلام آن آغاز خواهد شد بازگشایی آن تئاتر در جولای 10, در حالی که AMC اعلام کرد آن آغاز خواهد شد بازگشایی ژوئیه 15. شده است وجود دارد زیادی از سربازان ارتش در coronavirus موارد در سراسر کالیفرنیا و یک نوار زیادی از ایالات متحده بیش از چند هفته گذشته است که می تواند پرتاب این برنامه به شار. کالیفرنیا بستری نرخ COVID-19 شده است به طور پیوسته در حال افزایش است.

در حالی که کالیفرنیا مقامات بهداشت عمومی داد خوب برای سینما در سطح ایالت به بازگشایی در اوایل این ماه در لس آنجلس خود را هنوز رتبهدهی نشده است اجازه داده می شود برای آن تئاتر به بازگشایی شده است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو این هفته اعلام کرد که او نیز نمی خواهد اجازه دادن برای تئاتر به بازگشایی شده است.