دیزنی نشانه تولید مقابله با Khezri به توسعه برنامه نویسی متمرکز نژاد سهام مسائل

BURBANK (CBSLA) — والت دیزنی Co. اعلام کرده است با همکاری khezri تولید شرکت به منظور توسعه برنامه نویسی متمرکز در مسابقه و حقوق صاحبان سهام مسائل.

“در طول این زمان بی سابقه والت دیزنی Co. متعهد به ایجاد متنوع و فراگیر محتوا است که طنین انداز و مسائل” دیزنی اجرایی رئیس Bob Iger در بیانیه ای گفت.

“کالین تجربه به او می دهد یک چشم انداز منحصر به فرد در تقاطع های ورزشی, فرهنگ و مسابقه که بدون شک ایجاد داستان فوتی و فوری است که آموزش و روشنگری و سرگرم و ما مشتاقانه منتظر به کار با او در این مهم همکاری است.”

با توجه به دیزنی اولین نگاه با برخورد فعال و سابق NFL quarterback را ره چشم انداز رسانه ها را “تمرکز بر گفتن اسکریپت و unscripted داستان که کشف مسابقه بی عدالتی اجتماعی و تلاش برای حقوق صاحبان سهام و ارائه یک پلت فرم جدید برای به نمایش گذاشتن کار سیاه و سفید و قهوه ای مدیران و تولید کنندگان است.”

“من هیجان زده به اعلام این همکاری تاریخی با دیزنی در سراسر همه از سیستم عامل خود را به بالا بردن و سیاه و قهوه ای مدیران و سازندگان سرایان و تولید کنندگان و برای الهام بخشیدن به جوانان با فوتی و فوری و معتبر دیدگاه” Kaepernick در بیانیه ای گفت.

“من مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری docuseries در زندگی من, داستان, در علاوه بر این به بسیاری دیگر از نظر فرهنگی تاثیرگذار پروژه های ما در حال توسعه است.”

این پروژه برای اولین بار خواهد بود که یک “منحصر به فرد docuseries chronicling Kaepernick سفر” در طول پنج سال گذشته.

Kaepernick نشده در بازی NFL پس از سال 2016 زمانی که او موجب بحث در سراسر کشور پس از زانو زدن در طول سرود ملی در اعتراض به نژادی و بی عدالتی است.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de