دیزنی لند خاموش به عنوان ساعت سر به ویروس بحران مذاکرات

  • بیماری همه گیر کوروناویروس: چگونه سفر بیمه شما را پوشش میدهد
  • Wall St رنج می برد بدترین ضرر و زیان ‘از سال 1987’

نخست وزیر اسکات موریسون تماس در دولت و قلمرو رهبران به انجام کمی خود را برای تحریک اقتصاد در پاسخ به کروناویروس زمانی که آنها ملاقات کنند.

معمول دستور کار شورای استرالیا جلسه دولت شده است از پرتاب با این ویروس در حال گسترش به تمام ایالات و مناطق و کشورهای مشترک المنافع رونمایی $17.6 میلیارد دلار طرح برای مقابله با تاثیر آن.

آقای موریسون به خبرنگاران گفت: قبل از شروع کنفرانس “سلامت از همه استرالیایی ها” یک اولویت در هر دو حالت و سطح فدرال.

“به همان اندازه اثرات اقتصادی از coronavirus بسیار واقعی هستند و من از این کشورها که در حال حاضر نقل مکان کرد و در این زمینه” آقای موریسون گفت.

“من می دانم که کشورهای دیگر هستند و با توجه به پاسخ های خود در هر یک از این مناطق نگه داشتن استرالیایی در کار نگه داشتن کسب و کار در کسب و کار از آنجا که ما گزاف گویی خواهد شد به شدت در

طرف دیگر.

“در این میان وجود دارد بسیاری از مسائل دشوار ما باید به مبارزه با و دکتر برندان مورفی است که در اینجا با ما امروز – افسر ارشد پزشکی.”

موریسون آدرس به ملت

آقای موریسون منتقل شده است برای اطمینان از استرالیا نگران coronavirus بحران است که “ما از این طریق با هم”.

این می آید به عنوان گزارش های منتشر استرالیا, فرمول 1 جایزه بزرگ خواهد بود لغو شده مک لارن پس از ترک این رویداد پس از یک عضو تیم آزمایش مثبت به کوروناویروس.

در نادر آدرس به ملت آقای موریسون spruiked دولت خود را $17.6 میلیارد دلار بسته محرک و گفت: دولت “به خوبی آماده” برای پاسخ.

“در حالی که استرالیا نمی باشد و سیستم ایمنی بدن است به این ویروس ما به خوبی آماده شده و ما مجهز به مقابله با آن و ما باید یک برنامه مشخص برای دیدن استرالیا از طریق” آقای موریسون گفت.

“من می دانم که بسیاری از استرالیایی ها نگران این و ما هنوز راه طولانی برای رفتن است اما مطمئن باشید ما در حال اقدام است.”

او گفت که او با اعتماد به نفس به استرالیا خواهد “همه ما کمی” به او قول داد به تکیه بر روی “بهترین امکان مشاوره پزشکی” در صورتی که بیشتر عمل مورد نیاز بود.

بازنشستگان رفاه دریافت کنندگان و خانواده ها در خانواده مزایای مالیاتی خواهد شد به اشتراک گذاری در یکی کردن پرداخت از $750 مجموعا معادل 4.8 میلیارد دلار در اورژانس هزینه های حمله رعد اسا مجبور است که آقای موریسون به jettison او وعده داده شده مازاد بودجه این سال است.

Prime Minister Scott Morrison moved to assure Australians worried by the coronavirus crisis that “we’ll get through this together” in a rare address to the nation. Picture: Supplied
media_cameraنخست وزیر اسکات موریسون نقل مکان کرد و برای اطمینان از استرالیا نگران coronavirus بحران است که “ما از این طریق با هم” در یک نادر آدرس به ملت. تصویر: عرضه

تقریبا 900,000 استرالیایی از جمله 565,000 بازنشستگان دریافت نفع دو پس از دولت نیز تصمیم به قطع deeming رای — استفاده می شود برای تعیین پرداخت با محاسبه درآمد حاصل از دارایی های مالی.

این تغییر را افزایش پرداخت تا $62 دو هفته برای زوج و 50 دلار در سال برای افراد است.

بخش عمده ای از بسته محرک است که با تمرکز بر حمایت از کسب و کار با اقدامات از جمله:

پرداخت تا $25,000 به حدود 690,000 کسب و کار با گردش مالی سالانه کمتر از 50 میلیون دلار به ارزش $6.7 میلیارد دلار است.

افزایش فوری دارایی نوشتن از $30 ، 000 تا $150,000 برای تشویق کسب و کار به خرید تجهیزات جدید است که انتظار می رود به هزینه 700 میلیون دلار.

1 میلیارد دلار از صندوق به صرف همکاری با جوامع و صنایع آمار اقتصادی تاثیر ویروس گردشگری از جمله آموزش و پرورش و کشاورزی است.

دستمزد یارانه ها برای کسب و کارهای کوچک به کارگیری تقریبا 120,000 کارآموزان در مجموع 1.3 میلیارد دلار.

خزانه دار جاش Frydenberg گفت: Herald Sun شب گذشته او با اعتماد به نفس استرالیایی می خواهم به صرف پول اضافی برای حمایت از کسب و کار و kickstart اقتصاد است.

“این برای من به آنها بگویید که چگونه به صرف پول … آیا آنها به خرید یک تلویزیون یا بیرون رفتن برای یک وعده غذایی آنها را انتخاب کنید که چگونه آن را صرف” او گفت:.

آقای Frydenberg گفت: دولت می تواند ردیابی اطلاعات در زمان واقعی را ببینید که چگونه به بسته محرک اقتصادی نهفته اقتصاد با حمایت بیشتر در نظر گرفته شود اگر مورد نیاز است.

“بودجه در هشت هفته زمان است و کار بیشتری باید انجام شود قبل از آن,” او گفت:.

“تمرکز ما این است که در حمایت از کسانی که به آن نیاز دارید … وجود دارد خواهد بود یک طرف دیگر این بحران است.”

گاه به گاه کارگرانی که قرارداد ویروس و یا نیاز به خود منزوی نیز واجد شرایط برای مالیات دهندگان تامین می شود “بیماری های پرداخت” به ارزش تا $604 دو هفته.

پرداخت معمولا پنج روز به روند اما یک هفته دوره انتظار بوده است بخشیده است.

رهبر مخالفان Anthony Albanese وعده داده بود “به عنوان سازنده که ممکن است” به عجله از طریق بسته اگر چه او سوال که آیا “بود به اندازه کافی بزرگ و یا اعزام به سرعت به اندازه کافی برای جلوگیری از از دست دادن شغل کسب و کار شکست و یا جدی تر رکود”.

آقای موریسون را با دولت و قلمرو رهبران در روز جمعه به هماهنگی خود را پاسخ.

دیزنی لند بسته, NEW YORK STATE OF EMERGENCY

دیزنی به طور موقت بسته پارک در کالیفرنیا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

حرکت به شاتر خود را پارک می آید به عنوان رمان ویروس همچنان به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور است.

طی هفته گذشته آن را رسما تبدیل به یک بیماری همه گیر با موارد افزایش در آمریکا و آسیا و در سراسر اروپا است.

آن را تنها چهارمین بار در تاریخ دیزنی لند در آناهایم, کالیفرنیا است به طور کامل به حالت تعلیق عملیات. از دیگر مواردی بودند که حملات 11 سپتامبر را صبح روز بعد از JFK assassination و زلزله نورتریج.

معلوم نیست اگر والت دیزنی جهان در اورلاندو فلوریدا باز باقی خواهد ماند.

Disney has temporarily closed theme parks in California because of the coronavirus outbreak. Picture: AFP
media_cameraدیزنی به طور موقت بسته پارک در کالیفرنیا به دلیل شیوع کروناویروس. عکس: AFP

دیزنی در بیانیه ای گفت: “در حالی که وجود داشته است هیچ موارد گزارش شده از COVID-19 در دیزنی لند توچال پس از به دقت بررسی دستورالعمل فرماندار کالیفرنیا با حکم اجرایی و در بهترین مورد علاقه مهمانان ما و کارکنان ما در حال اقدام برای بستن دیزنی لند پارک و Disney California Adventure, شروع, صبح روز 14 مارس از طریق پایان ماه”.

هتل دیزنی لند توچال باز باقی خواهد ماند تا روز دوشنبه 16 مارس به مهمانان توانایی لازم برای ساختن مقدمات سفر و مرکز شهر دیزنی باز باقی خواهد ماند.

“ما به نظارت بر وضعیت در حال انجام و به دنبال مشاوره و راهنمایی فدرال و مقامات دولتی و سازمان بهداشت و درمان. دیزنی ادامه خواهد داد به پرداخت اعضای بازیگران در طول این زمان” بیانیه ای گفت:.

این شرکت افزود: “دیزنی لند توچال را با مهمانان که مایل به تغییر و یا انصراف از بازدیدکننده داشته است خود را و ارائه خواهد شد بازپرداخت به کسانی که رزرو هتل در این بسته دوره است.” تعطیلی اجتناب ناپذیر به نظر می رسید پس از لس آنجلس فرماندار گاوین Newsom روز چهارشنبه گردهمایی با بیش از 250 نفر به لغو و یا تاخیر در تلاش برای توقف انتقال ویروس است. مقامات همچنین تشویق “اجتماعی فاصله” دو متر در هر فرد.

Shanghai Disney reopened its shopping and entertainment Disneytown zone in the "first step of a phased reopening", although the Disneyland amusement park remains closed. Picture: AFP
media_cameraشانگهای دیزنی بازگشایی آن خرید و سرگرمی Disneytown منطقه در “اولین گام از یک مرحله به مرحله بازگشایی” اگر چه دیزنی لند پارک تفریحی باقی می ماند بسته شده است. عکس: AFP

دیزنی بسته پارک ها در شانگهای و هنگ کنگ در ماه ژانویه نیز به طور موقت بسته و پارک های آن در ژاپن نیز هست.

دیزنی گزارش شده است که این می تواند از دست دادن $US280 میلیون درآمد با توجه به تعطیلی در شانگهای و هنگ کنگ به تنهایی.

در جای دیگر, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio با اعلام وضعیت اضطراری برای مبارزه با شیوع کروناویروس اجازه می دهد او را به استفاده از قدرت های جدید به تعداد موارد تایید شده افزایش یافت و به 95 مورد در شهرستان.

“24 ساعت گذشته بوده است بسیار جدی گفت:” در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه.

“به معنای واقعی کلمه صبح دیروز احساس می کند مانند یک مدت زمان طولانی در پیش است.”

او بلافاصله پس از صدور قوانین جدید اما گفت که او با حمایت یک اطلاعیه توسط فرماندار نیویورک اندرو کومو در اوایل روز پنج شنبه که ممنوع تجمعات بیش از 500 نفر در دولت است.

آن را پس از فرماندار نیویورک اندرو Cuomoannounced ایالت ممنوعیت تجمع بیش از 500 نفر در بنیادی ترین گام در عین حال برای مبارزه با کروناویروس سرایت.

به عنوان بخشی از جدید “تراکم کاهش” دستورالعمل چنین مجامع ممنوع خواهد شد موثر 5pm. جمعه غیر از برادوی تئاتر که در آن بان آغاز می شود پنج شنبه شب.

مدارس و بیمارستان ها و خانه های سالمندان و توده هاب حمل و نقل در میان کسانی که امکانات معاف از احتیاط.

جایزه بزرگ مواجه لغو

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: تماشاگران نمی شود مجاز به حضور در این آخر هفته را با جایزه بزرگ در ملبورن.

او گفت: آیا در این مسابقه جلوتر رفت یک تصمیم برای برگزارکنندگان.

یک اطلاعیه است که انتظار می رود به زودی.

“بر بهداشت عمومی زمینه وجود خواهد داشت بدون تماشاگر در جایزه بزرگ اگر این رویداد اتفاق می افتد در همه” آقای اندروز گفت.

این خبر پس از لوئیس همیلتون آشکارا ناودان فرمول 1 روسای’ تصمیم به رفتن پیش با نژاد با وجود شیوع مرگبار اشکال.

انگلیسی تیم مک لارن مسابقه زودتر از فرمول 1 جایزه بزرگ استرالیا بعد از یک عضو تیم آزمایش مثبت به کوروناویروس.

این عضو تیم مورد آزمایش قرار گرفت و جدا شده پس از نشان دادن علائم این ویروس در روز چهارشنبه.

Zak Brown, CEO of McLaren, arrives at the track for the Australian Formula One Grand Prix in Melbourne. Picture: AP
media_cameraZak قهوه ای, مدیر عامل شرکت مک لارن می رسد در مسیر استرالیا فرمول یک جایزه بزرگ در ملبورن. عکس: AP

چهار هاس اعضای تیم نیز فرستاده شده برای آزمون پس از نشان دادن علائم ویروس پاکسازی شده اند.

اعتقاد بر این است دو نفر دیگر از افراد مشغول به کار در آلبرت پارک مدار که فرستاده شد برای تست در دو روز گذشته نیز آزمایش منفی است.

انجمن تنیس حرفه ای است به حالت تعلیق در تور به مدت شش هفته به دلیل افزایش نگرانی از بحران بهداشتی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در انتشار اخبار منتشر شده در تور جهانی ATP وب سایت ATP رئیس Andrea Gaudenzi گفت: “این یک تصمیم بود که به آرامی گرفته شده و این نشان دهنده از دست دادن بزرگ برای ما مسابقات بازیکنان و طرفداران در سراسر جهان. با این حال ما معتقدیم این اقدام به عهده دارد در این زمان مورد نیاز به منظور حفاظت از سلامت و ایمنی بازیکنان ما کارکنان گسترده تر تنیس جامعه و به طور کلی سلامت عمومی در برابر این جهانی و همه گیر.”

آمریکای شمالی لیگ ملی هاکی نیز به حالت تعلیق در آن فصل است.

ویروس-آمار باکره کارمند در تماس با

ویرجین استرالیا عضو هیات مبتلا به کروناویروس در تماس با اما شرکت هواپیمایی نمی گویند که در آن.

شرکت هواپیمایی گفت: این یک وظیفه برای حفاظت از کارکنان حریم خصوصی و پس از آن را نمی خواهد نشان دهد که آیا آنها یک کابین خدمه عضو و یا آنچه در شهر آنها بر اساس این گزارش ABC.

در بیانیه ای خطاب به ملی پخش از ABC گفت: “ما شروع روند تعیین مخاطبین از اعضای تیم در طول زمان آنها را به احتمال زیاد شده است عفونی و خواهد شد در چک کردن بر روی آنها به طور منظم برای بررسی سلامت خود را.”

GLASTONBURY مجموعه به جلو بروید

یکی از بزرگترین جشنواره های موسیقی تنظیم شده است به جلو بروید در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Glastonbury خود را جشن می گیرند سالگرد 50 سال است و هنوز هم برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 24-28.

برگزارکنندگان به تازگی اعلام کرد این جشنواره خواهد از ویژگی های بیش از 90 هنرمندان در این سال با Kendrick Lamar به عنوان تیتر عمل می کنند.

امیلی Eavis که سران این جشنواره همراه با پدرش مایکل در زمان به توییتر اعلام آنها “کار سخت” برای ارائه آن است.

“پس از در نظر گرفتن بسیاری با توجه به شرایط فعلی و با بهترین نیات در اینجا برای اولین بار لیستی از اعمال موسیقی برای @گلستنبوری 2020” او هنوز توییتی.

“به همه چیز موضع ما هنوز در حال کار سخت به ارائه ما 50th anniversary جشنواره در ماه ژوئن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن “نگران نیست:” پس از تماس با کروناویروس

آن را به عنوان یک برزیلی رسمی دولت که با حضور در یک جلسه رسمی در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد مکرر در فلوریدا در روز شنبه با ارسال یک عکس از خود را ایستاده در کنار رییس جمهور ایالات متحده امریکا دارای آزمایش مثبت برای coronavirus, برزیلی, مقامات گفت:

در عکس ارسال شده در Instagram account, Fabio Wajngarten ارتباطی, منشی, رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro است ایستاده در کنار آقای ترامپ پوشیدن “را به برزیل بزرگ دوباره” کلاه. معاون رئیس جمهور مایک پنس بود و در کنار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن گفت که او نگران بودن در معرض coronavirus پس از اخباری در مورد Bolsonaro aide.

“اجازه دهید آن را این راه: من نگران نیست:” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دیدار با ایرلند نخست وزیر لئو Varadkar در دفتر بیضی.

او گفت که او تا به حال شنیده ام در مورد یکی از دستیاران اما قرار گرفتن در معرض است که “ما هیچ چیز بسیار غیر معمول”.

آقای Balsonaro نیز در حال آزمایش برای ویروس.

The international terminal at Chicago’s usually bustling O'Hare Airport is almost deserted. Picture: Getty Images/AFP
media_cameraترمینال بین المللی در شیکاگو معمولا شلوغ o’hare فرودگاه تقریبا خالی است. عکس: گتی ایماژ/AFP

در ضمن آقای ترامپ برانگیخته تازه سردرگمی آمریکا در coronavirus سیاست کرد و گفت که آمریکایی ها در اروپا خواهد بود آزمایش برای بیماری قبل از آنها مجاز به هیئت مدیره پرواز و که آنها نمی خواهد اجازه به خانه آمده اگر آنها تست مثبت است.

که در تناقض مستقیم با معاون رئیس جمهور مایک پنس ادعای ساعت قبل از آن که همه آمریکایی ها می آمد خانه “صرف نظر” از وضعیت خود.

تکان دهنده اعلام کرد: آقای ترامپ تصمیم به توقف تمام سفر از اروپا به آمریکا برای 30 روز با شروع از جمعه در نیمه شب.

“ما در حال قرار دادن آنها در هواپیما اگر آنها تست مثبت است. آن است که رفتن به بسیار قوی اجرای قرنطینه” آقای ترامپ گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar در دفتر بیضی.

او توضیح نمی دهد که آزمون می تواند مورد استفاده قرار گیرد و یا که در آن موارد تشخیص داده شده بود تحت درمان در خارج از کشور.

Donald Trump has been contradicting his vice president, Mike Pence. Picture: AP
media_cameraدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تناقض خود را معاون رئیس جمهور مایک پنس. عکس: AP

ترودو خود ايزوله بیش از همسر بیمار

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو است quarantining خود را در خانه پس از خود به نمایش گذاشته علائم شبه آنفولانزا.

آقای ترودو گفت: (به وقت محلی) که سوفی Gregoire ترودو بازگشت از تعامل زبان در انگلستان بود و آنفولانزای خفیف از جمله تب پایین اواخر چهارشنبه شب.

او در حال آزمایش است برای COVID-19 بیماری است و منتظر نتایج. نشانه های او را پس از فروکش کرد.

Canadian Prime Minister Justin Trudeau has self-isolated at home after his wife Sophie exhibited flu-like symptoms. Picture: AFP
media_cameraنخست وزیر کانادا جاستین ترودو خود جدا شده و در خانه پس از همسرش سوفی به نمایش گذاشته علائم شبه آنفولانزا. عکس: AFP

“از فراوانی از احتیاط نخست وزیر است که امید بستن به خود منزوی و کار از خانه تا دریافت سوفی نتایج” بیانیه ای گفت:.

آقای ترودو گفت: دفتر مشاوره دکتر را به نخست وزیر این است که برای ادامه فعالیت های روزانه در حالی که خود اختصاصی داده می شود که او برگزاری نمایشگاه هیچ علائم خود را. او در حال گذراندن روز در جلسات تماس های تلفنی و جلسات مجازی از جمله صحبت با دیگر رهبران جهان و پیوستن به کابینه ویژه کمیته بحث و گفتگو در جدید کروناویروس.

آقای ترودو نیز لغو یک جلسه در شخص با کانادا استانی premiers.

ایرلند خاموش مدارس و لغو, رویدادهای

در ضمن ایرلند اعلام کرد در سراسر کشور خاموش شدن بیش از coronavirus به عنوان رهبر کشور لئو Varadkar به نام “عظیم فداکاری” به نبرد قاتل اشکال.

ایرلند Taoiseach آقای Varadkar نشان داد مدارس امکانات مراقبت از کودک, مکان عمومی ادارات و دانشگاه ها از جمله مکان هایی است که برای دو هفته در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ویروس که به کشته شدن نزدیک به 5000 نفر و آلوده بیش از 127,000 در سراسر جهان است.

آن را می آید به انگلستان نقل مکان کرد و به تاخیر coronavirus فاز – اما مدارس باز خواهد ماند و به عنوان بریتانیا تلفات بازدید 10.

به عنوان بریتانیا رمپ تا آن نبرد برنامه ریزی برای مقابله با ویروس, انگلیسی, ساعت بوریس جانسون به ریاست اورژانس کبرا جلسه در روز پنج شنبه (به وقت محلی).

A couple walks through Dublin’s busy Grafton shopping area. Ireland announced the closure of all schools and colleges. Picture: AFP
media_cameraیک زن و شوهر از طریق پیاده روی دوبلین مشغول Grafton منطقه خرید. ایرلند اعلام کرد بسته شدن تمام مدارس و کالج ها. عکس: AFP

بعد از این جلسه و اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon نشان داد که انگلستان در حال حاضر نقل مکان کرد و به “تاخیر” به عنوان دولت تصدیق مرگبار اشکال نمی تواند موجود باشد.

“تاخیر” به معنی بریتانیا در حال حاضر خواهد شد با هدف کاهش سرعت گسترش coronavirus و کاهش تعداد آلوده در اوج.

در ضمن Ms ماهیان خاویاری می گوید “فکر” به ممنوعیت تجمع بیش از 500 نفر از هفته آینده, اما گفت: مدارس و دانشگاه ها باز خواهد ماند در حال حاضر.

این امروز اعلام شد که دو استرالیایی کشته شده بود آوردن تعداد تلفات به 10.

انگلستان COVID-19 عفونت رای نیز سر به فلک کشید از 456 به 590 در 24 ساعت, بزرگترین پرش از شیوع آغاز شد.

سالمندان بندگان هشدار داد در برابر سفر در خارج از کشور

سالمندان استرالیایی و کسانی که با مسائل مربوط به سلامت هستند که خواست به “دقت” مسافرت های بین المللی پس از سازمان بهداشت جهانی این بیماری همه گیر کوروناویروس اعلام شده است.

دولت استرالیا سفر وب سایت مشاوره صادر شده یک به روز رسانی هشدار در روز پنج شنبه.

“به خصوص اگر شما مسن یا یک بیماری زمینهای شما باید با دقت برنامه سفر خود را و مشورت پزشک خود را قبل از سفر” Smartraveller توصیه می شود.

“همه مسافران باید در نظر بگیرید که چه خدمات پزشکی و یا حمایت از شما می خواهم که در دسترس است اگر شما قرارداد COVID-19 در خارج از کشور و یا تا به حال به انجام یک دوره قرنطینه در کشور شما به رهبری.

“هر مسافر متفاوت است و به دلایل مختلف برای سفر, سلامت, شرایط و ریسک پذیری.”

این هشدار همچنین شامل جدید مشاوره برای خدمتگزاران مردم.

“شیوع اثرات قابل توجه برای استرالیایی در حال برنامه ریزی برای سفر” به Smartraveller سایت بخوانید.

“دولت استرالیا خواسته است تا بندگان به حداقل رساندن رسمی سفر در خارج از کشور در این زمان و به جای استفاده از ویدئو کنفرانس و دیگر فن آوری های ارتباطی به عنوان آنجا که ممکن است.”

قبلا وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: کمیته امنیت ملی به عنوان یک پتانسیل اروپا ممنوعیت سفر برای مقامات بهداشت برای در نظر گرفتن در بعد از ظهر پنجشنبه تنها چند ساعت پس از این ما تحمیل محدودیت های مشابه.

اگر اجرا آن را به معنای تمام شهروندان استرالیا و اقامت دائم از بازگشت از اروپا مورد نیاز خواهد بود به خود جدا و به مدت دو هفته در حالی که بازدید کنندگان بین المللی می تواند مانع از ورود به کشور به طور کامل.

Federal Health Minister Greg Hunt, in Melbourne with Victorian Health Minister Jenny Mikakos, said a Europe-wide travel ban is under consideration. Picture: AAP
media_cameraفدرال وزیر بهداشت گرگ شکار, آذر با وزیر بهداشت ویکتوریا جنی Mikakos گفت: اتحادیه اروپا ممنوعیت سفر تحت بررسی است. تصویر: AAP

ما بسته به مرزهای اروپا

امریکا بسته شده است مرزهای خود به اروپا در یک اقدام بی سابقه shutdown با هدف مهار coronavirus بحران آن را به عنوان چنگ زدن با یک انفجار از موارد جدید.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام محدودیت های اعمال شده در یک آدرس به ملت که در آن او مقصر چین برای شیوع و گفت: اروپا و آهسته اعمال محدودیت های مسافرتی حال کمک به همه گیر.

سفر بان کی مون شروع نیمه شب جمعه خواهد شد و 30 روز گذشته اما نه به مردم اعمال می شود که از پادشاهی متحده.

حزن انگیز آقای ترامپ گفت: از دفتر بیضی که در اوایل ممنوعیت سفر او تحمیل شده بر چین کمک کرده بود آهسته گسترش COVID-19 در ایالات متحده است.

“اتحادیه اروپا شکست خورده را به همان هشدارها و محدود کردن سفر از چین و دیگر نقاط داغ” او گفت:.

“به عنوان یک نتیجه تعداد زیادی از جدید خوشه در ایالات متحده آمریکا کشت شد توسط مسافران از اروپا است.”

President Donald Trump speaks in an address to the nation from the Oval Office at the White House. Picture: AP
media_cameraرئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در یک آدرس به ملت از دفتر بیضی کاخ سفید. عکس: AP

آقای ترامپ گفت: او “چندین قوی اما اقدامات لازم برای حفاظت از سلامت و تندرستی از همه آمریکایی ها”.

“ویروس نمی خواهد شانس برابر ما,” او گفت:.

آن را به عنوان آمد سردرگمی در مورد کوروناویروس تست موجب نگرانی و محکومیت در سراسر کشور و بالا ما بیماری متخصص پنج شنبه توصیف COVID 19 عنوان “10 بار کشنده تر” از آنفولانزا.

بیش از 40 متحده اعلام کرده اند متحده اضطراری و ممنوع تجمع جمعی با بیش از 1200 مورد از این ویروس باعث لغو اصلی رویدادهای ورزشی, همایش ها و کنسرت ها.

کالج ها باید بوت دانش آموزان خانه های اولیه برای شکستن بهار با هیچ بازگشت تاریخ در چشم و صدها نفر از مدارس بسته اند از جمله در نیو راشل آمریکا epicentre در شمال شهر نیویورک که در آن یک مایل مهار منطقه است که با حمایت گارد ملی.

مرگ و میر بود در 37 (پنج شنبه شب) بود و انتظار می رود به افزایش است. اکثر مرگ و میر تا کنون شده است در خوشه در اطراف خانه های سالمندان در نزدیکی سیاتل.

افراد مسن و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی بیشتر در معرض خطر از coronavirus است که به عنوان نسبتا خفیف در حدود 80 درصد از بیماران.

غلظت عفونت در واشنگتن خانه های سالمندان باعث یک تماس برای خانواده ها برای بازدید از بس خود را از بستگان سالمند.

Coronavirus بیمار Judie شکل بود که روز شنبه عکس از طریق یک پنجره در حال بازدید توسط دختر و پسر در قانون در زندگی مرکز مراقبت در Kirkland, Washington, که در آن در منزل با لغو صحبت کرد و آنها بیش از تلفن های خارج از خانه از طریق شیشه ای.

در ابتدا پس از کم اهمیت جلوه دادن تهدید و جشن Mr تهمت اولیه و محدودیت های مسافرتی کاخ سفید ظاهرا spooked با سقوط بازار و از دوشنبه تا به شدت به آن پاسخ.

اما هنوز هم معنا نیست که مردم در حال گرفتن تست شده که آنها برای درخواست آن را با معیارهای اکید و یک پزشک عمومی ارجاع لازم برای یک آزمون است که می تواند به روز را دریافت کنید.

“هنگامی که آنها به صورت گذشته نگر در این یکی, آنها در حال رفتن به می گویند” چرا آن را به ایالات متحده می آورد تا تست ظرفیت?'” فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: دیروز.

A man wears a medical mask on the subway as New York City confronts the coronavirus outbreak. Picture: Getty Images/AFP
media_cameraیک مرد می پوشد پزشکی ماسک در مترو به عنوان شهر نیویورک در برابر شیوع کروناویروس. عکس: گتی ایماژ/AFP

همانطور که سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع یک بیماری همه گیر آمریکایی ها هشدار داده بودند “آن را به بدتر” با بالا immunologist, Anthony Fauci, در خانه کمیته نظارت و اصلاحات شنوایی در واشنگتن است.

“من می توانم بگویم ما بیشتر موارد و همه چیز بدتر خواهد شد از آنها در حال حاضر گفت:” دکتر Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

“چقدر بدتر ما بستگی به توانایی ما برای انجام دو چیز است: برای جلوگیری از هجوم افرادی که آلوده می شوند که از خارج و توانایی برای مهار و کاهش در کشور خود ما.”

Dr Fauci بارها هشدار آمریکایی ها که این ویروس قرار بود به تاثیر کل کشور است.

“ما می خواهیم این کشور متوجه باشید که به عنوان یک ملت ما نمی تواند انجام این نوع از چیزهایی که ما انجام شد چند ماه پیش. مهم نیست که اگر شما در یک دولت است که در هیچ مورد و یا یک مورد” دکتر Fauci گفت: در کاخ سفید است.

او همچنین در توصیف این ویروس به عنوان “10 بار کشنده تر” از آنفولانزای فصلی.

در حالی که برخی از مناطق با بزرگتر شیوع پنج شنبه آغاز شده درایو-از طریق آزمایش Dr Robert Redfield مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, مدیر بستری در یک خانه کمیته پنج شنبه وجود دارد در حال حاضر ظرفیت آزمون تنها 75,000 امریکا 330 میلیون شهروندان است.

هاروارد و پرینستون دوک و سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا اعلام کردند که با, از کلاس های درس و سوئیچ به آموزش آنلاین.

گوگل و برخی از بزرگترین شرکت های فن آوری آموزش کارکنان خود را به کار از خانه و اجتماعات محدود شد توسط تنظیم کننده دولت در سراسر کشور است.

دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه بود مانع به عنوان نامزد لغو تظاهرات و دولت فدرال آمریکا دستور داد مردم به سفر در کشتی.

“همانطور که ما تجربه جامعه در حال رشد در ایالات متحده بار مقابله با این بیماری است تغییر به آمریکا و محلی بهداشت حرفه ای در خط مقدم” دکتر Redfield گفت.

بزرگترین شیوع بیماری در واشنگتن و نیویورک و کالیفرنیا.

در سطح جهان بیش از 120,000 نفر آلوده شده اند و بیش از 4300 کشته شدند.

تعداد موارد تایید شده در استرالیا افزایش یافته و به 137 از 100 24 ساعت اولیه است.

انگلستان در نظر محدودیت

دولت بریتانیا اعلام کرده است $A58 میلیارد coronavirus مبارزه صندوق به عنوان مقامات آرامش خود را حفظ و حمل در.

خدمات بهداشت ملی خط تلفن است که پاسخ دادن به تماس های مشکوک از coronavirus بیماران در عرض یک دقیقه و دفاتر در حال آماده سازی برای مردم را از خانه کار می کنند و ارتش از پرستاران بازنشسته خواهد شد و به خواسته بازگشت به کار به عنوان بخشی از یک “روح از حمله رعد اسا” سبک واکنش به بحران است.

اما سوپر مارکت کارگران هستند که مورد آزار قرار گرفته به عنوان افزایش تنش بیش از کمبود دست sanitiser و پاراستامول.

“از کجا صابون دست? وجود ندارد و حتی نشانه هایی برای آن در قفسه آیا شما فقط آن را به فروش برسانند و در همه ؟ ” یک مرد عصبانی پرسید Sainsbury کارمند. توالت رول وحشت خرید نیز رسید سوپر مارکت ها.

People wearing face masks stand in Piccadilly Circus, London. Picture: PA via AP
media_cameraمردم با پوشیدن ماسک صورت ایستاده در Piccadilly Circus London. تصویر: PA طریق AP

نخست وزیر بوریس جانسون را بسیار مهم کبرا جلسه روز جمعه (AEST) که در آن انتظار می رود او را بیشتر معرفی محدودیت.

او به احتمال زیاد به حرکت کشور به تاخیر فاز است که می تواند شامل ممنوعیت جمعیت در رویدادهای ورزشی از جمله لیگ برتر فوتبال.

وزیر بهداشت نادین Dorries آزمایش مثبت برای ویروس, اما وجود دارد هیچ برنامه ای به حالت تعلیق در مجلس.

Ms Dorries آمده بود زیر آتش برای حضور در دیدار با نخست وزیر باردار خود را شریک کری Symonds و تا 100 نفر در خیابان داونینگ جمعه گذشته است.

“فقط برای شفافیت در روز پنج شنبه من احساس ضعیف و خسته اما با شروع اولین علائم (سرفه) تا 10.45 هستم صبح جمعه,” او گفت:.

آقای جانسون گفت: برای آزمایش این بیماری است.

پزشکان عمل جراحی باید علائم هشدار دهنده گفتن مشکوک coronavirus موارد برای تماس با خط تلفن 111 به جای آمدن به درمانگاه.

بیمار یادداشت به زودی در دسترس از طریق تلفن.

اخبار پارسیان استرالیا در بازدید از یک کلینیک در روز پنج شنبه بود که تقریبا خالی با نوار در طبقه خواستار مردم در حفظ فضای خود را برای جلوگیری از انتقال بیماری به receptionists.

Coronavirus بودجه مبارزه اعلام شد در بریتانیا صدراعظم Rishi Sunak اولین بودجه در روز پنج شنبه به وقت استرالیا است که دیده می شود بزرگترین صرف ریخت و پاش برای انگلستان پس از.

وجود دارد تقریبا 24 میلیارد دلار AUD اختصاص داده شده به خدمات بهداشتی و کسب و کارهای کوچک و خدمات دولت با وعده های بیشتر به آمده است اگر مورد نیاز است.

انگلستان شاهد بزرگترین جهش در تایید coronavirus موارد در روز چهارشنبه به وقت محلی پس از 460 نفر مبتلا به این بیماری است.

هشت نفر کشته شده اند.

Britain's Prime Minister Boris Johnson in the House of Commons. Picture: Jessica Taylor/UK parliament/AFP.
media_cameraنخست وزیر بوریس جانسون در مجلس عوام. عکس: جسیکا تیلور/پارلمان انگلیس/AFP.

شده اند وجود دارد از طریق درایو coronavirus تست خطوط در سراسر کشور با برنامه های تست 10000 نفر در هر روز.

وزیر بهداشت مت Hancock گفته او انتظار می رود این ویروس به گذشته کمتر از یک سال.

خیابان ها در سراسر لندن بودند ساکت تر با برخی از کافه ها برش کارکنان و با توجه به بسته شدن در حالی که فرودگاه هیترو گزارش پنج درصد کاهش مسافر در ماه فوریه در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته.

بریتیش ایرویز شده و بازپرداخت در پروازها و هیچ جریمه ای برای تغییر نرخ در ماه مارس است.

Lidl, ASDA و Sainsbury سه از بریتانیا بزرگترین فروشگاه زنجیره ای شده اند قادر به نگه دارید تا با تقاضا به عنوان خریداران آنها را از عمده اقلام است.

ایتالیا, مراحل مبارزه با ویروس مرگبار

ایتالیا بسته شدن تمام مغازه ها به جز فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها آن را به عنوان طول می کشد اقدامات شدید برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus.

مرگ و میر در حال حاضر آمار 827 با بیش از 12000 عفونت های ثبت شده (در پنج شنبه شب).

یک بازیکن فوتبال از باشگاه ایتالیایی یوونتوس نیز تایید شده است به عنوان پیمانکاری ویروس. تمام ورزشی در حال حاضر ممنوع در این کشور تا ماه آینده.

ایتالیا نخست وزیر جوزپه کونته ساخته شده بیشتر پررنگ سرکوب اوایل روز پنج شنبه (AEST).

“ما خواهد شد و مغازه ها و بارها و رستوران ها. تحویل خانه مجاز است” آقای کونته گفت.

Shops are closed in Galleria Umberto, in downtown Naples, southern Italy. Picture: Alessandro Pone/LaPresse via AP
media_cameraمغازه ها بسته هستند در گالری Umberto در مرکز شهر ناپل در جنوب ایتالیا. تصویر: Alessandro Pone/LaPresse از طریق AP

اما او التماس کرد با ایتالیایی ها برای جلوگیری از وحشت خرید و گفت وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی مواد غذایی با وجود اقدامات جدید.

“فقط چند روز پیش از من خواسته شما را به تغییر عادات خود را و ماندن در خانه و شما پاسخ داده اند در یک راه فوق العاده ای است.”

“شما در حال ساخت عظیم فداکاری, من می دانم که آسان نیست اما این در حال ساخت عالی و قیمتی سهم به کشور است. تمام جهان در حال تماشای ما به خصوص تماشای تعدادی از موارد است.”

کارشناسان چینی که کاهش نرخ عفونت وجود خواهد داشت پرواز به ایتالیا برای کمک به مقابله با بحران.

بیمارستان ها در حال حاضر در نقطه شکستن در ایتالیا با برخی ادعا می کند که پزشکان باید درمان بيماران سالمند به دلیل آن بود و بعید است که آنها را می توان نجات داد.

Italian Doctor Maria De Cristofaro, head of the Intensive Care department at the Cardarelli hospital, walks in the new intensive care unit at the hospital in Naples. Picture: AFP
media_cameraدکتر Maria De Cristofaro رئیس بخش مراقبت های بخش در Cardarelli بیمارستان پیاده روی در واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان در ناپل. عکس: AFP

وجود بیش از 1000 بيمار در بخش مراقبت های ویژه بخش های شمالی این کشور سخت ترین ضربه.

بیش از یک پنجم از ایتالیا با جمعیت بیش از 65 که باعث افزایش احتمال بیماری کشنده تبدیل شدن به.

یوونتوس مدافع Daniele Rugani یک تیمی از مهاجم افسانه ای کریستیانو رونالدو قرار داده شده است در قرنطینه بعد از تست مثبت به کوروناویروس.

وجود دارد در حال حاضر چک که او تا به حال شده است در تماس با.

بیانیه ای در باشگاه وب سایت رسمی گفت: “فوتبالیست Daniele Rugani دارای آزمایش مثبت برای coronavirus-COVID-19 و در حال حاضر بدون علامت.

Outdoors tents set up for screening patients suspected of showing new coronavirus symptoms, the first step of a new intensive care unit, at the Cardarelli hospital in Naples. Picture: AFP
media_cameraخارج از منزل چادر برای غربالگری بیماران مشکوک به نمایش کروناویروس جدید, علائم اولین گام جدید مراقبت ويژه در Cardarelli بیمارستان در ناپل. عکس: AFP

“یوونتوس, باشگاه فوتبال است که در حال حاضر فعال کردن همه روش های جداسازی توسط قانون مورد نیاز و از جمله کسانی که در تماس با او.”

شده است وجود دارد برخی از جنبش مردم بین ایتالیا و سوئیس اما مرزهای خود با اتریش و اسلوونی بسته شده است.

بیش از 4000 ایتالیایی سلامت کارگران عبور از مرز هر روز به سوئیس کشور متکی اضافی کار خود را به بیمارستان ها باز است.

که اعلام CORONAVIRUS جهانی همه گیر

سازمان جهانی بهداشت (WHO) رسما اعلام کرد coronavirus جهانی همه گیر در چهارشنبه بیش از دو ماه پس از آغاز شیوع ویروس در چین است.

این COVID-19 بیماری جاروب شده به حداقل 114 کشور از اولین گزارش, در ووهان در ماه دسامبر.

“این اولین بار است که همه گیر ناشی از کوروناویروس” گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus.

هشت کشور در حال حاضر هر گزارش بیش از 1000 نفر از COVID-19 ناشی از ویروس است که آلوده بیش از 120 ، 000 نفر در سراسر جهان.

A woman and her daughter wear protective masks as they ride on a scooter through Beijing. Picture: Getty
media_cameraیک زن و دختر او را به پوشیدن ماسک محافظ به عنوان آنها سوار بر روروک مخصوص بچه ها از طریق پکن. عکس: گتی

که ساخته شده, اعلام, ابراز زنگ هر دو در مورد نصب عفونت و ناکافی دولت پاسخ, اما اضافه شده که آن را خیلی دیر شده برای کشورها به عمل می کنند.

با معکوس کردن دوره و با استفاده از شارژ کلمه “همه گیر” است که آن را قبلا خودداری از آژانس سلامت سازمان ملل متحد به دنبال شوک بی حال کشور به بیرون کشیدن تمام متوقف می شود.

“ما باید به نام هر روز برای کشور به اقدامات فوری و اقدام تهاجمی. ما باید پله به زنگ با صدای بلند و واضح گفت:” آقای Ghebreyesus.

“همه کشورها هنوز هم می تواند تغییر این دوره از این بیماری همه گیر. اگر کشورهای تشخیص, تست, درمان, منزوی, ردیابی و بسیج خود را با مردم در پاسخ,” او گفت:.

World Health Organisation (WHO) Director-General Tedros Adhanom Ghebreyesus announced that the coronavirus is a pandemic. Picture: AFP
media_cameraسازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اعلام کرد که کروناویروس یک بیماری همه گیر. عکس: AFP

“ما عمیقا نگران کننده سطوح گسترش و شدت و نگران کننده سطح انفعال.”

که گفت: ایران و ایتالیا جدید از خط مقدم نبرد در برابر ویروس آغاز شده است که در چین است.

“آنها رنج می برند اما من به شما تضمین کشورهای دیگر خواهد شد در این وضعیت به زودی گفت:” دکتر مایک رایان که شرایط اضطراری رئیس.

او اضافه کرد که این سازمان فکر طولانی و سخت در مورد برچسب زدن به بحران همه گیر – به معنی یک ویروس جدید باعث پایدار شیوع بیماری در مناطق متعدد جهان است.

خطر از به کارگیری اصطلاح رایان گفت: “اگر مردم با استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای رها کردن.”

اما به احتمال زیاد منافع هستند “به طور بالقوه از گالوانیزه جهان به مبارزه.”

A laboratory technician prepares COVID-19 patient samples for semiautomatic testing at a lab in New York. Picture: AP
media_cameraیک تکنسین آزمایشگاه آماده COVID-19 نمونه های بیمار به صورت نیمه آزمایش در یک آزمایشگاه در نیویورک است. عکس: AP

در اصل منتشر دیزنی لند خاموش به عنوان ساعت سر به ویروس در انتخابات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im