دیزنی لند بازدید کنندگان مزه روز آخر قبل از بسته شدن برای ویروس

آناهایم, کالیفرنیا. — هزاران نفر رفتند به دیزنی لند در روز جمعه برای یک نگاه اجمالی از میکی و مینی سوار بر “این یک دنیای کوچک” و آخرین سفر به کهکشان لبه قبل از تاریخی طولانی بسته شدن به دلیل جدید کروناویروس.

آن نادر بود روز بارانی در جنوب کالیفرنیا و بازدید کنندگان با پوشیدن sequined ماوس گوش و پلاستیک بارانی به دنبال به خودرا برای امتحان اماده در تمام سواری رفتار و جادویی خاطرات آنها می تواند قبل از خود اعلام کرد شادترین مکان روی زمین می بندد شنبه از طریق پایان ماه.

                                                                                                                                                                                                                       

وجود دارد محدود بیرون علائم ویروس – یک زن با استفاده از سفید کننده پاک کردن بر روی یک میز گفتگو در مورد بحران بهداشت و درمان به عنوان افراد منتظر در صف برای سواری. اما وجود دارد هیچ هشداری در ورودی در مورد کوروناویروس و یا یادآوری برای ایجاد ‘œsocial فضا” با دیگر کاربران. علائم در دستشویی خواست بازدید کنندگان برای شستن دست های خود را به مدت 20 ثانیه اما نمی مرجع ویروس.

وجود دارد هیچ مستند coronavirus موارد از دیزنی لند.

واکنش به بسته شدن مخلوط شد. برخی گفتند این یک حرکت خوب برای محافظت از سلامت عمومی در حالی که دیگران فکر آن بود و عصبی.

تصمیم roiled راشل ون Eysden و خانواده پنج که سفر از نیوزیلند برای سه روز تعطیلات در دیزنی لند با برنامه های پس از آن یک هفته کروز به مکزیک. آنها زمان کمتری را در پارک و کروز خود را ممکن است اتفاق می افتد.

‘œWe ام قول بچه ها این سفر را برای سال ها و سال ها و سال,’� او گفت:. ‘œWe شده ایم از طریق زلزله و آتش سوزی و مسجد تیراندازی بود و پاداش خود را. و در حال حاضر ما سه روز عبور کرده است تبدیل به یک دو روز سفر به دیزنی لند و ما کاملا سوخته.’�

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI فکر می کنم آن را فقط عمده افراطی بخشی از همه’� او گفت:.

Kristina Pasillas 24 و Gary مورنو 28 ساخته شده پنج ساعت رانندگی از برکلی کالیفرنیا در روز پنج شنبه با 5 سال تنها به یاد بگیرند که به زودی پس از ورود در هتل خود را که برنامه ریزی سفر دو روزه خواهد بود برش های کوتاه. آنها بلافاصله پس از مسابقه به پارک و بازگشت جمعه به هیئت مدیره Dumbo پرواز فیل سوار کنید و سعی کنید برای دیدار با اردک دونالد.

‘œWe فقط بهترین را از آن’� Pasillas گفت. او افزود که این خطوط بودند فوق العاده کوتاه برای سواری هر چند که سخت بود به می دانم که اگر باران – و یا ترس از ویروس – دلیل بود.

دیزنی لند طرفداران به طور معمول می تواند بانک را در پارک در حال باز صرف نظر از آنچه که در جهان اطراف آن است. پارک بسته تنها تعداد انگشت شماری از بار در 65 سال و هرگز بیش از یک روز گفت: Jason شولتز نظارت بایگان در کتابخانه ریاست جمهوری ریچارد نیکسون و موزه و غیر رسمی دیزنی لند مورخ نوشت که “جیسون دیزنی لند سالنامه.” آخرین بسته بود پس از حملات تروریستی در سپتامبر. 11, 2001.

یک دیزنی لند سخنگوی کاهش یافته است به نظر قبلی در مورد تعطیلی یا پارک نهایی روز قبل از آن به طور موقت می بندد.

والت دیزنی Co. اعلام کرد بسته شدن دیزنی لند در روز پنج شنبه اندکی پس از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اخبار همایش اجرایی خود را جهت معرفی در برابر هر “œnonessential” تجمع بیش از 250 نفر است. استودیو یونیورسال هالیوود و دیگر پارک همچنین اعلام کرد تعطیلی. فلوریدا دنیای دیزنی قصد دارد به شاتر در روز دوشنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

زندگی در آخرین ساعت قبل از بسته شدن در انجام به طور معمول با خانواده چک کردن گوشی های موبایل به صورت کوتاه ترین زمان انتظار – فقط پنج دقیقه برای کلاسیک ‘œIt یک دنیای کوچک’� و 10 برای دیدار با مینی موس – بی قرار و کودکان نوپا التماس برای شکستن رایگان از کالسکه.

ایوان مور, 46, از چندلر آریزونا زخم در پارک با خانواده اش پس از یک مراسم یادبود برای پسر عموی خود را لغو شد, در شمال کالیفرنیا به دلیل نگرانی در مورد جمع آوری سالمند اعضای خانواده با هم به عنوان ویروس گسترش یافته است.

او در حال حاضر کار بنابراین خانواده رهبری به دیزنی لند با برنامه های بازدید از کهکشان لبه جدید جنگ ستارگان جاذبه است. مور در مورد رفت و آمد مکرر برای ساخت حرکت برای محافظت از آسیب پذیر ترین.

‘œYou کردم یک بیماری همه گیر در جریان است. اینکه آیا یا نه آن را برای گسترش سریعتر یا نه مهم نیست – این کمک می کند.’� او گفت: بسته شدن پارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im