توزیع کننده نترس بودن ‘snitch’ گزارش فلوید دستگیری

مینیاپولیس-911 dispatcher که ظاهرا تماشای در زمان واقعی به عنوان یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن جورج Floyd به نام استاد راهنما به او بگویید که او چه دیدم نه مراقبت اگر آن ساخته شده او را نگاه مانند یک œsnitch” با توجه به ضبط تماس های ساخته شده دوشنبه.

در تماس dispatcher به نام یک گروهبان پلیس گفت که او شاهد بر ویدئو زنده نگاه ‘œdifferent’� و که او می خواست به او اجازه دهید در مورد آن می دانیم. توزیع کننده در یک 911 تماس با مرکز در آن زمان بود و تماشای فیلم از آنجا با توجه به یک شهر میگویند. آن را بلافاصله روشن است که دوربین های فیلمبرداری شد که تصویری که او به تماشای.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI نمی دانم, شما می توانید با من تماس snitch اگر شما می خواهید, اما ما باید این دوربین تا 320 را تماس بگیرید. … ام من نمی دانم اگر آنها تا به حال با استفاده از زور یا نه. آنها چیزی از بازگشت از تیم ملی و همه آنها نشسته بر این مرد. بنابراین من نمی دانم اگر آنها مورد نیاز شما است یا نه اما از آنها چیزی گفت به من, هنوز,’� می گوید: توزیع کننده که نام ویرایش شده از ضبط.

‘œYeah آنها نیست گفت: هر چیزی را مگر اینکه آن را فقط به حذف آن نیست شمارش,’� گروهبان گفت. ‘œBut … من پیدا کردن.’�

‘œNo مشکل,’� توزیع کننده گفت:. ‘œWe نمی کنید برای همیشه آن را ببینید. بنابراین هنگامی که ما آن را ببینید ما فقط مانند ایست. خوب? به نظر می رسد کمی متفاوت است.’�

تحت اداره پلیس را به استفاده از زور در سیاست افسران نیست و نیاز به اطلاع سرپرستان اگر استفاده از زور بود حذف روش اما سرپرست اطلاع رسانی مورد نیاز است در طول تمام نیروی دیگر حوادث مربوط به صدمه یا اتهام آسیب است. با توجه به سیاست افسر باید ماندن در صحنه و بلافاصله به یک سرپرست از نیرویی است که مورد استفاده قرار گرفت و سرپرستان انجام یک نیروی نقد و بررسی.

فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دست به دستبند, درگذشت مارس 25 بعد از درک چوین یک افسر سفید پوستی استفاده می شود زانو خود را به پین فلوید به زمین. چوین که خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن و حتی پس از او گفت که او نمی تواند تنفس و حرکت را متوقف می شده است به اتهام قتل درجه دوم و سوم-قتل عمد و قتل نفس.

                                                                                                                                                                                                                       

سه دیگر افسران توماس Lane, J. Kueng و Tou Thao متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و قتل نفس. تمام چهار افسران اخراج شدند.

به طور گسترده ای دیده می شود تصویری ضبط شده توسط یک تماشاچی نشان می دهد چوین اقدامات و فلوید, با چهره خود را شکست برابر این خیابان به عنوان او gasps برای هوا. آن را نیز نشان می دهد Thao بود که رو به تماشاگران. در اطرافیان ویدئو خط و Kueng در حال پنهان توسط یک تیم ،

911 رونوشت از تماشاگران که به نام پلیس نیز ساخته شده دوشنبه. یکی از اطرافیان که به گفته یک افسر ‘œpretty مقدار فقط به کشته شدن این پسر که نبود مقاومت در برابر بازداشت. او در زانو خود را در شخص را گردن تمام وقت است.’�

تماس گیرنده می رود می گویند فلوید ‘œstopped تنفس … او در حال حاضر در دستبند … من حتی نمی دانم که اگر او مرده اما شخص جوابگو نبود وقتی آمبولانس آمد و او مامور شد که رفتن از اینجا در سمت چپ که در واقع فقط به قتل بچه در مقابل همه.’�

                                                                                                                                                                                                                       

اپراتور می پرسد اگر تماس گیرنده می خواهم یک گروهبان و تماس گیرنده می گوید: “œYeah بود که ساختگی بود آنچه درست نشد.’�

دوم 911 تماس رونوشت عمومی ساخته شده است از کسی که با این نسخهها کار به عنوان اولین پاسخ.

‘œI به معنای واقعی کلمه تماشا افسران پلیس را یک پالس و نه انجام هر کاری برای نجات یک مرد … من به معنای واقعی کلمه باید آن را بر روی دوربین (تخلیه گلو). من فقط به طور اتفاقی در یک پیاده روی پس این شخص, این, آنها (expletive) او را کشت’� تماس گیرنده می گوید.

آن شخص نیز تمایل به صحبت با سرپرست اما تماس قطع شده است و این اپراتور در تلاش برای رسیدن به تماس گیرنده دوباره چهار بار بعد از دو دقیقه بدون موفقیت متن می گوید.

در اطرافیان یک زن شنیده می شود در این زمینه گفت: او یک مینیاپولیس آتش نشان و بارها و بارها درخواست افسران را فلوید نبض.

___

به دنبال امی Forliti در توییتر http://www.twitter.com/amyforliti

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net