درمانگاه Dumpsters و درایو-از طریق: جاده ای به خرید علف های هرز منظقه

من خریداری برخی از علف های هرز در کنار یک کوچه-سمت دامپستر این هفته است. خرید نبود فقط حقوقی آن ضروری نیاز با توجه به ایالت کلرادو.

به عنوان بخشی از یک ایالت تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus فرماندار Jared پلیس مجبور است تمام تفریحی ماری جوانا فروش منظقه تا اواسط ماه آوریل است. (پزشکی درمانگاه می تواند باز باقی می ماند.) اما منظقه سلول بهتر است از بسته شدن برای کسب و کار است که بسیاری از خرده فروشی عملیات بودند که تلقی های غیر ضروری تا به حال انجام در اوایل این هفته.

در حالی که پلیس حرکت اجازه می دهد تا گلدان مغازه باز بماند به عنوان کسب و کارهای دیگر درهای خود را بسته بود و فقط در مورد هر لباس دیگر تلقی ضروری درمانگاه ها هنوز در حال یادگیری چگونه به طور موثر عمل در طول زمان بی سابقه. منظقه takeout و پرداخت به صورت علف هرز حاضر بودند هر دو غیر قانونی در کلرادو تا زمانی که فرماندار دستور اجرایی صادر مارس 22 ترک درمانگاه به کشف کردن آنچه که دقیقا رفتن “curbside” مستلزم.

چند روز بعد پلیس به سفارش دولت ماری جوانا اجرای بخش ارسال یک یادداشت روشن است که منظقه داروخانه فروش اجازه می دهد درایو از طریق راه رفتن های آنلاین و بیش از تلفن سفارش اما مشتریان باید برای دریافت سفارشات خود را در خارج از فروشگاه که آیا در پیاده رو در مقابل داروخانه و یا در پارکینگ خود را. و اگر یک داروخانه است نه ؟ دامپستر زمان…تا زمانی که آشغال است در داروخانه اموال.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

من دلتنگ dumpster-سمت خرید در صبح روز مارس 24 روز اول که گلدان مغازه ها تا به حال برای رفتن منظقه. پزشکی دستورالعمل نبودند فرستاده می شود تا حدود 2 بعد از ظهر آن روز ترک مقدار زیادی از درمانگاه تکاپوی منطبق هستند. در آن دستورالعمل های پزشکی توصیه می کند که فروشگاه های بدون پارکینگ و یا پیاده رو فضای “نظر تغییرات موقت” به منظور تسهیل معاملات در شرایط جدید مانند “تغییرات موقت” به میزبان مشتریان “در فوری entryway از فروشگاه.”

حالا که قوانین واضح تر من شک من بیشتر دامپستر زمان.

اما خرید علف های هرز بعدی به یک زباله دانی نیست حتی عجیب ترین تجربه آن روز — در واقع, آن را هنوز هم خیلی عادی در شهرستانها که لازم نیست که بیش از 100 گلدان ها ، در یکی دیگر از داروخانه, من نیاز به تماس در سفارش و یا پیاده روی به تازگی نصب شده برو پنجره سفارش و سپس صبر کنید برای من علف هرز. چرا که در حال حاضر وجود دارد سه مشتریان در انتظار آینده را انتخاب کنید تا پنجره من به نام من سفارش باور است که صرفه جویی در وقت. اما در حالی که ممکن است چگونه آن کار می کند زمانی که شما در حال خرید یک وعده غذایی آن را نمی کند برای هشتم اسکای واکر OG.

پس از انتظار حدود بیست دقیقه به شنیدن این که من منظور آماده بود من نزدیک در حال حاضر خالی انتخاب کنید تا پنجره و پرسید: برای من جوانه می گفت که من نمی تواند پرداخت هزینه برای سفارش من تا زمانی که آن را آمد از طریق از “طبقه پایین” نیز شناخته شده به عنوان میز در یک اتاق بعدی به انتخاب کنید تا پنجره که آن را “به طور معمول طول می کشد سی دقیقه.” من پرسید که چرا من نمی توانستم فقط انصراف از تماس در خرید و ایجاد یک در و پنجره و پاسخ این بود یک شانه را بالا انداختن.

“متاسفم. ما هنوز در حال گرفتن یک دسته در این” درایو-از طریق budtender گفت. من می توانم بگویم که با ضرب و شتم نگاه در چشمان او که من نبود اولین کسی که می شنیده اند ،

پس از گرفتن MED توجه داشته باشید, برخی از فروشگاه های بسته برای یک روز دوباره, در حالی که دیگران آن را نمیفهمد در پرواز بودند و یا به سادگی بهتر مجهز برای انتقال.

قبل از سفارش ماری جوانا قانونی بود قبل از اینکه این ویروس برخورد با بسیاری از فروشگاه ها در حال حاضر با استفاده از خدمات است. در اولین روز از اجباری curbside از مرکز بهداشت تا به حال یک وانت جدول (مسلح و گارد امنیتی) در پارکینگ به دست سفارش آنلاین در حالی که Euflora این درمانگاه در جنوب Gun Club جاده در شفق سابق بانک از غرب شعبه تبدیل بانک سه درایو از طریق خطوط را انتخاب کنید تا خطوط برای مشتریان. مشترک با شاهدانه و درجه بالاتر را Elati محل خیابان نیز جدید ساخته شده به, ویندوز, در حالی که خوب شیمی عطار مزارع و بسیاری دیگر از فروشگاه های تعیین شده پارکینگ برای مشتریان در حال انتظار و انتخاب یو پی اس.

خط جدایی, به احتمال زیاد خواهد مداوم مانع برای فروشگاه ها در مناطق با مقدار زیادی از ترافیک و پارکینگ کمی مانند شرق Colfax خیابان و مرکز شهر دنور. چالش های دیگر شامل زمان انتظار و تغییر از آنجا که اکثر داروخانه خریدهای انجام شده به صورت نقدی با توجه به ماری جوانا را, فدرال ممنوعیت.

اما پیشرفت کلی تجربه مشتری می تواند از این. دوره اجباری تکامل — مانند جنگ و رکود اقتصادی و یا بیماری های همه گیر — تمایل به ایجاد تغییرات است که چوب در اطراف طولانی پس از مبارزه و درمانگاه ها نمی خواهد از این راه رفتن و بدون تغییر.

پس از اقامت-صفحه اصلی سفارشات در حال برداشته و ما مجاز به فروشگاه در خارج از خانه و ماشین و پیاده روی تا دوباره ویندوز شاید دولت را حفظ خواهد کرد منظقه گزینه به مشتریان فرصت های بیشتر به جست و خیز اتاق انتظار. درمانگاه ها هستند که مجبور به به روز رسانی منوهای خود را با دقت بیشتر و فرکانس دادن به مشتریان و خود درمانی بیماران بهتر است پنجره را به چه گزینه های آنها باید قبل از رانندگی به صرف پول است. شاید کسانی که عادات را نگه دارید بیش از حد.

اصلا انتظار این بود joyride اما وجود دارد می تواند برخی از ارزشمند توقف در طول راه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im