این یک گام کوچک برای انسان یک جهش بزرگ برای شاهدانه نقاشی های دیواری در کلرادو.

نقره بنیادی خوب شاهدانه جدید پرده برداری “Kushtronaut” نقاشی دیواری شنبه, فوریه 1, در داروخانه های زنجیره ای در تجارت شهرستان فروشگاه واقع در 5275 کبک خیابان. جدید نقاشی دیواری, نقاشی شده توسط یک هنرمند ناشناس با توجه به نقره بنیادی به تصویر می کشد یک فضانورد در مریخ مشاهده افق از مرکز شهر دنور با “Kushtronaut” نام نوشته شده بر روی فضای مسافرتی مچ دست.

“بسیاری از شاهدانه هنر با استفاده از سبزی و بیشتر تن خاکی می گوید:” نقره بنیادی بازاریابی دیجیتال متخصص Julianna Kuzhel. “ما می خواستیم را به ایستادگی کردن با استفاده از رنگ های روشن تر است که مردم را بیشتر کنجکاو در مورد آنچه که نقاشی دیواری بود و آمده آن را ببینید.”

به حق فضانورد فضا-سن شاهدانه رو به رشد عملیات با نارنجی و بنفش منجر به دو ورودی از داروخانه; نقاشی دیواری با استفاده از یک آرایه روشن pinks و بلوز به منظور گرفتن چشم مردم در حالی که آنها در حال رانندگی است.

پیروان نقره بنیادی را Instagram صفحه نقش در نامگذاری جدید نقاشی دیواری. دو روز قبل از باز کردن رویداد کاربران اظهار نظر یک نام آنها فکر خواهد کت و شلوار فضانورد و برنده دریافت هر اونس گل برای یک پنی. نام “Kushtronaut” الهام گرفته شده بود توسط یک کاربر نشان می دهد نام “Hashtronaut.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

نقاشی دیواری تم فضا و مسیر بالا شهر نشان نقره بنیادی تاریخ در کلرادو با توجه به شرکت. یکی از دولت بزرگتر داروخانه های زنجیره ای با نه زمان فروشگاه در کلرادو و یکی در اورگان نقره ای بنیادی است که راه اندازی در سال 2009 می خواست نقاشی دیواری به نماد پیشگام شاهدانه صنعت نمایشگاه کلرادو اکتشاف و شاهدانه همه در یک دیوار با توجه به Kuzhel.

The artist who painted the mural wished to remain anonymous, according to Silver Stem.

این هنرمند که نقاشی دیواری نخواست با توجه به نقره بنیادی.

نینا Petrovic

“نقاشی دیواری است که راه را برای افتخار دنور که در آن ما شروع به,” او می گوید. “ما می خواستیم برای نشان دادن موازی بین نقره ای و بنیادی کار در شاهدانه صنعت و چگونه بسیاری از اکتشافات در فضا ساخته شد.”

اما نقره بنیادی امیدوار است نقاشی دیواری تجدید نظر به یک جمعیت بیشتری در خارج از شاهدانه جامعه با چیزی که انحراف از نوعی شاهدانه هنر است. “اگر شما یک توریست و بازدید از دنور شما می توانید تنها با توقف و نگاهی به عکس حتی اگر شما کسی است که با استفاده از شاهدانه می گوید:” Kuzhel. “نقاشی دیواری است برای همه برای لذت بردن از این که آیا شما یک شاهدانه فن یا نه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im