منطقه 54 دانش آموزان ارائه می دهد انتخاب بین کلاس درس مجازی آموزش

Schaumburg شهرستان ابتدایی منطقه 54 ارائه خواهد شد خانواده انتخاب بین فرد در کلاس های آموزش مجازی و یادگیری در طول 2020-21 سال تحصیلی.

منطقه خود را اعلام کرد دانلود آموزش برنامه جمعه است و به پدر و مادر تا روز جمعه 17 جولای برای تصمیم گیری در یک گزینه برای کودکان خود را برای حداقل سه ماهه اول از اوت. 17 Nov. 6.

                                                                                                                                                                                                                       

خاص مسائل مربوط به سلامت ممکن است اجازه می دهد برای برخی از موارد استثنا شده اما منطقه 54 توسط ساخت آن نیروی انسانی برنامه بر اساس چگونه بسیاری از دانش آموزان را انتخاب کنید هر گزینه یک ماهه در یک زمان سخنگوی تری McHugh گفت.

“ما می دانیم که علاقه وجود دارد در هر دو طرف” McHugh گفت. “اولویت اصلی ما این است که با تمرکز بر روی سلامت دانش آموزان و کارکنان.”

آکادمی اطفال آمریکا توصیه می کند دانش آموزان جسمی بازگشت به کلاس درس, اما آن را نیز در این مورد گفت: تصمیم گیری باید توسط کارشناسان بهداشت و درمان و رهبران محلی. منطقه 54 مورد بازگشایی طرح مجموعه هیچ محدودیتی برای چگونه بسیاری از دانش آموزان ممکن است را انتخاب کنید یا گزینه است.

دانش آموزان در همه سنین مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن چهره و پوشش در حالی که در داخل ساختمان به جز زمانی که آنها در حال خوردن ناهار. این منطقه خواهد شد کار بر روی فردی گزینه برای دانش آموزان با ناتوانی که ممکن است تداخل با توانایی خود را برای پوشیدن در صورت پوشش McHugh گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

دانش آموزان خوردن ناهار در مدرسه ابتدایی در کلاس های درس و یا دبیرستان سالن های غذاخوری را جامعه فاصله گرفته. پوشش صورت نیز ممکن است برداشته شود برای, در بیرون ورزشگاه و یا زنگ تفریح به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله مشاهده شده است.

تمام جنبه های منطقه 54 مورد بازگشایی طرح بر اساس راهنمایی از آکادمی آمریکایی اطفال ایلینوی وزارت بهداشت, ایلینوی, تخته, آموزش و پرورش و مراکز کنترل بیماری.

این منطقه است که هنوز هم ارزیابی این که آیا فعالیت های بعد از مدرسه مانند گروه موسیقی و ارکستر در دسترس خواهد بود McHugh گفت.

معلمان نیز در حال ارائه فرصت برای درخواست خود انتخاب برای منطقه آموزش مجازی کارکنان.

واکنش به منطقه 54 اعلام شد تا حد زیادی مثبت در همه چیز Schaumburg Facebook صفحه بعد از ظهر جمعه. اما یک فرد با بیان disappoinment بیش از عدم ترکیبی گزینه شکستن این هفته بین کنترل از راه دور و یادگیری در کلاس درس در حالی که دیگر نا امید شد با این معضل بین فرستادن بچه ها به محیط زیست او احساس نمی راحت با حال و مشکل برخی از والدین در صورت ماندن در خانه.

برخی در منطقه مدرسه 54 – بدون سانسور Facebook صفحه با انتقاد از آنچه که آنها احساس عدم حداکثر جزئیات در کلاس درس اندازه در حالی که برخی دیگر اظهار داشت که یک روز ممکن است بیش از حد به زودی برای برخی از خانواده ها به تصمیم گیری. دیگران پاسخ داد که جزئیات بیشتر شد و زمانی که به منطقه می دانست که چگونه بسیاری از دانشجویان به انتخاب هر یک از گزینه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de