قلب از دست دادن نیست ما ساخته شده بودند این بار

Mis Estimados Queridos من محترم که:

قلب از دست دادن نیست. ما ساخته شده برای این زمان.

من شنیده ام که از بسیاری از تازگی که به شدت و به درستی سر در گم. آنها نگران این امور در جهان ما در حال حاضر. درست است که یکی از آنها باید قوی cojones و ovarios به مقاومت در برابر بسیاری از آنچه می گذرد برای “خوب” در فرهنگ ما امروز. بی اعتنایی مطلق از آنچه در روح پیدا می کند با ارزش ترین و غیر قابل تعویض و فساد از اصولی آرمان تبدیل شده اند در برخی از بزرگ اجتماعی در عرصه, “the new normal” این grotesquerie از هفته است.

این سخت است برای گفتن که یکی از زمان فاحش مسائل را لرزاند مردم جهان و اعتقادات ، ما یک زمان تقریبا روزانه فک انداختن حیرت و اغلب صالح خشم بیش از آخرین degradations از آنچه مهم به متمدن رویایی مردم است.

شما حق خود را ارزیابی. این درخشش و غرور برخی از آنها آرزو در حالی که حمایت عمل می کند بنابراین شنیع علیه کودکان و بزرگان و مردم هر روز فقیر unguarded درمانده است و نفس گیر.

در عین حال…من مصرانه از شما درخواست شما نسیم تا حدی شما را به صرف نیست روح خود را خشک توسط bewailing این زمان دشوار است. به خصوص امید از دست دادن نیست. واقعیت این است که ما ساخته شده برای این زمان.

بله. برای سال ما شده اند به آموزش و تمرین شده در آموزش و فقط در حال انتظار برای پاسخگویی در این دقیق دشت نامزدی. من نمی توانم به شما بگویم که اغلب به اندازه کافی است که ما قطعا رهبران ما شده اند در انتظار است و ما مطرح شده از دوران کودکی برای این زمان دقیقا.

من در دریاچه های بزرگ و تشخیص پریشان کشتی زمانی که من دیدن کنید. در مورد بیدار روح وجود دارد هرگز قادر صنایع دستی در آب بیش از وجود دارد در حال حاضر در سراسر جهان است. و آنها به طور کامل مشروط و قادر به سیگنال یکی دیگر را به عنوان قبل از هرگز در تاریخ بشر است.

من می خواهم به گرفتن دست خود را برای یک لحظه و به شما اطمینان دهم که شما ساخته شده است به خوبی برای این زمان. وجود خود را نانامی به بازی شک ناکامی خود را در arighting همه که نیاز به تغییر در حال حاضر و یا حتی احساس شما از دست داده اند و این نقشه ها در کامپیوتر شما بدون منبع. شما به تنهایی نیست.

نگاه کردن بیش از عرشه کشتی وجود دارد میلیون ها نفر از قایق از صالح روح در آب با شما. در عمیق ترین استخوان های شما همیشه شناخته شده بود.

حتی اگر خود را روکش ممکن است لرز از هر موج در این طوفانی roil, من به شما اطمینان می دهم که چوب آهنگسازی خود را prow و سکان آمده از یک جنگل بیشتر است. که طولانی دانه چوب شناخته شده است به مقاومت در برابر طوفان به هم نگه به نگه داشتن خود را دارد و برای پیشبرد بدون در نظر گرفتن.

ما شده اند در آموزش تاریک زمان مانند این پس روز ما assented برای آمدن به زمین است. برای چند دهه در سراسر جهان, روح فقط مثل ما شده اند قطع شده و سمت چپ برای مرده در راه های بسیاری و بیش به ارمغان آورد بی ریایی با کمبود عشق و توسط ناگهان متوجه مرگبار یک چیز و یا دیگر متوجه نیست چیز دیگری به زودی به اندازه کافی در حال کمین و حمله های مختلف فرهنگی و شخصی شوک شدید.

همه ما یک میراث و تاریخ در حال سوخته و در عین حال به یاد داشته باشید این خصوص…ما همچنین از ضرورت کامل استعداد قیامت.

بارها و بارها شده اند اثبات زندگی که است که در تبعید از دست داده و یا foundered می تواند به زندگی دوباره است. این است که درست و محکم یک پیش آگهی برای تخریب جهان اطراف ما آن را به عنوان برای خود ما یک بار مرگباری زخمی میکند.

هر چند ما نه رویین تن ما risibility پشتیبانی ما را به خنده در چهره cynics که می گویند “چربی شانس” و “مدیریت قبل از رحمت” و دیگر شواهد از فقدان کامل از روح و احساس. این ما بوده و به جهنم و بازگشت” در حداقل یک مناسبت مهم باعث می شود ما چاشنی عروق است. حتی اگر شما احساس نمی که شما هستند.

حتی اگر خود را ضعیف خیلی کمی نفس می خواهد به مسابقه عظمت روح خود را کوچکتر از خود هرگز نمی تواند برای مدت طولانی تابع بزرگتر خود است. در مسائل مربوط به مرگ و تولد دوباره شما پیشی گرفته اند معیار بسیاری از بار. بر این باورند که شواهد هر یک از گذشته خود را testings و محاکمات است. در اینجا آن است که: آیا شما هنوز هم ایستاده ؟ پاسخ این است که بله! (و هیچ قیدها مانند “به سختی” مجاز هستند در اینجا.) اگر شما هنوز هم ایستاده پاره پاره پرچم یا نه شما قادر. بنابراین شما باید بار گذشت. و حتی افزایش آن است. شما در حال پریشان.

در هر زمان تاریک وجود دارد تمایل به تغییر جهت دادن به سمت غش بیش چقدر اشتباه است یا unmended در جهان است. نه تمرکز بر روی آن است. فراموش نکنید خود را بیمار و با پایمال کردن. این تمایل وجود دارد بیش از حد به سقوط به ضعیف perseverating در مورد آنچه که در خارج از رسیدن به خود را از آنچه که هنوز نمی تواند بود. نه تمرکز وجود دارد. که در حال گذراندن باد بدون بالا بردن بادبان.

ما مورد نیاز است که همه ما می دانیم. و اگر ما در دیدار با مقاومت ما بیشتر خواهد شد دیدار با روح بزرگ که درود ما عشق ما و راهنمای ما هستند و ما آنها را می دانیم هنگامی که آنها ظاهر می شود. آیا شما می گویند شما در آورد ، آیا شما می گویند شما متعهد به گوش دادن به یک صدای بیشتری? شما نمی پرسند ، آیا شما به یاد داشته باشید که به فضل به معنی ارسال به صدای بیشتری? شما باید تمام منابع شما نیاز به سوار شدن به هر موج به سطح از هر طریق.

در زبان هوانوردان و ملوانان ما حرکت رو به جلو در حال حاضر تمام توپ. درک تناقض: اگر شما مطالعه فیزیک یک waterspout شما ببینید که بیرونی گرداب whirls به مراتب سرعت بیشتری نسبت به درونی یک. برای آرام کردن طوفان به معنی آرام و لایه بیرونی به علت آن هر چه مخالف به معنی به چرخش بسیار کمتر به بیشتر به طور مساوی در مسابقه سرعت درونی به مراتب کمتر فرار هسته — تا هر چه برداشته شده است به طوری باطل قیف عقب می افتد به زمین می گذارد پایین است ارام دوباره.

یکی از مهم ترین مراحل شما می توانید برای کمک به آرام کردن طوفان است که اجازه نمی دهد خودتان را به صورت گرفته در سراسیمگی از عصبی احساسات و یا ناامیدی در نتیجه به طور تصادفی کمک به سرزمین گود و مرطوب و چرخش. ما این است که وظیفه رفع تمام جهان همه در یک بار اما از کشش به ترمیم بخشی از جهان است که در دسترس ما است.

هر کوچک و آرام چیزی است که یک روح می توانید انجام دهید برای کمک به دیگر روح به کمک برخی از بخشی از این ضعیف رنج می برند جهانی کمک خواهد کرد که فوق العاده است.

آن است که به ما داده به می دانم که در عمل و یا توسط آنها باعث خواهد شد که جرم بحرانی به نکته نسبت به یک موافقتنامه خوب است. آنچه مورد نیاز است برای تغییر چشمگیر تجمع از عمل: اضافه کردن اضافه کردن به اضافه کردن بیشتر ادامه دارد. ما می دانیم که آن را ندارد “هر کس در زمین” برای آوردن صلح و عدالت بلکه تنها مشخص است که نمی خواهد داد تا در اولین, دومین و یا صدم گیل.

یکی از آرام بخش ترین و قدرتمند اقدامات شما می توانید برای دخالت در طوفانی جهان است به ایستادن و نشان دادن روح خود را. روح در عرشه می درخشد مانند طلا در زمان تاریک.

نور روح پرتاب جرقه می فرستد تا شعله ایجاد سیگنال آتش سوزی…علل مناسب مسائل مربوط به آتش گرفتن. برای نمایش فانوس روح در سایه بار مثل این بود شدید و به رحمت نشان می دهد نسبت به دیگران — هر دو عمل بسیار زیاد شجاعت و بزرگترین ضرورت است. مبارزه نفس گرفتن نور از دیگر روح است که به طور کامل روشن و مایل به آن را نشان می دهد. اگر شما کمک خواهد کرد برای آرام کردن التهاب این یکی از قوی ترین چیزهایی که شما می توانید انجام دهید.

همیشه وجود خواهد داشت بار در میان “موفقیت در اطراف گوشه سمت راست اما در عین حال هنوز هم غیب” زمانی که شما احساس می کنید دلسرد. از من هم احساس ناامیدی چند بار در زندگی من, اما من نمی نگه داشتن یک صندلی برای آن; من را سرگرم آن است. آن است که مجاز به خوردن از بشقاب من.

دلیل این است: من حد اکثر استخوان من می دانم که چیزی به عنوان شما انجام دهد. آن است که وجود دارد می تواند هیچ ناامیدی زمانی که شما به یاد داشته باشید که چرا شما به زمین آمد که در خدمت شما و کسی که شما فرستاده اینجا. خوب کلمات ما می گویند و اعمال خوب ما هستند نه ما: آنها محبت و معرفت کسی است که ما در اینجا آورده.

که در روح من امیدوارم که شما این ارسال بر روی دیوار خود را: هنگامی که یک کشتی در بندر و لنگر آن را بی خطر است می تواند وجود داشته باشد شکی نیست. اما…این چیزی نیست که بزرگ کشتی ها ساخته شده است.

این می آید با عشق و دعا است که شما به یاد داشته باشید که شما را از آمد و چرا شما به این مایحتاج زمین است.

Dr. Clarissa Pinkola Estés یک mestiza و دیرین فعال در حال حاضر در اواسط دهه هفتاد در ادامه به شهادت فدرال از دولت و قانونگذاران برای عدالت اجتماعی علل محروم افراد. او یک شاعر و یک نویسنده که کتاب ها — از جمله
زنانی که با گرگها اجرای — منتشر شده در 42 زبان و پس از تروما بازیابی متخصص در خدمت 9/11 بازمانده خانواده ها و دانش آموزان, معلمان و جامعه پس از قتل عام کلمباین دبیرستان. او یک ارشد diplomate روانکاو یونگی در عمل برای پنجاه سال سابق از صندلی های ایالتی کلرادو شکایت هیئت مدیره و اولین دریافت کننده جوزف کمپبل “دروازه بان افسانه هاو روایات قومی” جایزه. و راه او کوتاه-داستان کوتاه برنده برنده Westword fiction مسابقه در سال 1988.

“نامه ای به یک جوان فعال در طول زمان مشکل: آیا قلب از دست دادن نیست ما گرفت و این بار” است ©2020 توسط Clarissa Pinkola Estés دکتری, تمام حقوق محفوظ است. مجوز عوام خلاق است که توسط نویسنده و ناشران اعطای مجوز به کپی و تکثیر و انتقال این ویژه نامه ای تحت این شرایط است که استفاده غیر تجاری است که در این نامه استفاده می شود در تمامیت خود را کلمه به کلمه و نه تغییر و نه اضافه و نه کم از و که آن را حمل نویسنده نام و نام خانوادگی و این کپی رایت را در کامل است. دیگر مجوز از طریق facebook: dr. clarissa pinkola estés.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im