انجام این کار: رایگان رنگ آمیزی کتاب کلرادو Latinx هنر!

زمان به رنگ جهان را به خود!

لاتین فرهنگی مرکز هنرهای دنور-بر اساس گروه اختصاص داده شده به اشتراک گذاری عبارات هنری از لاتینی ها در ایالات متحده و در سراسر جهان منتشر شد اولین فیلم رنگ آمیزی کتاب Hecho en, کلرادو, که شما می توانید برای دانلود رایگان در LCAC سایت. این پروژه به آینده نمایشگاه از آثار از LCAC مجموعه نیز به نام Hecho en Coloradoدر تاریخ کلرادو.

این که آیا شما یک دانش آموز علاقه مند به کاوش Latinx هنر یک خانواده به دنبال چیزی برای انجام این کار است که شامل نیست Netflix بکشد و یا یک عاشق هنر است که می خواهد جلب کردن برخی از بخار این کتاب رنگ آمیزی باید به شما خارج از خط.

این کتاب شامل قطعات توسط کال Duran خاویر Flores, Ana مارینا سانچز دیوید Ocelotl گارسیا و لئو Mike. در آینده نسخه شامل هنر توسط کارلوس Sandoval, کرلتا Espinoza, کارلوس Frésquez, Arlette Lucero, Stevon Lucero, Alicia Cisneros, تکان خوردن و بیشتر.

“این پروژه امکان پذیر نخواهد بود و بدون هنرمندانی که مانند ما مراقبت عمیقا در مورد دسترسی به, هنر در حالی که مدارس و موسسات فرهنگی در حال بسته” LCAC یادداشت در بیانیه ای اعلام کرد انتشار. “ما از آنها حمایت می کنند و هر کسی که در حال کار با یکدیگر برای ارائه کمک به کسانی که نیاز دارند. ما امیدواریم که ما قادر به قرار دادن رنگ به زندگی خود را با ارائه الهام و آسایش است.”

اگر شما یک Latinx هنرمند علاقه مند به ارائه کار خود را برای آینده کتاب رنگ آمیزی شما می توانید انجام این کار در LCAC سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im