دکتر هشدار تمرکز بر COVID-19 باعث ‘اختلال’ در قراضه سرطان, درمان: ‘منابع توجه شده منحرف و دور’

(CBS محلی)– گسترش COVID-19 ایجاد کرده است بسیاری از موقعیت های ترسناک برای افراد با شرایط از پیش موجود.

وجود دارد مقدار زیادی از ترس و اضطراب این روزها برای بیماران مبتلا به سرطان که نیاز به ترک خانه به درمان و یا افرادی که در حال تلاش برای برنامه قراضه سرطان. دکتر پت باسو رئیس جمهور و مدیر عامل سرطان در مراکز درمانی آمریکا و به او می گوید COVID-19 تا به حال تأثیر عمده ای بر روی بیماران مبتلا به سرطان و درمان سرطان در سراسر کشور است.

“اینها نگران کننده بار برای همه ما, اما به خصوص در جهان از سرطان آن را ارائه برخی از چالش های منحصر به فرد گفت:” دکتر باسو در مصاحبه با CBS محلی DJ Strainge. “اول از همه من افتخار ملاقات و صحبت کردن به بسیاری از بیماران مبتلا به سرطان به عنوان یک بخشی از کار من و آنها فقط یک گروه از افراد است. آن را قطعا به چالش کشیدن به صحبت می کنند به طوری که بسیاری از بیماران در طول این covid همه گیر زیرا آنها فقط باید به بسیاری از سوالات. من احساس افتخار را امتحان کنید و پاسخ بسیاری از سوالات خود را. آنها در بسیاری از موارد تلاش برای غربال کردن از طریق سر و صدا از چه چیزی درست و چه چیزی نیست. سرطان مستعد می کند آنها را به یک immuno-سازش و وزن آن را بر روی آنها. بسیاری از آنها نیاز به انتخاب کنید که آیا به تعویق انداختن یا تاخیر خود را نجات بخش درمان و تشخیص در مقابل برخی از خطرات ناشی از COVID-19.”

مصاحبه کامل:

دکتر باسو می گوید که این مهم برای بیماران مبتلا به سرطان در نظر گرفتن همه این عوامل اما او نمی خواهید آنها را به فکر می کنم آنها در حال انتخاب بین دو افراط است. سابق مشاور ارشد در دولت باراک اوباما شده است سوالات غالبا در مورد اینکه آیا یا نه آن را بی خطر برای بیماران مبتلا به سرطان برای ادامه درمان خود را. دکتر باسو فکر می کند آن را سال قبل از ما واقعا می دانیم تاثیر COVID-19 در بیماران مبتلا به سرطان.

“این کار ما که بیماران مراقبت که آنها نیاز دارند و آنها نمی تواند مراقبت از خود را مختل,” گفت: دکتر باسو. “آنچه که من را نگه می دارد تا در شب به عنوان یک پزشک و مدیر عامل شرکت تنها ملی سرطان, سازمان, من از ترس یک مطالعه نوشته شده در بیایید می گویند سال 2023 که به نظر می رسد به عقب در قبل از سه سال است. 1.8 میلیون آمریکایی را مبتلا به سرطان در هر سال است. بیش از آن زمان است که می تواند 5 میلیون نفر آن را تشخیص. اگر چه با توجه به اختلال در مراقبت از سرطان چه می شود اگر یک میلیون بیمار دست خود را تشخیص سرطان بیش از کسانی که چند سال است. اگر صدها هزار نفر از مرگ و میر ناشی شد اختلال در درمان سرطان. که واقعا نگرانی من از آنجا که در طب ما اغلب نگاه در این مطالعات و به ما می گویند ما نمی دانستم این اتفاق می افتد. من می خواهم را امتحان کنید و به جلو نگاه کنید و می گویند ما چگونه به جلوگیری از آن است.”

در حالی که مقدار زیادی از زمان و پول و منابع در حال ریخت و به پیدا کردن و ایجاد یک دوام واکسن برای درمان COVID-19 دکتر باسو معتقد است ما می توانیم تمرکز بر روی پیدا کردن یک درمان برای سرطان و coronavirus.

“استعاره از جنگ استفاده شده است برای این بیماری برای برخی از زمان,” گفت: دکتر باسو. “جنگ با سرطان و مبارزه با سرطان و مردم آن را به نام جنگ با covid. من استیک با کسانی که در تم وجود دارد چنین چیزی به عنوان دو جبهه یا چند جبهه جنگ. من تا به حال بیماران که من تا به حال شدید امتیاز به مراقبت از آن در جنگ جهانی دوم. وجود دارد و عملیات برای جنگ در اروپا و عملیات برای جنگ در اقیانوس آرام. درس شماره یک این است که شما هرگز به طور کامل به نوبه خود پشت خود را در یک طرف. شما نمی گویند ما در حال تبدیل پشت ما در جنگ با سرطان است. که برترین است. بسیاری از بیماران شده است مختل و منابع بوده است منحرف و دور و همچنین توجه ما بوده است منحرف و دور. سرطان یکی از کسانی که بیماری شما همیشه می خواهید به گرفتن چشم خود را خاموش است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de