پکن-مرگ یک دکتر که تنبیه شد برای هشدار در مورد چین ویروس جدید باعث غلیان احساسات جمعه از ستایش او و خشم است که مقامات کمونیست قرار داده و سیاست بالاتر از امنیت عمومی.

در مرگ دکتر لی Wenliang شد چهره از خشم نهفته در حزب کمونیست کنترل بر اطلاعات و شکایات که مقامات دروغ یا پنهان کردن بیماری شیوع نشت مواد شیمیایی خطرناک مصرف کننده محصولات و یا تقلب های مالی.

                                                                                                                                                                                                                       

34 ساله و چشم پزشک درگذشت یک شب در ووهان مرکزی بیمارستان که در آن او کار می کرد و به احتمال زیاد قرارداد این ویروس در حالی که درمان بیماران در اوایل روز از وقوع.

‘œA قهرمان منتشر شد که اطلاعاتی در مورد ووهان این بیماری در مرحله اولیه دکتر لی Wenliang جاودانه است,’� چین مرکز کنترل بیماری ارشد دانشمند Zeng Guang نوشت: در سینا Weibo میکروبلاگ خدمات.

پلیس در ماه دسامبر تا به حال مواخذه هشت پزشکان از جمله لی برای هشدار دوستان در رسانه های اجتماعی مورد تهدید در حال ظهور. چین دیوان عالی کشور بعد از انتقاد از پلیس اما حزب حاکم نیز محکم گرفتن آن بر اطلاعات در مورد شیوع.

Weibo کاربران را ترک کرده اند صدها نفر از هزاران نفر از پیام های زیر Li آخرین پست.

پست توسط یکی از لی همکاران اورژانس پرستار گفت: انجماد ووهان آب و هوا ‘œas غم انگیز به عنوان خلق و خوی من.’�

                                                                                                                                                                                                                       

‘œTo شما ما فرشتگان و خیلی قوی. اما چگونه قوی قلب می توانید به تماشای مردم در اطراف من سقوط یکی یکی بدون اینکه شوکه?’� نوشت Li Mengping در حساب تایید شده.

دیگران قرار می گیرد مسئول این مرگ و میر از مقامات چینی نه یک حیوان گونه از جایی که این ویروس ممکن است گسترش و گفت: کسانی که مشکل برای دکتر باید عواقب. ترین اشاره های آنلاین نظرات به سرعت حذف شده توسط بازرسان.

حزب حاکم مواجه شده است و مشابه اتهامات بی مهارت یا thuggish رفتار زیر قبلی بلایای طبیعی است. آنها عبارتند از: 2003 شیوع سندرم حاد تنفسی 2005 شیمیایی که نشت مختل منابع آب برای میلیون ها نفر از مردم در چین و شمال, فروش شیر آلوده که بیمار هزاران نفر از کودکان و شکست های خصوصی و شرکت های مالی پس از بحران اقتصادی جهانی.

در هر صورت مقامات متهم به تلاش برای پنهان کردن و یا تاخیر در انتشار اطلاعات اعضای عمومی گفت: آنها نیاز به محافظت از خود.

                                                                                                                                                                                                                       

حزب اغلب در پاسخ اجازه می دهد تا به دریچه به طور موقت و سپس با استفاده از کنترل آن از رسانه ها و اینترنت برای سرکوب انتقاد. منتقدان که باقی بماند می تواند زندانی مبهم به اتهام پخش شایعه و یا ایجاد مشکل.

در خیابان های پکن پایتخت ساکنان ابراز غم و اندوه و گفت که چین باید یاد بگیرند از لی.

‘œHe مانند یک فرد خوب است اما هنوز هم نمی کشیدن از طریق” گفت: Ning Yanqing. “کسانی که در سمت چپ جرات به صحبت کردن. افسوس که من نمی دانم چه بگویم.’�

برخی از نظرات آنلاین جمعه در اشاره نارضایتی گسترده تر با حزب و رئیس جمهور چین که به تشدید کنترل بر جامعه پس از گرفتن قدرت در سال 2012.

قدرتمند ترین رهبر چینی پس حداقل 1980s یازدهم به خود گزینه باقی مانده رئیس جمهور برای زندگی با تغییر چینی اساسی در سال 2018 به حذف دو ترم محدود است.

با اشاره به یکی از یازدهم تبلیغ طرح یک پیام است که منتشر شده در رسانه های اجتماعی گفت: œMy ‘رویای چینی’ شکسته است.’�

در ووهان رهبران محلی متهم به گفتن پزشکان در ماه دسامبر به اطلاع عموم گسترش ویروس به منظور جلوگیری از ریخته گری سایه بر نشست سالانه محلی مقننه بدن است.

به عنوان ویروس گسترش پزشکان دستور به حذف پست در رسانه های اجتماعی است که درخواست برای کمک های مالی از تجهیزات پزشکی. که باعث شکایت مقامات بودند بیشتر نگران تصویر از امنیت عمومی.

Li بازداشت شد پلیس پس از هشدار در مورد ویروس های رسانه های اجتماعی برای همکلاسی های سابق خود.

آخرین قسمت غیر منتظره ای بی دست و پا برای حزب حاکم به دلیل Li شد یک پزشک بخشی از یک گروه که به عنوان overworked underpaid قهرمانان که چین خط دفاعی در برابر بیماری ترسناک جدید.

‘œHe نشان داد یک مسئول نگرش جامعه” گفت: Cai Lin, پکن ساکن ، “او صادق و وفادار. بنابراین من فکر می کنم در کل جامعه باید منعکس کننده در مورد این.’�

سازمان بهداشت جهانی است که قدردانی چین در واکنش به شیوع گفت: در یک صدای جیر جیر که œWe عمیقا غمگین گذشت دکتر لی Wenliang. همه ما نیاز به جشن گرفتن کار است که او در ” � ویروس.

رسمی دستگاه تبلیغاتی سعی جمعه به mollify ،

‘œSome از لی Wenliang تجارب در طول زندگی خود منعکس کاستی و کمبود در بیماری, پیشگیری و کنترل,’� گفت: دولت و تلویزیون در وب سایت خود را.

تهران به واشنگتن Cui Tiankai گفت: در توییتر یک سرویس حزب حاکم را سانسور اینترنت بلوک های عمومی از دیدن ‘œReally غمگین مرگ دکتر لی Wenliang. او بسیار اختصاص داده شده ، ما خیلی به او سپاسگزار برای آنچه که او انجام داده است در تلاش های مشترک ما برای مبارزه علیه #2019nCoV.’�

دولت اعلام کرد یک تیم از پکن خواهد بود ارسال شده به ووهان به بررسی ‘œissues گزارش توسط توده ها شامل دکتر لی Wenliang.’�

___

AP محققان چن سی در Zhengzhou و یو بینگ در پکن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de